Stillborn

Tanie książki

35 postów w tym temacie

Podobnie, jak w moim drugim temacie, Tanie e-booki, chciałbym się skupić głównie na zarzucaniu się linkami do internetowych księgarni, gdzie trwają akurat dobre promocje na książki.

Ergo, nie jest to temat dyskusyjny, ale w głównej mierze informacyjny.

Mam nadzieję, że dzięki pojawiającym się tutaj Waszym postom z linkami do promocji, będziecie mogli tanio zaopatrzyć w dobre tytuły.

Aha, przypominam, że podajemy tutaj linki tylko do tradycyjnych książek. Od ich wersji cyfrowych mamy inny topic.

0

Aros.pl - tutaj akurat dobra promocja trwa na okrągło, w tej chwili jest to ok. 32% (a są i większe rabaty)

Madbooks.pl - jw. rabaty w okolicach 30%; Sezon burz np. za 27,49 zł

0

@Up

Miałem na myśli bardziej promocje na konkretne książki, a nie link do sklepu, gdzie promocje są. Bo ZAWSZE są :].

0

Czyszczenie magazynów w fabryka.pl. Książki z Fabryki słów po 9 pieniędzy za sztukę. Części nie tknąłbym nawet gdyby mi za to zapłacili, ale niektóre z nich są dobre (chociażby Czarny Pergamin czy Dziki Mesjasz).

Klik!

0

W empiku (salony i internet) promocja na książki z serii Uczta Wyobraźni. Z każdych dwóch kupionych egzemplarzy jeden (tańszy) dostajemy za darmo (albo prawie darmo).

Czas trwania: 15 stycznia - 4 lutego.

Edytowane przez Tzar
0

Tak wszystko fajnie tylko, że ceny w Empiku już takie fajne nie są :-) Więc osobiście podziękuje.

0

@Mati

Dwie książki po 36 zł dostaję jak po 18 zł każda. To jest -50% - któż to przebije? :)

0

dedalus.pl - raczej nowości się tu nie uświadczy ale starsze książki można wyrwać za grosze. W grudniu zakupiłem "Wojny Świata Wynurzonego" 3 tomy za 21zł, przy czym w normalnej dystrybucji jeden tom kosztuje 32zł. Można też dostać książki gdzie indziej ciężko dostępne, "120 Dni Sodomy" kupiłem bodajże za 15zł. Zasadniczo wszystko co tam mają jest przecenione od 50% do 90%.

edit: bym zapomniał, wszystkie książki to nówki oczywiście

Edytowane przez cycbrilu
1

Odchudzamy ceny, czyli bardzo znaczne, bo sięgające 70%, przeceny na Fabryka.pl.

Nie będę wymieniał poszczególnych tytułów, bo jest ich od groma i ciut ciut. Każdy książkofil znajdzie coś dla siebie.

0

Na http://aros.pl/ od dziś do 14 lutego jest promocja - 32 % obniżki na większość książek. Niektóre książki mają jeszcze większe obniżki.

0

Świetna promocja na książki Jacka Dukaja na bonito.pl.

M. in. Xavras za 24 zł, W kraju niewiernych za 32, Król Bólu za 35.

0

Na Świat Książki są teraz świąteczne promocje . Niektóre książki są przecenione o 30% .

0

Osobiście polecałbym zajrzeć czasami do okolicznych marketów, gdzie często rzucają całkiem niezłe pozycje po 5-10zł (często w koszykach, w których trzeba chwilę pogrzebać).

W ten sposób nabyłem jakoś dwa tygodnie temu w Realu "Kompleks 7215" za 6zł.

0

Aros sprzedaje "Reamde" po 10,95 zł. Przecena z 90 zł. Moim zdaniem całkiem niezły thriller, ale zawiódł oczekiwania fanów spodziewających się jakiejś niesamowitej science fiction, bo do takiej literatury przyzwyczaił ich Stephenson. A to tylko bardzo dobry sensacyjniak. Dla niezdecydowanych recenzja.

0

Z tą ceną to chyba jakaś pomyłka z ich strony, bo cena skreślona to nie 90 zł, ale 15. Dzięki za cynk, zamówiłem ostatni egzemplarz ;p

0

W markecie Mroczna Wieża Kinga cz. 6 i 7, grube książki, po 10 zł w koszu były. Czytałem tylko 1 tom i mi się nie spodobał, ale dla fanów naprawdę niezła okazja. Ja wziąłem 3 i 4 część "Przygód Dobrego Wojaka Szwejka" w jednym tomie, w twardej oprawie też za 10 zł. Bardzo lubię tę powieść, ze 3 razy już ją czytałem.

0

W Biedronce i Tesco teraz są promocje na książki - 9,99 lub 4,99 różne tytuły ale trzeba poszperać ;)

0

W matrasie jest promocja na wszystkie ksiażki od -25% do aż -75%!!

0

Aros zdecydowanie wymiata - jak nie tam, to szukam też na finta.pl, ceny są dobre, można się powymieniać

0

W sumie tu najbardziej pasuje.

Całkiem przypadkowo znalazłem coś co może pomóc osobom kupującym książki za granicami naszego kraju:

http://www.piranhas.co/

Strona ta porównuje ceny książek amazonie (amerykańskim, kanadyjskim, angielskim, niemieckim i francuskim) z bookdepository i wordery.com

Może komuś się do czegoś przyda.

1

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.