Jump to content

KeepCrying

Forumowicze
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About KeepCrying

 • Rank
  Ork

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Poszukuję dobrego i w miarę możliwości solidnego przewodowego pada, który głównie służyć będzie do ogrywania wszelkiej maści emulowanych gier z PS2. Byłoby miło, gdyby cena urządzenia mieściła się w granicy do ~200zł. Pozdrawiam i profilaktycznie życzę wesołych świąt. EDIT: Do zamknięcia. Jestem nudziarzem i zdecydowałem się na standardowy pad XBox360.
 2. @2real4game, czytanie ze zrozumieniem to umiejętność na poziomie szkoły podstawowej. Rekomenduję korepetycje. @Sevard, dzięki za odpowiedź , zdecyduję się zapewne na Kingstony, bo różnicy w cenie wielkiej nie ma, a odrobinę więcej MHz nigdy nikomu nie zaszkodziło. Temat do zamknięcia.
 3. I5-2500K Radeon HD7870 OCZ ZS 550W Oraz wyżej wspomniane ASRock P67 oraz Corsair Vengeance.
 4. Wybacz, dopiero zorientowałem się, że nie podałem płyty głównej: ASRock P67 Pro3 B3. Mam obecnie 4GB ramu Corsair Vengeance, które niedługo przejdą na emeryturę.
 5. Witam. Poszukuję przyzwoitej jakości kostek RAM DDR3 w ww. ilości 16GB w cenie około 400zł. Czy znajdę jakieś dobre oferty w tym przedziale cenowym?
 6. Dzięki za odpowiedź. Zdecyduję się raczej na A10-70F, jako że 10,1' ekran jest tutaj priorytetem. Temat do zamknięcia.
 7. Ponawiam temat; powiększyłem swój budżet do ok. 750 zł. Czy Lenovo A10-70F jest optymalnym wyborem w tej cenie?
 8. Witam szanownych forumowiczów. Pytanie moje brzmi: jaki tablet w cenie od 300 do 500 zł opłaca się kupić w wyżej wymienionych celach? Zależy mi jedynie na szybkości przeglądania stron (oraz by nie krztusił się podczas otwierania więcej niż jednej zakładki) oraz możliwości płynnego odtwarzania youtubowych filmideł w jakości 1080p. Do kupna urządzenia zainspirował mnie widok zacnego Lenovo A7-10F w lokalnej biedronce w cenie mniej więcej takiej: http://www.ceneo.pl/35636570 Mniemam jednak, że nie jest to produkt wyższej półki. Nie mam preferencji co do systemu operacyjnego. Za wszelkie propozycje byłbym bardzo wdzięczny.
 9. Proszę wybaczyć za odkopywanie tematu, ale przez ten czas testowałem sprzęt i oto moje obserwacje: Problemy zaczynają się dopiero, gdy włożone są dwie kości RAM. Przez ostatnie dwa miesiące leciałem na pojedynczej kości 4GB i nie miałem absolutnie żadnych problemów. Gdy dokładam jednak drugą, po 15-20 minutach od odpalenia komputera zaczynają się pojawiać artefakty graficzne, przeglądarka zaczyna wywalać błędy (komunikaty "Niedobrze!" w Chrome), a po pewnym czasie także i BSODy. Karta graficzna nie wydaje się sprawiać żadnych problemów, temperatury także są w normie. Czy powodem może być płyta główna? Za wszelką pomoc byłbym wielce wdzięczny.
 10. Witam zacnych forumowiczów! Od jakiegoś czasu mam dość irytujący problem: po kilkudziesięciu minutach (reguły, jak mi się zdaje, nie ma) pracy z komputerem pojawiają się cienkie paski artefaktów (na pulpicie, w przeglądarce ale, co dziwne, nie zauważyłem ich w grze), Google Chrome zaczyna mnie katować komunikatem "Niedobrze!", a od czasu do czasu występuje BSOD kodu 0x0000001A, Memory_Management. Było tak przed formatem jak i jest teraz. Próbowałem odinstalowywania, czyszczenia i instalowania innych sterowników od grafy, sprawdzania temperatur (w normie), CHKDSK w linii komend. W tym momencie podejrzanym jest RAM. Postaram się potestować go jeszcze w Memteście. Czy ktokolwiek spotkał się wcześniej z takim problemem? Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny. EDIT: Mój sprzęt: I5-2500K Corsair Vengeance 2x4GB OCZ ZS 550W HD7870 z Catalyst 14.7 (wcześniej 14.4) AsRock P67 Pro3 B3
 11. Wybaczcie za odświeżanie starego już tematu, ale zdecydowałem się kupić polecane przez Was Pioneery SE-A1000 oraz FiiO E07K. I tu mam pytanie: oba towary znalazłem w dość enigmatycznym sklepie Electric Midas (emidas24.pl). Czy słyszeliście może o tym sklepie i czy można mu zaufać? Z góry dzięki za odpowiedź.
 12. Witam zacnych forumowiczów! Mam następujący problem: lewy głośnik w moim MHF60U zaczął grać znacznie ciszej niż prawy. Dźwięki z niego usłyszeć można dopiero po ustawieniu wysokiego poziomu głośności i przystawieniu do niego ucha. Wcześniej wystąpił u mnie już ten problem, ale w jakiś sposób rozwiązał się sam zanim wysłałem go do reklamacji. Co może być powodem? Za wszelką pomoc byłbym bardzo wdzięczny.
 13. Witam szanownych forumowiczów. Pytaniem moim jest: czy znajdzie się jakiś sensowny pad tudzież joystick w cenie ok. 80zł? Używany będzie raczej tylko do grania w Guilty Gear, sporadycznie w inną bijatykę. Będę niezmiernie wdzięczny za propozycje! Z góry dzięki. PS. Uprzedzam od razu: proszę nie polecać pada od Xboxa 360 - D-Pad w tym kontrolerze jest ekstremalnie nieprecyzyjny.
 14. Witam zacnych forumowiczów! Od dnia wczorajszego mam następujący problem z youtubem: za każdym razem gdy włączam filmidło, te albo nie startuje w ogóle (w Google Chrome) lub zatrzymuje się dokładnie po dwóch lub trzech sekundach (w Firefoxie). Pomyślałem więc, że zwrócę się z tym do Was. Czynności, które już wykonałem: - przeinstalowanie i zaktualizowanie Flasha - wyczyszczenie cache przeglądarek - przekopiowanie DLL'a Flasha do folderu Firefoxa Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję!
 15. Dziękuję za rady, mistrzu XeoNie i mistrzu Xerber. W najbliższym czasie wybiorę się na wycieczkę po okolicznych Saturnach i Media Marktach i, jeśli słuchawki te będą, przetestuję je samodzielnie. Jeszcze raz dzięki!
×
×
 • Create New...