Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

org

Gramy 2vs2 w haxballa - Turniej o Puchar Artura Boruca

Polecane posty

Dzisiaj do skutku doszły 3 spotkania. "Inżynierowie" (w składzie inż. Teb i g. opti) nie dali szans ekipie dowodzonej przez mgr inż. hrabulę (22:10), a następnie w dość dziwnym meczu zwyciężyli "Xeroboys" (MAGneta i Xerbera). Po pierwszych dwóch minutach zdawało się, że obu drużynom będzie się ciężko przebić pod bramkę, ale po chwili rozpoczął się istny festiwal strzelecki w wykonaniu optiego, co poskutkowało, jak to mówi młodzież, masakracją. Cała druga połowa była znacznie bardziej wyrównana i skończyła się wynikiem 3-2 dla "inżynierów", a ostateczny rezultat to 12:4.

W trzecim spotkaniu "Jany Pawły 2" po równej walce, niepozbawionej błędów technicznych i usterek taktycznych, pokonali hrabsa i sermacieja 13:9. Coraz lepsza postawa sermacieja, a także ciężki trening, jaki zafundował mu trener, dobrze rokują na przyszłość, choć chłopcy jak na razie zamykają tabelę.

Zadziwia bierność drużyny popularnych "aniołków t3trisa" oraz podopiecznych GoGoSa, który wg źródeł zbliżonych do jego mamy, ma kartkówkę z przyrody.

A już jutro spotkanie na szczycie: orgiełe i klakkier podejmą "WUT Engineers", a cały twitter już teraz huczy od spekulacji nt. składu "inżynierów" - czy opti zostanie wyrzucony z powodu braku wykształcenia? Czy ma to związek z jego romansem z dartem metalusem?

A na koniec tabela:

z5elylk.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje z pewnego źródła pozwalaja stwierdzić ze t3tris nie przystapi do turnieju bo w rakach sie niewygodnie gra, poza tym zmusza murezora do publiczngo odczytu jego licencjatu przed kazdym meczem.

W kuluarach zwyklo sie mowic ze kopie jak dziewczyna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadziłem, ale jak zacząłem sam grać, to przestałem liczyć smile_prosty.gif. Opti z pewnością prowadzi, Ty i Xerber jesteście za nim.

Możecie orientacyjnie napisać kto ile strzelił w danym meczu, to powpisuję do excela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...