Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maxved

Jade Empire

Polecane posty

Też tak miałem... i mam ciągle. Pare razy po zapisaniu gry przed walką i ponownym wczytaniu walka odbywała się normalnie, ale to naprawdę rzadkie przypadki. Zna ktoś może patcha który by to poprawił??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te wasze problemy.. a tu pisze Vista.. tam Vista.. i znow Vista.

Czy to nie jest jasne w czym problem?

Poza tym, skoro kupujecie te gierki, to mozecie skorzystac z pomocy technicznej niz pisac na forum. Tam przynajmniej macie pewnosc dostania sensownej odpowiedzi. Tutaj nie zawsze ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vista Vista a na XP właśnie mam ten problem. A na Viście nawet nie odpala. Natomiast co do pomocy technicznej owszem i da się, ale przecież to forum po coś jest, a i dział 'Pomocna Dłoń' do czegoś obliguje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chcialbym ci pomoc, ale tego nie zrobie, gdyz u mnie gra dzialala pod kazdym wzgledem bez problemu.

Wyszysc rejestr, sprawdz dyski, i takie tam. :lol: Uporzadkuj kompa po prostu. Bo czasem jak jest burdel, nie raz widzialem jaki.. i sie ludzie dziwia dlaczego im nie chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wszystkim posiadaczom Visty, którzy mają problemy z Jade Empire i innymi grami radzę zainstalować Windowsa XP i cieszyć się ze stabilności w działaniu gier ;p

Ja mam xp pro sp3 i jakoś nie mam problemów z grami, a koledzy z Vista Home Premium już po parę razy dzwonili, że problemy mają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Viste Home i Jade Empire działało bez zarzutu. Jeśli gra psuje ci się w konkretnym momencie może spróbuj pogrzebać ze sterownikami karty graficznej ? Nie zawsze najnowsze znaczy najlepsze kiedyś w NHL żeby all działało dobrze musiałem zainstalować starszą wersje sterowników niż aktualnie najnowsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że właśnie gra działa płynnie i wyśmienicie. Aż do momentu walki z Johnem Cleesem, zupełnie jakby ten malutki element został niedograny. Bo, przynajmniej z mojego punktu widzenia, gdyby był to problem z kartą to cała gra by tak się wieszała i zacinała... Chociaż może nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwoje:

Żelazna Pięść

1. Na początku gry w szkole walki, w skrzyni na końcu jaskini duchów.

2. Za uwolnienie dziewczyny od łamacza niewolników na wyspie piratów

3. Ten się dostaje po zbiciu Kai Lana na arenie

Źmija

1. Skrzynka w jaskini na bagnach gdzie się bije Gao Mniejszego.

2. Od łowcy niewolników na wyspie piratów po sprzedaniu mu dziewczyny i jej matki

3. Za zbicie głównego inkwizytora na końcu fortecy Zabójców Lotosu

Ulepszenie do miecza jest w 2 miejscach

1 można kupić w Cesarskim Mieście w kuźni obok drogi do szkoły walki

2 jest na początku rozdziału 5, od razu po pojawieniu się w świecie duchów idź do tyłu i miecz będzie w kupie kości koło armaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać położenie wszystkich zwojów? Tzn. mam na myśli zwoje Żelaznej Pięści i Żmii.

BTW: W Nekropolii znajdujemy Kij Demona... czy istnieje jego odpowiednik w mieczach?

Kij Demona... nie kojarzę, gdzie to jest (zawsze używałem miecza)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...