Skocz do zawartości

krykers00

Forumowicze
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O krykers00

 • Ranga
  Hobbit
 • Urodziny 24.11.1916

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Z piekła...
 • Zainteresowania
  Lubię robić z igły widły... i na odwrót z wideł igły. Moim hobby jest żegluga w książkach, spacer po filmach, i fruwanie wśród gier. Wędkować już nie lubię, bo rekin chciał mnie zjeść.

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Nie ma takich, które by mnie polubiły...
 • Ulubiony gatunek gier
  Inne
 • Konfiguracja komputera
  Mój komputer składa się z, komputera, monitora, klawiatury, myszy, głośników, są jakieś słuchawki. Żeby odpalić mojego drewniaka, trzeba użyć tone węgla. Jak zacznie ssać, to nie może przestać.
 1. Zawartość CDA 02/2018 moim zdaniem

  Aaaa, chodzi o to co byś chciał. No ja też bym chciał. Mass Effect Andromeda, i całość na płytach. Mmmm, ale byłoby cudownie, jakby tak DALI. Poważniej, to Styx już był. I to nie jest realne, żeby dali.
 2. Far Cry 3 - Nieprawidłowy klucz produktu

  Na Uplay trzeba.
 3. Główny powód wymiany- Limitowany transfer internetowy. Gra to Lords Of The Fallen z 254 numeru Cd- Action. Innych gier, nie biorę pod uwagę, oprócz Splinter Cell Blacklist . No to tyle. Pozdrawiam.
 4. Problemy z forum

  Ja też tak mam, tylko że mi nie muli strony. Też nie wiem dlaczego to się dzieje. Ja też tak mam, tylko że mi nie muli strony. Też nie wiem dlaczego to się dzieje.
 5. Najgłupsza rzecz

  Ja jak byłem mały, to bałem się ludzi, którzy mieli na sobie odzież w paski. Jak takich ludzi widziałem, to od razu wpadałem w płacz Duże, grube lipy również na mnie działały w taki sposób. Tylko lipy. Inne drzewo np dąb, o takiej samej wielkości nie robił na mnie wrażenia. Zawsze po takich "przeżyciach" potrafiłem płakać do końca dnia.
 6. Sens życia

  Nie każdy człowiek jest życzliwy, sympatyczny, chętny do pomocy itp. Są tacy ludzie, którzy zmieszają drugiego z błotem, a później bezlitośnie zniszczą do końca, choćby dlatego że ma inne podejście do życia. Społeczeństwo nie jest takie kolorowe, jak się może wydawać. Zresztą, to temat o gdybaniu, jaki jest sens życia, a nie o socjologi.
 7. Sens życia

  No w sumie masz rację, że bez ideologii. Ale z drugiej strony, czy bycie życzliwym dla innych, uczciwym, nie jest samo w sobie ideą, którą człowiek sam ją sobie ustali? Ps: Ukryty tekst jest świetny, i się z nim zgadzam. No w sumie masz rację, że bez ideologii. Ale z drugiej strony, czy bycie życzliwym dla innych, uczciwym, nie jest samo w sobie ideą, którą człowiek sam ją sobie ustali? Ps: Ukryty tekst jest świetny, i się z nim zgadzam.
 8. Sens życia

  Jakie jest sens życia? Na to nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Na świecie żyje ok 7 miliardów ludzi, i każdy ma jakieś swoje osobiste priorytety w życiu, które ich napędzają do życia, i działania. Od prostych spraw, do skomplikowanych marzeń. Słyszałem że dla jednego sensem życia jest go poszukiwać, a dla drugiego doświadczać. Nawet jeden mi powiedział że w rzeczach bezsensownych, można znaleźć sens, ale co on w tym widział, i co miał konkretnie na myśli, to ja nie wiem. .
 9. Castlevania Lords of Shadow - Pokonanie tytana

  Ja dzisiaj pokonałem tego tytana. Wystarczy tylko raz rzucić kamieniem(jeżeli się uda), a później zrobić wszystko bezbłędnie (czyli nie dać się mu strącić). Zobaczcie sobie na yt jak ktoś przechodzi, aby zapoznać się jakie są fragmenty, i to zapamiętać. Problem jest z rzucaniem kamieniami (na klawiaturze), i z tym elementem straciłem sporo czasu, chociaż samego tytana da sie pokonać (bezbłędnie) w kilka minut. Zapisów nie dam, ponieważ za daleko poszedłem (skończyłem już połowę III rozdziału) więc sami rozumiecie.
 10. Castlevania Lords of Shadow - Pokonanie tytana

  Do tej gry trzeba mieć pada. Ja też wywaliłem się w tym momencie gry, bo grałem na klawiaturze. Trzeba po prostu załatwić jakiegoś pada, bo jest ciężko (nie niemożliwie) przejść to. Ja straciłem na rzucaniu głazami dwie godziny, i w tym przeciągu udało mi się rzucić ze cztery razy.
 11. Pytania do Smugglera

  @Smuggler- Jak nie chcesz się dzielić, to OK. Nie chcę cię naciskać, w żaden sposób. Ale jak jesteś ciekaw, to moim celem który chcę osiągnąć to: Chiny (i nauka języka, oraz sztuk walki), Do Egiptu w celach turystycznych. Ogólnie kiedyś mam zamiar odwiedzić Amerykę Południową, i oczywiście Afrykę (fajnie tam prawda?). Jeszcze jest parę miejsc, które chcę odwiedzić, ale nie powiem o nich. Bo jak ty nie chcesz powiedzieć, to ja też nie muszę o moich, bardziej szalonych pomysłach mówić...
 12. Pytania do Smugglera

  Ja mam takie dziwne pytanie, do ciebie smuggler. Jakie jest twoje najskrytsze marzenie, które nie zrealizowałeś, a chciałbyś zrobić? Żeby było uczciwie, to moim marzeniem jest, odwiedzić różne kraje, i poznać zagraniczne kultury, i zwyczaje.
 13. Twierdzenie że jest się nieomylnym, samo w sobie jest pomyłką...

 14. @UP: Oczywiście że tak, ale niestety nie każdy doceni "bo już ma", "bo nie lubię RPG", "kce crysisa 2" itp. Nie raz trafiają się, które mi się nie podobają, ale nic nie mówię, bo być może ktoś inny będzie zadowolony.
 15. Jakby nie było, jest bardzo miło...

×