Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xerber

Moje miasto, takie piękne

Polecane posty

W mojej wiosce był sklep, ale chyba zbankrutował. Zostało zamulone jezioro, dziurawe drogi, sypiący się poniemiecki dworek i żużlówka, po której mleczarki zawalają jak po autostradzie.

Dużo ciekawsze jest miasto, w którym chodzę do liceum. 90 tys. mieszkańców, szalejące bezrobocie, wieczne remonty, trzy centra handlowe (Alfa, Carrefour + pasaż, zdychający Real + pusty pasaż), Mak + KFC, ulice przypominające pola minowe... a, jesteśmy bodaj najmniejszym polskim miastem z linią tramwajową.

Z czego połowa linii jest w remoncie, a drugą połową kursują tramwaje z epoki brązu.

A, pod koniec sierpnia gra u nas Sabaton.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej wiosce był sklep, ale chyba zbankrutował. Zostało zamulone jezioro, dziurawe drogi, sypiący się poniemiecki dworek i żużlówka, po której mleczarki zawalają jak po autostradzie.

Dużo ciekawsze jest miasto, w którym chodzę do liceum. 90 tys. mieszkańców, szalejące bezrobocie, wieczne remonty, trzy centra handlowe (Alfa, Carrefour + pasaż, zdychający Real + pusty pasaż), Mak + KFC, ulice przypominające pola minowe... a, jesteśmy bodaj najmniejszym polskim miastem z linią tramwajową.

Z czego połowa linii jest w remoncie, a drugą połową kursują tramwaje z epoki brązu.

A, pod koniec sierpnia gra u nas Sabaton.

A, pod koniec sierpnia gra u nas Sabaton.

Jezu, współczuję miasta [*]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ciekawsze jest miasto, w którym chodzę do liceum. 90 tys. mieszkańców, szalejące bezrobocie, wieczne remonty, trzy centra handlowe (Alfa, Carrefour + pasaż, zdychający Real + pusty pasaż), Mak + KFC, ulice przypominające pola minowe... a, jesteśmy bodaj najmniejszym polskim miastem z linią tramwajową.

U mnie som 2 linie tramwajowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

A ja mam 4 biedronki, Lidl, 3 Netto, 3 Polo, Intermarche, Kaufland i 2 Stokrotki. Czekam, aż mieszkańcy naszej pięknej stolicy zaczną wymieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 km do najbliższego sklepu noname

5 km do Top Marketu i Lewiatanu

15 - 17 km do

4x Biedronka

1x Lidl

2x Polo bodajże albo 1

1x Carrefour

1x Tesco

U mnie jest Społem. I taki mały "spożywczo-monopolowy". Za to w samym Szczecinie się coś znajdzie (mieszkam w jednej z wiosek pod Szczecinem, nie w samym mieście).

A to się nie zwie Top Market? U mnie przy tym dużym szyldzie jest dopisek społem, ale to raczej jako... w sumie nwm co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...