Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podbiel

Fred w,którym Deathtroll i mu ,podobni kaleczą interpunkcję .

Polecane posty

Specjalnie dla podbiela nie wstawię żadnego przecinka.Jasne i HIV i nie wiadomo czego.Uważaj przy wbijaniu na inne tematy bo to jest zaraźliwe jak gruźlica.Nie napiszę powodzenia w szpitalu bo i tak masz przechlapane.Tak to jest w Polsce.Miłego odpoczynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest luźna jazda tak?Jak ktoś sobie ze mnie jaja robi oddźwięczę sie tym samym.Nie załapałeś żartu widocznie mało się postarałem i na przyszłość nie będę takich głupot pisał.Nie będę komentował tego co wrzuciłeś bo odebrano by to jako chamska odpowiedź.To nie temat na takie rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol ale fajny temat zawsze chciałem zobaczyć jak to jest pisać tylko małymi literami i nie wstawiać znaków interpunkcyjnych no może poza spacją ale wszędzie zawsze panoszą się moderatorzy i bałem się że mnie za to zbanują albo coś ej a w ogóle to też macie już takie przyzwyczajenie że ciężko wam jest nie postawić przecinka przez że bo ja na przykład muszę się chwilę zastanowić albo skasować go backspacem bo się rozpędziłem i postawiłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dedroll

ja tam nie wiem nic na temat twojej osoby i jej zwiazku z podbielem ja tylko chcialemraz sprawdzic jak to jest nie stawiacprzecinkow ateraz to juzwogole hadkor bo jade bez polskich znakowi w losowych momentach nie stawiamspacji ale fajne nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...