Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

ITT blingujemy avatery swoje i innych użytkowników

Polecane posty

Dzięki Sed. :]

Zasadniczo to można by jeszcze spróbować wydzielić poszczególne klatki avatara na pliki JPG, zapisać każdy zmniejszając przy tym jego jakość (co wcale się poważnie na samej jakości nie odbija) i z tak odchudzonych plików znów złożyć gifa we w miarę ludzkiej rozdziałce. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się staram, ale z jakiegoś powodu nawet jedna klatka w niskiej rozdzielczości, zapisana w zerowej jakości jotpegu waży mi 38KB. :/ Przy czym mój normalny av, który ma spokojnie ze trzy razy większą rozdziałkę nie przekracza 33KB na pełnej jakości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchudzanie gifa ssie. Zmiana jakości poszczególnych klatek i przekonwertowanie ich na nowo w gifa nie dała absolutnie żadnego rezultatu. Coś tam się dzieje, gdy zmniejszy się liczbę kolorów, usunie przeplot i takie tam, ale to i tak za mało, bo z 260 KB schodzi co najwyżej do 160. Zobaczę jeszcze jaki efekt da przyspieszenie animacji, albo wycięcie kilku klatek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle udało mi się osiągnąć.

xxx.gif

EDIT

Czekaj, po zapisie na dysku i tak jest jeszcze minimalnie za wielki 50.8KB

Trzeba ścisnąć rozdziałkę do 160. confused_prosty.gif

EDIT

Teraz

xxx.gif

Co by jednak nie mówić, avek w takiej jakości strasznie jak dla mnie posysa. Na forumowej miniaturce tego może tak bardzo nie widać, i kto nie wie ten nie zauważy, ale mnie jednak boli takie bezwstydne krojenie kawałka prawdziwej sztuki. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to mówi o człowieku, gdy o drugiej w nocy stara się odchudzić swojego wypaśnego swagatara by ten przeszedł przez forumowe restrykcje?

Że następnego dnia prawdopodobnie będzie zmęczony, spóźni się do pracy i zamiast pracować napisze tego posta na forume.

Piątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...