Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

The Wolf Among Us

Polecane posty

Jestem również już po drugim epizodzie. Fajny ale króciutki. Zanim się rozkręciło to już było po odcinku. Nawet ciekawa fabuła i dobre zwroty akcji. Co do wyborów moralnych to były takie sobie. Wydaje mi się że na kolejny odcinek poczekamy znacznie krócej niż na drugi. Studio teraz pozmieniało grę i są miedzy innymi achievmenty i opisy postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodlem się tym drugim epizodem. Niby fabuła całkiem ciekawa, ale tutaj mamy do czynienia juz z zupełnym oglądaniem zamiast grania. Wybory, które gra podsumowała na koniec, prócz tego

czy pozwolić Snow pójść z nami

nawet nie za bardzo udają, ze mają większe znaczenie. Gdyby nie ostatnie 15 minut epizodu, które odkrywają całkiem ciekawe fakty, cały odcinek uznalbym za straszna porażkę. A tak jest po prostu przeciętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci epizod ograny.

Telltale złapało oddech. Zdążyłem już zacząć się o nich martwić - przeciągające się w nieskończoność prace nad drugim epizodem TWAU, który jak już wyszedł, nie zachwycał jak ep1; do tego słaby początek TWD2 i zapowiadanie TFBL i GoT przed dokończeniem poprzednich gier. Zresztą wszędzie w Sieci było mnóstwo komentarzy, że wzięli na siebie za dużo i nie dają rady.

Udowodnili, że za wcześnie było na takie sądy. Najpierw świetne A House Divided w TWD2, a teraz nie gorsze (i chyba najlepsze w sezonie póki co) A Crooked Mile w TWAU. Są wybory (jedna scena jest całkowicie pomijana zależnie od naszej decyzji), są konsekwencje (spotykamy postać, która wcześniej zależnie od naszej decyzji przeżyła, lub nie), są mocne sceny, pojawiają się nowe, ciekawe postacie, a stare są interesująco rozwijane. Do tego intryga się pogłębia i wychodzi poza ramy klasycznego whudunit.

Aha. No i tym razem epizod wyszedł w przyzwoitym terminie. Takie tempo to ja rozumiem - co miesiąc albo TWD2, albo TWAU. Jeszcze przynajmniej pamiętam, co się w grze kurde działo. Co prawda IMO lepiej by tym grom zrobiło, gdyby wychodziły co miesiąc i stały za nimi całe siły Telltale, ale na dwa m-ce nie będę narzekać. Liczę, że już utrzymają to tempo. Choć obstawiam, że nowe gry od Telltale to jednak 2015, bo z teraz ciągniętymi kończyć będą przy takim tempie w sierpniu/wrześniu, a pewnie dopiero wtedy przeniosą siły przerobowe na TFBL i GoT. Tymczasem przygotowanie TWAU i TWD2 przed pierwszymi epizodami zajęło im prawie rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę i muszę przyznać, że wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenia. Moim zdaniem gra jest lepsza niż The walking dead, ale tylko dlatego, że w tej grze mamy lepiej odwzorowane postacie, które trzymają się kupy i każda odgrywa swoją rolę znakomicie. Bigby jest [beeep] i w ostatnim epizodzie czuć jego siłę smile_prosty.gif Propsy dla gry i 10/10 za całą historię, która została opowiedziana w taki sposób. Oby tak dalej TG !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed paroma godzinami skończyłem grę, zakończenie wywarło na mnie tak duże wrażenie, że to "uderzenie" trzyma mnie do teraz. Dla mnie to najlepsza gra, w jaką w życiu grałem (obok Gothica ;p), fabuła jest po prostu NIESAMOWITA. Szukałem informacji nt. tego, czy będzie 2. część TWAU, ale jedyne info które znalazłem to (niestety), że Telltale Games podpisało umowę z wydawcą komiksów "Fables" tylko na 1 sezon. Zakończenie natomiast daje nadzieję na kolejny, historia sprawia wrażenie otwartej. Macie może jakieś info o możliwej kontynuacji? Trzymam kciuki żeby wyszło. Najlepiej jeszcze w tym roku chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie odnośnie spolszczenia The Wolf Among Us. Mianowicie czy ktoś grał z owym spolszczeniem i czy jest ono dobre ? Grałem w pierwszy epizod po angielsku i wszystko było by spoko gdyby nie slang, który momentami bywa dosyć dużym utrudnieniem dla kogoś kto język angielski przyswaja tylko w szkole i tak naprawdę nie uczy się języka tylko przechodzi test przygotowujący do matury ; ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...