Skocz do zawartości

Batman: Arkham Asylum zapisywanie


Igus44

Polecane posty

Witam!

Ostatnio kupiłem sobie grę Batman: Arkham Asylum. Grałem i chciałem już wyjść, wychodzę do menu gry, wszystko w porządku, ale następnego dnia wchodząc do gry muszę zacząć od nowa. Na komputerze z grą nie mam internetu. Założyłem w GFWL konto lokalne, ale i tak nie mogę zapisywać.

Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!

Brawo. Jesteś nowym użytkownikiem, a potrafiłeś poprawnie nazwać temat i umieścić go odpowiednim dziale. Odzyskałem na chwilę wiarę w ludzi. GJ.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zapisać grę, twoje konto GfWL musi być online.

@down: Myślałem, że jest to wymagane, gdyż w moim przypadku zawsze byłem online i pamiętam, że wyświetlała się informacja, iż w trybie offline postęp zostanie utracony (tak mi się wydaje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zapisać grę, twoje konto GfWL musi być online.

Nie musi.

Stwórz konto offline, wtedy nie trzeba wpisywać klucza aktywacyjnego i zapisuje stan gry. Zawsze gdy miałem awarię internetu to spokojnie mogłem grać w trybie offline bez problemu z zapisywaniem gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mi się wydawało że GfWL nie działa już z Batman AA. Wystarczy zarejestrować grę na steam i wszystko powinno być dobrze.

Ale chyba przy wersjach pudełkowych Arkham Asylum aktywacja na Steamie nie jest obowiązkowa? Chyba, że się mylę i żeby wszystko śmigało trzeba grę wrzucić na w/w platformę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wyrzucają GFWL z Batmanów i przenoszą go na Steama. Wszystkie Arkham City już można przenieść, ale Arkham Asylum nie. Można napisać do Supportu WBGames i jeśli zamieści się zdjęcia pudełka klucza i płyt to dadzą ci nowy kod na Steama. Ja tak zrobiłem bo miałem dość czekania aż sami wrzucą AA na Steama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra problem z zapisywaniem udało mi się rozwiązać, lecz nie mogę grać na padzie. Kiedy próbuje zagrać na padzie to nie chce mi się zalogować do GFWL, a kiedy odłączam pada to wszystko jest w porządku. Łatwiej gra mi się na padzie i wolałbym na nim grać, ale nie mogę. Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...