Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

colososkosmos258

Zakup komputera

Polecane posty

Ta lista jest bardzo malutka. Wiedźmin 2 to zależy co kupisz. Pudełko wymaga chyba steam (pewny nie jestem), wersja kupiona na steam to wiadomo, a możesz też kupić na GOG i tam masz wersję DRM Free, która ma własny downloader i działa bez steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na stronie Steam i Origin, tam masz wszystkie gry, które możesz kupić na daną platformę. Spora część z nich jest dostępna w wersjach pudełkowych, które też trzeba będzie aktywować na danej platformie.

PS

Co Ty się tak bronisz przed tym steam i origin?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, magia internetu (pewnie) mobilnego. A tak z ciekawości to jak to teraz jest z tymi limitami. Jak przekroczysz te 11 GB to dopłacasz kasę za kolejny transfer czy prędkość neta jest mocno obcinana przykładowo do 512 kbit/s?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto chyba dodać, że jeżeli w momencie uruchomienia Steam'a ten nie znajdzie połączenia z siecią, to wejdzie w tryb offline, więc można przed odpaleniem Steam'a rozłączyć się na moment z netem i problem niechcianych update'ów znika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w kwestii update/patch (jak kto woli) to większość gier jeśli coś ma, to są to pliki o rozmiarze kilkuset MB zazwyczaj. 2GB, jak tu gdzieś w temacie wspominałeś, to mało gier wymaga, może właśnie te BF, ale bardzo wiele gier ze steam/uplay/origin jeśli dostaje patch to pobiera sporo mniej danych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz grać Polską to kup Empire: Total War. Bardzo trudno jest tam nią grać, bo to już okres po powstaniu Królestwa Prus, ale można trochę pozmieniać historię ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wie ktoś, ile trwa dotarcie do sklepu gry od producenta? Pytam się, ponieważ udałem się do neonet, aby zakupić halo, ale go już nie było, więc go zamówili. Już dobry miesiąc nie mam żadnych wieści o przesyłce i jak się tam udałem, to powiedzieli, że gra jest ciągle u producenta i ją tworzą tam chyba. Ile mam jeszcze czekać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...