Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kathai_Nanjika

Answer me anything! And get pac'd.

Polecane posty

Czy Hitman uczył się sztuki pacania od ciebie?

Ano, podpatrzył kiedyś, jak rozprawiam się z bandą niemilców, którzy mnie zaczepiali (czasem zdarzy mi się pacnąć kalibrem 9mm), po wszystkim podszedł do mnie chwiejnym krokiem i poprosił o kilka lekcji.

jesteś ukrainką?

Finką. flag-suomi.jpg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wabi ta łódka, co tonie?

Titanic. biggrin_prosty.gif

Czy fakt, że Twój pseudonim artystyczny zawiera "_", jest wynikiem tego, że zdiagnozowano u Ciebie Zaburzenie Dysocjacyjne Tożsamości?

No skąd takie pomysły? Ktoś coś o mnie mówił? Hm, hm?

Podłogi w nickach szpanersko wyglądają i dodają ich posiadaczom mnóstwo rispektu i słegu (wiem, że ja tego nie potrzebuję, ale nie mogłam się powstrzymać). cool_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Lewis jest twoim ulubionym kruliczkiem plauboya?

Bo ma skocznię na twarzy i wygląda jak Nicolas Cage.

Co np. widzisz patrząc na MAGnet(a - poza pięknem ciała, umysłu, duszy, serca, ducha etc. oczywiście biggrin_prosty.gif )? To, że "MAG" napisane jest wielkimi literami, wskazuje na megalomanię, egotyzm, narcyzm, egocentryzm i inne takie wink_prosty2.gifbiggrin_prosty.gif

Widzę skromność. Dużo skromności. W sumie to, co napisałeś o sobie w topicu o portretach psychologicznych bardzo dobrze Cię podsumowuje. tongue_prosty.gif

Also, deklaruje, że jest mężczyzną, jednak patrząc na kolorowy avatar, profil i styl pisania (dużo emotikonów), oraz ogólny pogodny nastrój (Nibylandia, nad wyraz ciekawe opisy dotyczące gotowania i zwierząt), możemy łatwo wywnioskować, iż ów forumowicz tak naprawdę jest kobietą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu babcie noszą moher?

Oj no. Wiadomo, że rurki są dla niemężczyzn. Dla kobiet są sukienki i spódnice, to dla babć są moherki. As simple as that.

@MAG - jesteś po prostu nietypowym facetem. ;] Zapewniam, że znam bardzo niewielu, którzy są tak pogodni i potrafią dobrze gotować. tongue_prosty.gif

[sapie] co masz na sobie?

[tekst został wycięty przez moderatora, coby nie gorszyć młodszej części forumowiczów]

Czy jesteś zadowolona ze swojego przenośnego kaloryfera? ;_;

Jeszcze jak. Teraz tak bardzo grzeje, że muszę okno otwierać! -20 stopni, a ja wietrzę... Świat oszalał.

[Fapie] co masz na sobie?

FTFY biggrin_prosty.gif

Staaaaaaaahp!

To, że mam dwa wielkie interesy nie znaczy, że jestem murzynem... :x

Ano, to by raczej wskazywało na narodowość Izraelską. Oni są specami od interesów, z tego co słyszałem.

A możliwe, najlepiej Hrabuli zapytać.

Z racji że na forum zacząłem udzielać się niedawno muszę zapytać. P_aul jest twoją mamą?

A to akurat przypadek. Po prostu P_ i moja mama mieszkają na tej samej planecie. Zdarza się.

Sztefen. Banem już sobie nie postraszysz. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, ty tak na serio, przecież wiadomo że Kath sama to zro-

(USER WAS BANNED FOR THIS POST)

HA! TAKI CH-

(USER WAS TURBOBANNED FOR THIS POST)

YOU WANT A PIECE OF THIS, PUNK?

(MODERATOR WAS BANNED FOR THIS POST)

HA, MOJE NA WIERZCH-

(USER WAS VOIDBANNED FOR THIS POST BY THE MODERATOR'S VENGEFUL SPIRIT)

BEGONE, EVIL SPIRIT

(POST WAS USERED FOR THIS BAN)

I HAVE NO IDEA WHAT'S GOING ON ANYMORE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...