Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Wydaje mi się, że nie ukończysz gry bez zabicia wszystkich arcydemonów.

Mi się wydaje że się da. Ale to już nie jest problem, Colossus, Maiden Astraea i Penetrator zabici. Co prawda musiałem włączyć easy mode i zacząć spamować czarami (najlepszy jest Fire Spray, dmg mizerny, ale uciekanie w kółko i spamowanie kuleczkami to prawie jak cheaty :P), ale jednak. Został tylko False King i The Old One z tego co wiem.

Ale muszę przyznać, że gra jako postać typowo siłowa, bez wspomagania ze strony magii i cudów byłaby niemożliwie trudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem dzisiaj w 2 słabe gry

cs to kupa, tylko się ładunki podkłada, a outlast to tylko ci postacie wyskakują i krzyczą, przynajmniej mam lego hobbita i marvel super heroes :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z CS'em sprawa jest prosta -dobrze wygląda na tle wszystkich rozwałek gdze wyrzynają się wszyscy ze wszystkimi. Ale jak ktośnie gustuje w FPS-ach sieciowych i nie ma odniesienia, to nie doceni gameplay'u ukierunkownego na osiaganie celów (zamiast na fragi) i przez to naturalnie wymuszającego grę drużynową, arsenału, gdzie każda sztuka, od noża po FN Para jest zabójcza we właściwych rękach, bezlitosnego systemu obrażeń, oraz prostej w opanowaniu mechaniki, która jednak pozostawia wiele do "masterowania"...oczywiście to było kiedyś, zanim biznesmeni skazili toto skrzynkami, mikroopłatnościami i innym "lepem na dzieciarnę" confused_prosty.gif

PS Potwierdzam, de_inferno rządzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...