Skocz do zawartości
nerf0

Cycki

Polecane posty

Co to znaczy "prawie zoofilia"? Jak ma ogon, pysk, łapy i sierść, to jest zwierz. Nie wciskaj mi kitu, nie usprawiedliwiaj swoich zboczeń.

Zaraz naprawdę będę raportować.

Wiem do czego próbujesz doprowadzić, ale ja się na to nie złapie. Swoją drogą, czy nie był kiedyś oddzielny topic do dyskusji o rzeczach w "cyckach"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo piszesz, że jakiś fandom coś ci tam obrzydził. Zalatuje mi to taką samą sytuacją jak ludzie, którzy piszą, że nie grają w jakąś grę bo ma głupi fandom. Ale jak gram to jednak w grę, a nie w fandom. Twój post nasunął mi podobne skojarzenie. Tak jakbyś oceniał jakąś rzecz przez pryzmat tego jak ludzie ją wykorzystują/jakich ludzi to w okół siebie zbiera.

Edytowano przez nerv0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lurkowałeś /a/ przez ostatnie pół roku więc nie masz prawa wypowiedzi.

Fandom Monmusu to najgorsze ścierwo jakie nam się trafiło od czasów gdy moot dał narutardom prawo do tworzenia tematów. Przez całe lato praktycznie nie było dnia bez spamu worarefilią poza granicami ich strefy kwarantanny, a to potrafi skrzywić nawet największych z fetyszystów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lurkowałeś /a/ przez ostatnie pół roku więc nie masz prawa wypowiedzi.

Fandom Monmusu to najgorsze ścierwo jakie nam się trafiło od czasów gdy moot dał narutardom prawo do tworzenia tematów. Przez całe lato praktycznie nie było dnia bez spamu worarefilią poza granicami ich strefy kwarantanny, a to potrafi skrzywić nawet największych z fetyszystów.

Tutaj akurat ciebie rozumiem, sam hejtowałem przez długi czas (oni byli wszędzie, na każdym forum), ale wiesz... rzeczy się zmieniają, złe wspomnienia przewijają itd. specjalnie dla was ogranicze się do postowania jednego takiego obrazka na conajmniej pięć normalnych (zakładając że mangowe i animcowe są normalne). Deal?

Edytowano przez Kubastach
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty nie siedziałeś w fandomie RPGowym od... sam nie wiem ilu lat. :P Gdybym przez pryzmat fandomu miał podchodzić do RPGów to pewnie nawet bym się do nich nie podchodził. Ale ok, nie wiem co się dzieje na twoich chanach i nawet nie chcę wiedzieć.

Zauważyłem jednak u siebie, że poza wspomnianym RPGowym tak na prawdę nie siedzę w żadnym innym fandomie. I to chyba całkiem zdrowy tryb życia jest. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przypomnieć, że to jest temat do postowania cycków, a nie do narzekania

Exactly... a jako że nikt umowy o moim tostowaniu tutaj jeszcze przyklepał.

tumblr_nd3dp1tTLM1r9msrro1_1280.png

kurczę, ta kreska wygląda bosko.

Edytowano przez Kubastach
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...