Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheHackerGames

Assassin's Creed Director's Cut Edition PL

Polecane posty

Niestety, też nie. Gdyby takowe spolszczenie miałoby istnieć, to zajmowałoby kilka GB, lub jego instalacja byłaby tak skomplikowana, że tylko nieliczni byliby w stanie je zainstalować.

UP:Źle przeczytałem twojego posta, więc dodam jedno pytanie:

Gdzie ty znalazłeś spolszczenie do zwykłego AC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheHackerGames

Spolszczenie jest, ale po pierwsze jest to dubbing, a po drugie jest to oficjalne spolszczenie. Jak chcesz PLkę z legalnego źródła, to kup Ubisoft Exclusive, jak nie chcesz kupować ponownie AC, to graj po angielsku. Innego rozwiązania nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też był bym zainteresowany jakimś spolszczeniem do tej gry , bo dziwi mnie, że wersja w gazecie nie jest PL . Poszperałem trochę w sieci, aby sprawdzić czy Assassin's Creed był po polsku, czy nie i np. na muve.pl znalazłem, że AC 1 jest spolonizowane wiec, tym bardziej mnie, to zastanawia czemu wersja z gazety nie jest PL . Jaka jest różnica z tym Director's Cut Edition i bez tego . ps. nawet na stronie cenegi tam gdzie pobiera się łatki jest patch do polskiej edycji gry Assassin's Creed: Wersja Reżyserska , więc tym bardziej mnie zastanawia czemu nie jest to wersja PL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś byłby ciekawy to pierwszy Assassin's Creed wyszedł na PC tylko w wersji reżyserskiej - od wersji konsolowych różnił się tym, że dodano 4 nowe rodzaje misji (ja najbardziej zapamiętałem zbieranie flag na czas i eliminacja łuczników), które na PS3 i Xbox 360 nie występowały.

A co do spolszczenia, kiedyś próbowałem podmienić pliki z polskiej wersji do angielskiej, jaką mam na Steamie. Nic to nie dało, gra się zawieszała przy ładowaniu. A to, że w CDA nie było wersji PL podejrzewam, że wszystko rozbija się o prawa autorskie. Prawa do polskiej wersji, o ile dobrze się orientuję ma firma Cenega Poland i pewnie nie zgodziła się na polską wersję na płycie. A jako że gra ta dodana była w momencie, kiedy był to numer urodzinowy CDA najprawdopodobniej ludziom z tego magazynu zależało, żeby koniecznie dać dać tytuł w pełnej wersji na 18 urodziny. Dlatego woleli dać angielską wersję gry niż nie dać jej wogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...