Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Prymitywna jawnoreklama - Monster Hearts

Polecane posty

SilentBob - wiesz, czysto technicznie idea trzymania poziomu polega na nieodstawianiu od pewnej sredniej, wiec tak - jesli nagle ktos by tu zaczal pisac jakies analizy poezji francuskiej z przelomu XV i XVI wieku, to zdecydowanie poziomu by nie trzymal. Tym niemniej paru osobom naprawde polecalbym sie zastanowic czy piszac w tym dziale zalezy im na stworzeniu "wyluzowanej" tudziez "kumpelskiej" atmosfery czy pyskowek rodem z onetu badz demotywatorow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc przychodzisz zareklamować sesję o tematyce żałośniejszej niż jakikolwiek post w tym dziale (wliczając w to suchary Anevisa) i mówisz nam, że w tym dziale posty są na niskim poziomie? Kim jesteś?

I nie, nie mam nic przeciwko sesjom, bo sam je uwielbiam (choć w formie realnej, a nie forumowej) i gram namiętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc przychodzisz zareklamować sesję o tematyce żałośniejszej niż jakikolwiek post w tym dziale (wliczając w to suchary Anevisa) i mówisz nam, że w tym dziale posty są na niskim poziomie? Kim jesteś?

I nie, nie mam nic przeciwko sesjom, bo sam je uwielbiam (choć w formie realnej, a nie forumowej) i gram namiętnie.

XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xardas:

Poza tym, wbrew pozorom, ta sesja NIE JEST o seksie. Raczej o uczuciach, które są silne, wybuchowe i niekontrolowane u nastolatków. Każda miłość jest ta jedyna i na zawsze, więc każde zerwanie to koniec świata. Każda przyjaźń to nieskończone zaufanie, a zdradzenie tegoż to nienawiść po grób. To czego głównie chcą wasze postacie to akceptacja i zrozumienie tego kim są i co się z nimi dzieje. Niemal niewykonalne dla człowieka-nastolatka, a co tu mówić o kimś kto właśnie odkrył, że raz w miesiącu zmienia się w wilka?

~P_aul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xardas:

Poza tym, wbrew pozorom, ta sesja NIE JEST o seksie. Raczej o uczuciach, które są silne, wybuchowe i niekontrolowane u nastolatków. Każda miłość jest ta jedyna i na zawsze, więc każde zerwanie to koniec świata. Każda przyjaźń to nieskończone zaufanie, a zdradzenie tegoż to nienawiść po grób. To czego głównie chcą wasze postacie to akceptacja i zrozumienie tego kim są i co się z nimi dzieje. Niemal niewykonalne dla człowieka-nastolatka, a co tu mówić o kimś kto właśnie odkrył, że raz w miesiącu zmienia się w wilka?

~P_aul

No właśnie o to mi chodzi. Poza tym sesja ma potencjał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosowałem poziom reklamy do poziomu działu :D

Ale tak na serio to ten pierwszy post był nieco trollowy i bardzo niefortunny, MH to naprawdę świetny system, mimo, a może dzięki temu, że gracze wcielają się w angsty nastolatków. I to nawet nie jest parodia, raczej hołd dla gatunku. Pomyślcie o serialach typu Teen Wolf, czy Buffy the Vampire Slayer, Rosewell, Smallville (pierwsze sezony), Vampire Diaries, True Blood, nawet o sadze Twilight. Rozumiem, że wiele osób może być odrzuconych tym klimatem, ale z drugiej strony wielu odrzuca anime i nie dawali szans maido rpg... Monster HEarts to w sumie sesja typu Slice of Life pomieszana z High School Special i dużymi dawkami supernaturalnych dodatków. Częścią życia amerykańskiego nastolatka jest odkrywanie seksu, więc i ten element jest w grze (i nie będę ukrywał że to dość ważny element), ale tak naprawdę liczą się emocje. Tak, seks z zombie jest możliwy (konkretniej z ghoulem) i nawet nie wyobrażacie sobie jak może być dramatyczny... A co ja będę gadał dam przykład z prawdziwej sesji, opowiedziane mi na którymś tegorocznym konwencie (uwaga, to jest minimalnie drastyczne, wchodzicie na własną odpowiedzialność):

Gracz grał Ghoulem, specjalną cechą tej postaci jest jej Głód. Może to być głód surowego/ludzkiego mięsa, może być innych rzeczy (sława, pieniądze, inny konkretny pokarm), ale w tym wypadku szło właśnie o surowe mięso. Nasz Ghoul był przy okazji homoseksualny i po uszy zakochany w koledze z klasy. Gdy wreszcie po tygodniach podchodów i intryg udało mu się wyznać uczucia na jakimś balu. Scena piekielnie romantyczna i mocno erotyczna, następuje pocałunek i w tym momencie klątwa Ghoula się odzywa - podniecenie miesza się z jeszcze bardziej pierwotnym instynktem... cóż skończyło się, że odgryzł mu pół twarzy.

Nie wiem czy ta historia was zachęci czy zniechęci do tego systemu, na sesji skajpowej akcje są co najmniej równie epickie - ot choćby wkurzony pan Wiedźma rzucił na kolege z klasy i przy okazji kapitana drużyny footballowej hex o następującym działaniu: będzie mu się wydawało, że wszyscy jego koledzy z drużyny na niego lecą. Koleś oczywiście szybko wylądował z załamaniem nerwowym w psychiatryku, co nieco poruszyło naszego bohatera i sporo się natrudził, żeby hex zdjąć. Pozostały jednak nieprzewidziane efekty - mianowicie były brutal i prymityw nagle odrkył w sobie zamiłowanie do własnej płci oraz głęboką miłość do Crowleya (czyli naszego wiedźma). Na ostatniej sesji nawet udało mu się wyciągnąć go do kina i skraść pocałunek (nie bez pomocy magii innej graczki, którą już cała drużyna planuje zatłuc bo takie akcje są jej specjalnością...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xardas - oh lol, nie widziałeś tych zjazdowych sesji. Najspokojniejsza skończyła się wymordowaniem bandy fanatyków, wysadzeniem dzielnicy magazynowej (całej, to był niefortunnie dopakowany fireball...) oraz zrobieniem krateru przez pół miasta. O sprzedawaniu krasnoluda, którego nikt nie chciał, bo śmierdział alko, skutecznym ukrywaniu się w pustej celi, przebieraniu całej drużyny za tancerki egzotyczne, nieudolnych ninja... nawet nie wspomnę. To była ta najnormalniejsza sesja. Druga w miarę spokojna skończyła się sprzedawaniem nekromancie... a nie ważne, grunt że na sam koniec smok pod ciosem miecza rozpadł się i wysypała się z niego góóóóóra cukierków (kto wie z czego to dostaje dzikie bonusy :D). Trzeciej zjazdowej sesji nie mogę nawet zacząć wspominać, bo dostanę bana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...