Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Jakiś czas temu obudziłem się w nocy, zacząłem się ubierać jednocześnie myśląc, że nie zdążę na autobus do szkoły. Przypadkiem obudziłem mamę (na szczęście - o czym zaraz), która spytała co robię i uświadomiła mi, że jest 2:00, dzięki czemu wróciłem do spania. Nigdy nie dowiem się ile bym stał marznąc na dworze i czy w ogóle bym się połapał dlaczego się tam znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy. U mnie też wypada dzisiaj bo jutro mam egzamin z analizy matematycznej na pwr.

(myśli)

Jednak nie właśnie sobie przypomniałem ze zaliczyłem analizę w kołach.

W przeciwieństwie do kolegów z akademika

Edytowano przez Forafix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O niczym. Możemy się na przykład pochwalić, co mamy na parapecie. U mnie jest lampka, obudowa od karty graficznej, kabel sata, płyta ze sterownikami do płyty głównej, kartka z tekstem po angielsku o australijskich aborygenach (są jacyś inni od australijskich?), kartka w kratkę z pewnymi obliczeniami, kufel po piwie, płyta ze sterownikami do monitora, dwie książki na temat rynku forex, kalendarz-notatnik na 2012 rok, pusta koperta, łyżeczka, talerz.

Boże, co za syf.

Edytowano przez 47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie czasami takie dni [...] kiedy wszystko wydaje sie bezsensowe, jak mam dzis taki dzien :/

Łatwiej byłoby powiedzieć kiedy nie mam. Choć nie. Łatwiej jednak powiedzieć "prawie zawsze", niż doszukiwać się dni, kiedy jestem ogólnie raczej wesoły.

kalendarz-notatnik na 2012 rok

Przynajmniej jesteś w miarę aktualny. Najnowszy kalendarz u mnie w pokoju jest na 2002 rok.

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ogólnie idea forum internetowego jest taka, żeby dyskutować, a jak ktoś pisze na forum rzeczy, które nikogo nie obchodzą, to trochę przykro się robi na serduszku.

Interesujące ale nikogo to nie obchodzi :D

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ogólnie idea forum internetowego jest taka, żeby dyskutować, a jak ktoś pisze na forum rzeczy, które nikogo nie obchodzą, to trochę przykro się robi na serduszku.

Interesujące ale nikogo to nie obchodzi biggrin_prosty.gif

Wiem, dlatego jest mi przykro na serduszku.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...