Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Moje postulaty jako nowego moderatora:

- usuwanie wszystkich postów Gogusia

- usuwanie wszystkich postów jemu podobnych

- przyjmowanie rozkazów bezpośrednio od Nervusa, a nie od administracji

- amnestia dla stałych bywalców Luźnych Gaci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- usuwanie wszystkich postów Gogusia

Miękka pała z ciebie. Ja bym od razu zbanował.

- usuwanie wszystkich postów jemu podobnych
Miękka pała z ciebie. Ja bym od razu zbanował.
- przyjmowanie rozkazów bezpośrednio od Nervusa, a nie od administracji

Jakich rozkazów? Jako moderator FA możesz robić, co chcesz i nie musisz nikogo słuchać.

- amnestia dla stałych bywalców Luźnych Gaci

A to niby za co? Ja bym dał po oście każdemu na początek, bo każdy z nas napisał tu posta, za którego w innym dziale dostałby z buta w twarz od moderatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GoGos753

Jeśli będziecie dla mnie mili będę postował w LJ 3-4 razy dziennie przez 15 minut za każdym razem w wyznaczonych godzinach.

Edytowano przez GoGos753
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde...

Wczoraj w południe wyszedłem sobie na balkon i co widzę? Od cholery os. Kilka tak pod parapet mi wchodziło, jedna przy czymś robiła, myślałem, że to jakiś kamerdolec przyczepiony pod parapetem.

No to postanowiłem wrócić po południu, kiedy osy już nie będą takie aktywne. I co? Na tym całym "kamyczku" siedziała jedna jedyna osa, jakby go pilnowała. No to przyjrzałem się bliżej i cholera, to chyba były jajeczka złożone. No jak mnie szlag nie trafi... Wziąłem tą osę przegoniłem i wywaliłem te całe jajeczka.

To wszystko przez tą sąsiadkę z dołu. Nowa jest, niedawno się wprowadziła. I sobie na balkonie kwiatki posadziła. Teraz od cholery tego robactwa żółto-czarnego lata przy tym, że wyjść na balkon nie można, bo zaraz coś będzie chciało cię użądlić. :/

Dziś już osy tak nie latały przy tym parapecie jak wróciłem do domu. Zobaczymy, jak będzie jutro.

Taki wpis pamiętnikowy, ale gdzie tam moje wpisy nie mają nawet startu do pamiętników Thergora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uczucie, kiedy pszczółki zrobiły sobie gniazdko w piance w nieobrobionym oknie.

Poza tym zaczyna się cieplejsza strona roku i towarzystwo: os, pszczół (dają miód, więc gitara), pająków (tych to nawet lubię, bo robią swoją robotę), komarów, szerszeni dobani.gif, komarów, szerszeni, komarów i os jest nieuniknione. Nienawidzę ciepłych pór roku.

@SilentBob

Na którym piętrze mieszkasz? Gdy byłem na wakacjach kiedyś u brata starszego, który mieszkał na dziesiątym, to komarów i innych pasożytów nie widywałem w ogóle. Przy otwartym na całą szerokość oknie. Taki wygryw.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osy są straszne. I zorganizowane. Pamiętam, jak kiedyś zabiłem jedną i wyrzuciłem jej zwłoki na balkon. Nie minęło 5 sekund, a przyleciała następna osa, która wzięła te zwłoki i gdzieś odleciała. Co one robią z tymi zwłokami? Jędzą? Chowają? Próbują wskrzesić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentBob

Na którym piętrze mieszkasz? Gdy byłem na wakacjach kiedyś u brata starszego, który mieszkał na dziesiątym, to komarów i innych pasożytów nie widywałem w ogóle. Przy otwartym na całą szerokość oknie. Taki wygryw.

Na czwartym. Wyższych bloków w mojej mieścinie nie uświadczysz. :P

Ja się teraz boję, żeby cholery nie wróciły z podwójną siłą i znowu jaj nie złożyły. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się teraz boję, żeby cholery nie wróciły z podwójną siłą

Wrócą. Gdy zapomnisz o otwartym oknie i będziesz spał. Zawsze tak robią. Nawet latem zamykam okno na noc, gdy nie mam siatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...