Jump to content

KeepCrying

Forumowicze
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About KeepCrying

 • Rank
  Ork

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Poszukuję dobrego i w miarę możliwości solidnego przewodowego pada, który głównie służyć będzie do ogrywania wszelkiej maści emulowanych gier z PS2. Byłoby miło, gdyby cena urządzenia mieściła się w granicy do ~200zł. Pozdrawiam i profilaktycznie życzę wesołych świąt. EDIT: Do zamknięcia. Jestem nudziarzem i zdecydowałem się na standardowy pad XBox360.
 2. KeepCrying

  Rozwiązany: 16GB RAMu do 400zł~

  @2real4game, czytanie ze zrozumieniem to umiejętność na poziomie szkoły podstawowej. Rekomenduję korepetycje. @Sevard, dzięki za odpowiedź , zdecyduję się zapewne na Kingstony, bo różnicy w cenie wielkiej nie ma, a odrobinę więcej MHz nigdy nikomu nie zaszkodziło. Temat do zamknięcia.
 3. KeepCrying

  Rozwiązany: 16GB RAMu do 400zł~

  I5-2500K Radeon HD7870 OCZ ZS 550W Oraz wyżej wspomniane ASRock P67 oraz Corsair Vengeance.
 4. KeepCrying

  Rozwiązany: 16GB RAMu do 400zł~

  Wybacz, dopiero zorientowałem się, że nie podałem płyty głównej: ASRock P67 Pro3 B3. Mam obecnie 4GB ramu Corsair Vengeance, które niedługo przejdą na emeryturę.
 5. Witam. Poszukuję przyzwoitej jakości kostek RAM DDR3 w ww. ilości 16GB w cenie około 400zł. Czy znajdę jakieś dobre oferty w tym przedziale cenowym?
 6. Dzięki za odpowiedź. Zdecyduję się raczej na A10-70F, jako że 10,1' ekran jest tutaj priorytetem. Temat do zamknięcia.
 7. Ponawiam temat; powiększyłem swój budżet do ok. 750 zł. Czy Lenovo A10-70F jest optymalnym wyborem w tej cenie?
 8. Witam szanownych forumowiczów. Pytanie moje brzmi: jaki tablet w cenie od 300 do 500 zł opłaca się kupić w wyżej wymienionych celach? Zależy mi jedynie na szybkości przeglądania stron (oraz by nie krztusił się podczas otwierania więcej niż jednej zakładki) oraz możliwości płynnego odtwarzania youtubowych filmideł w jakości 1080p. Do kupna urządzenia zainspirował mnie widok zacnego Lenovo A7-10F w lokalnej biedronce w cenie mniej więcej takiej: http://www.ceneo.pl/35636570 Mniemam jednak, że nie jest to produkt wyższej półki. Nie mam preferencji co do systemu operacyjnego. Za wszelkie propozycje byłbym bardzo wdzięczny.
 9. KeepCrying

  BSOD i artefakty

  Proszę wybaczyć za odkopywanie tematu, ale przez ten czas testowałem sprzęt i oto moje obserwacje: Problemy zaczynają się dopiero, gdy włożone są dwie kości RAM. Przez ostatnie dwa miesiące leciałem na pojedynczej kości 4GB i nie miałem absolutnie żadnych problemów. Gdy dokładam jednak drugą, po 15-20 minutach od odpalenia komputera zaczynają się pojawiać artefakty graficzne, przeglądarka zaczyna wywalać błędy (komunikaty "Niedobrze!" w Chrome), a po pewnym czasie także i BSODy. Karta graficzna nie wydaje się sprawiać żadnych problemów, temperatury także są w normie. Czy powodem może być płyta główna? Za wszelką pomoc byłbym wielce wdzięczny.
 10. KeepCrying

  BSOD i artefakty

  Witam zacnych forumowiczów! Od jakiegoś czasu mam dość irytujący problem: po kilkudziesięciu minutach (reguły, jak mi się zdaje, nie ma) pracy z komputerem pojawiają się cienkie paski artefaktów (na pulpicie, w przeglądarce ale, co dziwne, nie zauważyłem ich w grze), Google Chrome zaczyna mnie katować komunikatem "Niedobrze!", a od czasu do czasu występuje BSOD kodu 0x0000001A, Memory_Management. Było tak przed formatem jak i jest teraz. Próbowałem odinstalowywania, czyszczenia i instalowania innych sterowników od grafy, sprawdzania temperatur (w normie), CHKDSK w linii komend. W tym momencie podejrzanym jest RAM. Postaram się potestować go jeszcze w Memteście. Czy ktokolwiek spotkał się wcześniej z takim problemem? Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny. EDIT: Mój sprzęt: I5-2500K Corsair Vengeance 2x4GB OCZ ZS 550W HD7870 z Catalyst 14.7 (wcześniej 14.4) AsRock P67 Pro3 B3
 11. KeepCrying

  Słuchawki + karta dźwiękowa

  Wybaczcie za odświeżanie starego już tematu, ale zdecydowałem się kupić polecane przez Was Pioneery SE-A1000 oraz FiiO E07K. I tu mam pytanie: oba towary znalazłem w dość enigmatycznym sklepie Electric Midas (emidas24.pl). Czy słyszeliście może o tym sklepie i czy można mu zaufać? Z góry dzięki za odpowiedź.
 12. KeepCrying

  Problem z głośnikiem

  Witam zacnych forumowiczów! Mam następujący problem: lewy głośnik w moim MHF60U zaczął grać znacznie ciszej niż prawy. Dźwięki z niego usłyszeć można dopiero po ustawieniu wysokiego poziomu głośności i przystawieniu do niego ucha. Wcześniej wystąpił u mnie już ten problem, ale w jakiś sposób rozwiązał się sam zanim wysłałem go do reklamacji. Co może być powodem? Za wszelką pomoc byłbym bardzo wdzięczny.
 13. Witam szanownych forumowiczów. Pytaniem moim jest: czy znajdzie się jakiś sensowny pad tudzież joystick w cenie ok. 80zł? Używany będzie raczej tylko do grania w Guilty Gear, sporadycznie w inną bijatykę. Będę niezmiernie wdzięczny za propozycje! Z góry dzięki. PS. Uprzedzam od razu: proszę nie polecać pada od Xboxa 360 - D-Pad w tym kontrolerze jest ekstremalnie nieprecyzyjny.
 14. Witam zacnych forumowiczów! Od dnia wczorajszego mam następujący problem z youtubem: za każdym razem gdy włączam filmidło, te albo nie startuje w ogóle (w Google Chrome) lub zatrzymuje się dokładnie po dwóch lub trzech sekundach (w Firefoxie). Pomyślałem więc, że zwrócę się z tym do Was. Czynności, które już wykonałem: - przeinstalowanie i zaktualizowanie Flasha - wyczyszczenie cache przeglądarek - przekopiowanie DLL'a Flasha do folderu Firefoxa Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję!
 15. KeepCrying

  Słuchawki + karta dźwiękowa

  Dziękuję za rady, mistrzu XeoNie i mistrzu Xerber. W najbliższym czasie wybiorę się na wycieczkę po okolicznych Saturnach i Media Marktach i, jeśli słuchawki te będą, przetestuję je samodzielnie. Jeszcze raz dzięki!
×