Skocz do zawartości
nerf0

Cycki

Polecane posty

Iks de, no tak, iks de, zapomniałem, iks de, że, iks de, nikt, iks de, niczego, iks de, nie może ci, iks de, wmówić, iks de, zwłaszcza, iks de, że to, iks de, normalne, iks dededede.

Tak offtopujac - Glovisie, masz straszne skłonności do przesady i skrajności, to jest be, nawet jak na luźną jazdę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak offtopujac - Glovisie, masz straszne skłonności do przesady i skrajności, to jest be, nawet jak na luźną jazdę

Tutaj i Glovis i DM powinni dostać po uszach. Jeden za przesadę i skrajność a drugi za silenie się na sarkazm w zdecydowanej większości postów. Co jest strasznie męczące i zniechęcające. U obu.

Prawie wszystkie babki z postu Glovisa brałabym jak grz zasiłek

Gryzłbym je jak duński boczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silenie się na sarkazm w zdecydowanej większości postów.

to jest domena połowy LJ tbh

ale dziękuję pan stillborn, za karcenie haniebnych postępków i wskazywanie drogi pańskiej

tak, to jest wymuszony sarkazm

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie babki z postu Glovisa brałabym jak grz zasiłek

Kobieto, weź się opanuj. Nudzi Ci się czy cojezyk1.gifjezyk1.gif

Zasiłku już nie mam od kilku miesięcy. Za kilka dni będę miał wypłate.

Wracając do cycków: fajne babki.

Gryzłbym je jak duński boczek.

Ja gryzłbym je jak makówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden za przesadę i skrajność

Jaką skrajność, przepraszam bardzo? Zapodałem normalne, zdrowe, ćwiczące, fit dziewczyny, za co dostałem po uszach od DM, następnie zostając nazwanym

jakimś turbo memicznym trollem, k
,

a mój gust został sprowadzony do "anormalności" (wcisnął bym iks de, ale skoro ma być na poważnie, to okey), co już w ogóle zakrawa na śmieszność.

Ja rozumiem, luźne gacie, można więcej. Ale jednak nazywanie kogoś trollem bez powodu jest troszeczkę meh, imo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko broniłem. Skoro ktoś, w prześmiewczy sposób nazywa mnie trolem, mój gust anormalnym, to chyba mam do tego prawo? Ale zgadza się, trochę mnie poniosło. Nie powinienem był pod pewien poziom upadać. Przepraszam. Następnym razem próbę wywołania flejmu po prostu zignoruję, a stosownych użytkowników zreportuję.

Edytowano przez Glovis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak inaczej, Still, mam rozumieć nazwanie mnie, zaraz, jak on to ujął, "turbotrollem", w dodatku bezpodstawnie?

Zresztą dobra. Zostawmy to tam, gdzie jest, bo nie chcę kalać mojej niezachwianej repytacyji jakimś niepotrzebnym ostem. Iks dededede.

Edytowano przez Glovis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Glovis - Zawsze jak dziewczyna mi mówi że zaczyna ćwiczyć, mam nadzieję że nie doprowadzi się do takiego stanu jak to monstrum z przed ostatniego zdjęcia.

Jest to równie seksowne co Warburg po czołowym zderzeniu z czołgiem

@nevya - Mówiłem Ci że nie wszystkie ładne półkule muszą być sztuczne, nie generalizuj ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...