Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KeepCrying

Rozwiązany: Słuchawki dokanałowe

Polecane posty

Witam forumowiczów! Zwracam się do Was z zapytaniem - czy znacie jakieś dobre modele słuchawek dokanałowych w cenie do 100 zł z ew. lekkim hakiem? Używane będą do słuchania metalu, wszelkiego rodzaju rocka, ścieżek dźwiękowych wszelkiej maści, okazjonalnie Johnny'ego Casha. Jeśli to ważne, to źródłem będzie Xperia E. Wyszukałem sobie już kilka przykładowych modeli:

- Philips SHE3590

- Brainwavz Delta / Alpha / M1

- Soundmagic PL11 / PL30

Jak myślicie? Za wszelkie rady z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na recenzje i testy, do finałów przeszły same Brainwavy - Alpha, M1 i ewentualnie R1. Alphy są, z tego co wiem, dość basowe, M1 są całkiem wyrównane, jak i R1. Które w ogólnym rozrachunku sprawują się najlepiej? Słyszałem pochlebne opinie o wszystkich trzech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Brainwavz M5 - IMO zbyt wycofana średnica.

- NuForce NE-770X - takie sobie. Biedny kuzyn NE-700M.

- Soundmagic E-10 - PL30 tej samej firmy są lepsze i tańsze (ale grają bardziej wyważonym brzmieniem). Jeżeli zależy ci na średnicy, to mogą okazać się nawet lepszym wyborem niż R1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do tych gatunków pasuje najbardziej, to pewnie zainteresuję się M1 - metal, rock i ścieżki dźwiękowe (głównie z Mass Effectów).

I tak różnica będzie ogromna, bo przerzucam się z pchełek dołączonych do Xperii E. Wnioskuję, że M1 są znacznie lepsze w miejscu, gdzie kulał R1, czyli w średnicy? M1 także wydaje się rozsądnym wyborem i nie chciałbym niczego żałować po zakupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...