Skocz do zawartości

Castlevania Lords of Shadow - Pokonanie tytana


Nicel

Polecane posty

Zgaduję, że walczysz z lodowym tytanem. Otóż ja akurat grałem na padzie i momencie, kiedy on chce cię strącić przytrzymywałem RT, na ekranie powinien ci się pojawić, jaki przycisk przytrzymać na klawiaturze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie normalne, że masz z tym problemy. Mi się to udało na klawiaturze zrobić (PRZYPADKIEM) naciskając bardzo szybko guziki w kolejności a, s, d, w. Tak poza tym to podepnij pada, bo na te fragmenty niestety nie ma dobrego sposobu (później jeszcze ze dwie takie walki są) - musisz na klawiszach AWSD "zasymulować" kółko zatoczone gałką pada. Ktoś wybitnie w tym miejscu nie pomyślał i jak nie masz pada to co najwyżej możesz się pomodlić, żeby zaskoczyło. Powodzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Do tej gry trzeba mieć pada. Ja też wywaliłem się w tym momencie gry, bo grałem na klawiaturze. Trzeba po prostu załatwić jakiegoś pada, bo jest ciężko (nie niemożliwie) przejść to. Ja straciłem na rzucaniu głazami dwie godziny, i w tym przeciągu udało mi się rzucić ze cztery razy.  

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też z tym kamiennym bossem się nawściekałem. Po kilkunastu podejściach do "złapania głaza", zacząłem trybić o co biega. Trzeba wciskać po kolei WASDW, bo samo klepnięcie WASD nic mi nie dawało. W sumie wystarczy ulokować się w dobrym miejscu i próbować na spokojnie to zrobić, bo nerwowe wciskanie nie przynosi dobrych rezultatów. Jeżeli pójdzie ci dobrze z kamiennym tytanem, taka np. Krucza Wiedźma to będzie łatwizna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam z tym wielki problem z tym kolosem. Mam ochotę tą grę wywalić przez okno.

 

A ktoś z was już pokonał tego bossa? Mógłby mi podesłać link do save pokonaniu tego tytana, nie lubię grać na cudzym save, po pada nie chce mi się latać. Byłbym bardzo wdzięczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pokonałem tego tytana. Wystarczy tylko raz rzucić kamieniem(jeżeli się uda), a później zrobić wszystko bezbłędnie (czyli nie dać się mu strącić). Zobaczcie sobie na yt jak ktoś przechodzi, aby zapoznać się jakie są fragmenty, i to zapamiętać. Problem jest z rzucaniem kamieniami (na klawiaturze), i z tym elementem straciłem sporo czasu, chociaż samego tytana da sie pokonać (bezbłędnie) w kilka minut. 

Zapisów nie dam, ponieważ za daleko poszedłem (skończyłem już połowę III rozdziału) więc sami rozumiecie.

   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...