Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maxpane5

GFWL - Problem

Polecane posty

Witam. Kilka dni temu zakupiłem grę Dark Souls Prepare To Die Edition. Problem dotyczy Games For Windows Live ponieważ po instalacji gry nie odpala się instalacja tego programu. Więc sam go zainstalowałem z płyty i z neta ponieważ wyskakuje mi okienko gdy odpalam Client'a że nie mam połączenia z internetem a net cały czas chodzi. Po drugie gdy odpalam same GFWL (Nie GFWL Client) wyskakuje mi że muszę pobrać jakiegoś asystenta logowania i pyta mnie czy chcę go pobrać. Gdy klikam "Tak" pokazuje się strona Microsoftu i mam do wyboru dwa pliki: wllogin_32 i wllogin_64 więc pobrałem ten drugi (wllogin_64) a jego instalacja zajmuje 3s(nic niema do wyboru tylko pasek że go instaluje) po jego instalacji nic się nie zmienia. Gdy odpalam GFWL Client to dalej pisze że nie mam połączenia z netem a jak odpalam samego GFWL to dalej pisze że nie mam asystenta logowania i czy chcę go pobrać. I tak w kółko. Gra chodzi bez GFWL ale nie mogę zapisać gry i nie mam żadnych okienek z GFWL do logowania czy czegoś innego. Pytanie jest takie: jak naprawić clienta lub zainstalować normalnie tego asystenta logowania abym mógł stworzyć konto i grać normalnie. Ściągałem GFWL z neta (strona Microsoftu) i to samo. Proszę o pomoc. Mam laptopa Acera Aspire V5, Win 8, Procesor: 2x2.1Ghz (gra działa normalnie, nie zacina się chociaż na pudełku jest wymagane i5 2.66 lub AMD 3.00Ghz) Grafika: AMD Readon HD 7500G Proszę o pomoc w celu rozwiązania problemu. Śmiało pytajcie o co chcecie jeśli czegoś nie napisałem. Z góry thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz wersję pudełkową gry? Jeśli tak to o ile się orientuję to usługa GFWL została w tej grze wyłączona. Radziłbym wpisać kod GFWL na Steamie, a jak nie pomoże napisać email do supportu Cenegi lub Steama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu gry przez instalator na płycie nie mogę odpalić gry przez Steama. Nie mam przycisku graj tylko instaluj a jak kliknę na instaluj to grę chce pobierać z neta. Pisałem do nich i czekam na odp. bo nie chcę pobierać gry którą mam na płycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale chyba nie da się zainstalować ją z płyty tak żeby Steam ją widział, bo gra nie instaluje się wtedy pod niego.

Możesz spróbować zacząć pobierać grę na Steamie, przerwać, przenieść zainstalowane pliki gry do powstałego folderu w Steamie (Steam > Steamapps > common > Dark Souls), zrestartować Steam i MOŻE wykryje te pliki i nie będzie pobierać wszystkiego, a tylko aktualizacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...