Skocz do zawartości

Czat - rozmowy o pupie maryni


deBug

Polecane posty

Kasując konta na życzenie zapisujemy historię ostrzeżeń, w przypadku powrotu danej osoby - wstawiamy je z powrotem.

Eeee - to nie ma sensu taka kasacja. smile_prosty.gif Jakbym mógł mieć czyste konto to mógłbym zniknąć z FA nawet na rok, a potem założyć 8azyliszka 2.0 i cieszyć się swobodą. Skoro zostawiacie sobie istotne dane na serwerach, to wcale nie oszczędzicie ani miejsca, ani pamięci.

O - o Abyssie już nawet w radiowej Jedynce dziś mówią w popołudniówce. smile_prosty.gif

Edytowano przez 8azyliszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są usuwane tylko konta zarejestrowane przed 1 kwietnia 2013r.

uf

Już widzę ten sprytny plan, który krystalizuje się w głowie Bazylego. Porzuca swoje konto do czasu aż je skasują, przez ten czas porusza się po forume super ostrożnie jako jakieś szare, nie zwracające na siebie uwagi multi, albo po prostu tylko lurkuje. Po kasacji starego konta zakłada nowe, już całkowicie jawne 8azyliszek_2.0. Bez żadnych punktów ostrzeżeń, moderacji postów i groźby zaliczenia bana za jakiekolwiek przewinienie. Feniks odrodzony z popiołów.

O właśnie - nie moglibyście mnie tak wykasować bez konsekwencji, a ja za jakiś miesiąc bym sobie na nowo założył konto bez żadnej moderacji?

Wtedy byś miał bana, bo na nowym koncie warunkowe odbanowanie by nie obowiązywało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ciężkim szoku, ale muszę napisać, że Bloodstone And Diamonds to... naprawdę dobra płyta. Włączając ją, spodziewałem się w najlepszych okolicznościach niezłego średniaka, a zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Być może ten LP jest nawet lepszy od The Blackening.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloodstone and Diamonds dopiero niedawno siadło mi tak jak powinno, po pierwszym odsłuchu w ogóle nie miałem zamiaru tej płyty dalej słuchać, ale The Blackening chyba nic nie przebije (chociaż i tak Burn My Eyes to mój ulubiony album), tam jest wszystko idealne, wznieśli się na wyżyny instrumentalne, liryczne i wokalne, ba, wtedy właśnie Machine Head zaczął kreować swój własny styl, a nie skakali już więcej między hardcorem i nu-metalem, pozostali przy zwykłym metalu i wyszło im to na dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazyl, umów się z kolegami na piwo do baru, tam z nimi pogadaj o polityce, o poglądach, bez administratorów, którzy się na ciebie uwzieli, podyskutujesz kulturalnie, pośmiejesz się, a nie tutaj z nieznajomymi z drugiego końca polski gdzie i tak niczego nie zmienisz. Koledzy może przekonają się do twoich poglądów, zaczną głosować, przekonasz, żeby ich dzieci nie emigrowały, wtedy oni przekonają innych znajomych i na prawdę coś zmienisz i będziesz mógł być z siebie na prawdę dumny. Narzekanie przed komputerem niczego nie zmieni.

Edytowano przez Konuga
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę ci owocnej integracji.

Dzięki, ale jak na razie nie zapowiada się najlepiej.

Któryś z rodziców, dowiedziawszy się od swego wychowanka o owym ognisku, poruszył jego temat na wywiadówce.

Jutro czeka kazanie od wychowawczyni. rolleyes.gif

przecież to bez nauczycieli i poza szkołą, więc co ma do tego wychowawczyni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie śmieszą typki co mówią "zniszczyłem auto sąsiadowi i wybiłem szybe w mieszkaniu, a później upiłem się do nieprzytomności ciężko bijąc jakiegoś typka, po co wogle szkoła sie miesza skoro zrobiłem to poza terenem szkoły"

Edytowano przez Konuga
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie śmieszą typki co mówią "zniszczyłem auto sąsiadowi i wybiłem szybe w mieszkaniu, a później upiłem się do nieprzytomności ciężko bijąc jakiegoś typka, po co wogle szkoła sie miesza skoro zrobiłem to poza terenem szkoły"

widzę sporą różnicę między twoim, a Germy przypadkiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...