Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

91r8RHc.jpg?1

- Witam państwa gorąco. W dzisiejszym odcinku "Porozmawiajmy o..." porozmawiamy o... ANIME. co to jest, z czym to się je, jak się zaczęło i kto w ogóle zezwolił na to szataństwo? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższej dyskusji. Zacznę ja - pan P. Rowadzący

Pytanie pierwsze: Gdzie możemy znaleźć ANIME?

- Dokładnie tu:

H1weUdt.jpg?1

Pytanie drugie: Skąd się wzięło anime?

- To proste pytanie - każdy wie, że od eromonów pukemonów. Kto jako dziecko widział choć pięć sekund tego szatańskiego dzieła diabła, ten zaprzepaścił swoje rzycie.

Dokładnie, potem zarażone dziecko przekształca się w oszalałego na punkcie anime psychopato-gwałciciela, który nie może dojść do spełnienia bez patrzenia się jak ciele w malowane cycki. To karygodne!

- Co na to mają do powiedzenia kobiety?

- Nie mam pojęcia, bo każda strzela fochami jak stare majtki pękniętą gumą, a te, które można było zaobserwować starały się przystosować do otoczenia poprzez zakładanie ciuchów w stylu francuskiej pokojówki lub kocich uszu. Poza tym kobiet się nikt nie pytał.

- Czy to objaw sodomii?

- Absolutnie tak.

Najważniejsze jednak pytanie: Jak to wpłynie na naszą przyszłość?

- W 99 promilach pewne jest, że w przyszłości japończycy stworzą mechaniczne kurtyzany, identyczne do dziwacznych tworów z anime. Wtedy tez dojdzie do masowej eksterminacji wszystkich kobiet, a ich układ rozrodczy zostanie przeszczepiony do anime-robotów.

- Czy anime-roboty będą mogły smażyć kotlety schabowe?

- Nie mam zdania.

Dziękuję za wymianę zdań, zwracam się teraz do naszych gości. Żaba?

sch-zaba.jpg

Rozumiem, dziękuję. Wiewiórka?

z12891845Q.jpg

To także zrozumiałe. Cycki?

tumblr_mnkogiGQOd1qji5o0o1_1280.png

FASCYNUJĄCE.

Oddaję głos pozostałym uczestnikom forum. Za czy przeciw?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To rzeczywiście byłoby interesujące pytanie, gdyby nie to, że kobiety nie mają nic do powiedzenia. Widzi pani - tutaj się dzieje dyskryminacja. Niech się pani zapyta pana żaby, co on na to sądzi. Gdybym zaś miał odpowiedzieć, to powiedziałbym - otóż.

- Witam w pana w dyskusji, panie QD, słyszałem, kiepski film.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To rzeczywiście byłoby interesujące pytanie, gdyby nie to, że kobiety nie mają nic do powiedzenia. Widzi pani - tutaj się dzieje dyskryminacja. Niech się pani zapyta pana żaby, co on na to sądzi. Gdybym zaś miał odpowiedzieć, to powiedziałbym - otóż.

- Witam w pana w dyskusji, panie QD, słyszałem, kiepski film.

Nie jestem kobietą. Nazywam się Andrzej i posiadam dwa... Khm. No.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xerber

Ale tasiemce to zaprzeczenie dobrego anime :trollface: Poza tym wyjdź bo linkujesz trap anime gdzie faceci wyglądają jak kobiety a kobiety jak faceci. Stężenie biszów na kilometr kwadratowy jest zbyt wielkie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...