Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berlin

Tutaj - tylko tutaj! - komentujemy okładki ;)

Polecane posty

Jest kilka koncepcji, na zadnej nie ma grafy z zapowiedzi. :)

Co do Watch Dog to nie moge nic deklarowac, moze poza tym, ze te grafy specjalnie powalajace nie sa - jak do tej pory - ale ze tak powiem "poziom okladkowy" trzymaja, wiec nie wykluczamy i takiej opcji. Naturalnie nie w tym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie niezmiernie cieszy mnie Twoja odpowiedz odnosnie WD. I fakt przegladalem grafiki z produkcji Ubi dostepne w sieci w wysokiej rozdzielczosci i nie sa genialne, ale z drugiej strony bardzo schludne oraz moim i wylacznie moim zdaniem lepsze niz morda wojaka z LotF czy Asasyna sprzed paru numerow. A ponadto redakcja dysponuje jakis press kitami czy jak to sie zwie - tak mi sie przynajmniej wydaje :) Co do tego WD marzylaby mi sie okladka w stylu tej z Alanem Wakem w 2010 roku - tajemnicza oraz mroczna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Wszystko jest lepsze niż przytoczone przez ciebie przykłady ;). Ale w CDA 12/13 będzie GTA V na okładce i wszyscy będą zadowoleni (ja na pewno) :D. A co do konsolowej okładki z Alanem Wake'iem to nie zgadzam się z tobą. Dla mnie to był kolejny "man z ganem" na ciemnym tle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo Ty jestes jakis... inny i niekonsolowy :P Kurde, nie dam sobie reki obciac, ale wtedy Alan byl chyba bez broni, lecz z latarka - nie mam mozliwosci sprawdzenia teraz tego :) Jesli na kolejna okladke trafi GTA V to bede jednak troche zawiedzony - produkcja Rockstara jest wszedzie: w TV, na przystankach mpk, w necie na 8/10 stron (tylko nie na PC) :) CDA mogloby pojsc pod prad i dac cos innego, ale z finandowego punktu widzenia danie "gry roku" na okladke jest oplacalne - numer z Franklinrm, Trevorem, Michaelem oraz napisem "megarecenzja GTA V" sprzeda sie pewnie lepiej niz dobrze. Na nr 13. optuje za Psami Strozujacymi :) bovto bedzie prawdziwa gra roku A.D. 2013.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Z samą latarką rzeczywiście może by było bardziej klimatycznie. Ale miał rewolwer i latarkę, czyli sztamp. I muszę cię uczyć? Wpisujesz w Loogle "CD Action 05/2010" i wyskakuje ci.

05_nqqsxp.jpg

I ja dalej tego nie rozumiem. Jak takie banalne i powiedzmy sobie dość prymitywne arty (Aaaa! Mam dużego gnata, jestem niebezpieczny, w każdej chwili mogę cię z tego arta rozwalić") :D nabijają sprzedaż? Nie chcę się i nie będę kłócił z prawami marketingu (tak jak pan Tom Wręcemocny :)), ale naprawdę tego nie rozumiem. Czy agresja jest bardziej przyciągającą emocją iż ogólnie znane "sexsells"?? Czyżby kolejny raz Kazik miał rację?

Ja jestem oczywiście za laskami, bo taki ze mnie niewyżyty dziadek :). Ale ogólnie bardziej jestem za każdym artem wyłamującym się ze schematu i sztampy - men z gunem, zblizenie na twarz twardego gościa, logo, laski. W tym roku na razie tylko Worlds of tanks i powiedzmy że Dying Lights nie było jednym z tych 4 szablonów. O 2012 roku nie wspominając. Dlatego osobiście jestem przeciw okładkowym Watch Dogs. Bo patrząc na grafiki z netu to będzie albo gościu trzymający w wyciągniętej ręce colta wz 1911 czy tam berettę, albo zbliżenie na twarz tego samego gościa w czapce i bandamie na ustach. Czyli prawie to samo co obecny Lord of Fallen. Natomiast "ramkowa" grafika albo laski i samochody z GTA zawsze mi się podobają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To wrzuć linka jaki miał być, bo mnie zaintrygowałeś w tej chwili. :)

Ale już od czasu "The Graeat Escape" z 13/05 wiemy, że na okładkę może trafić wszystko, byle w hi-res. trollface.gif

Dałbym też jakiś dowcip o starym , sklerotycznym Smugglerze, ale nie chce mi się szukać odpowiedniego rysunku Lenca :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku najlepsza była moim zdaniem ta z Wiedźmina (04/2013) - stosunkowo minimalistyczna i utrzymana w ciemnych barwach, czyli wszystko to, co tygryski lubią najbardziej, no i ten matowy papier! Matowa okładka to nie jest coś, co często człowiek widuje w kiosku, a szkoda, bo efekt naprawdę świetny. Chętnie bym zobaczyła jeszcze kilka matowych okładek. Najgorsza w tym roku - ta z Jokerem (02/2013). Blisko mi do estety, a on jest po prostu brzydki. tongue_prosty.gif

Z poprzednich lat w pamięci utkwiła mi okładka 03/2012 z Vaasem ("pęknięta szyba" przyciąga oko). Ta z Diablo (07/2012) miała spory potencjał, ale logo i napisy ją przytłoczyły. Ja bym ją widziała w okrojonej do maksimum wersji, logo+kod kreskowy, ewentualnie coś na styl wyżej wymienionej wiedźminowej, chociaż rozumiem że mogłoby się to nie sprzedać.

Reszta okładek jest mi zasadniczo obojętna, jako że nie kupuję gaze... pisma dla okładki, chociaż jakbyście dali 3 miesiące pod rząd półnagie laski w zbroi a'la MMO to mogłabym mieć dosyć. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smugg - ciekawy i minimalistycsny art, ale jakos nie widzialbym tego na okladce. Napisy informacyjne odnosnie zawartosci oraz tytul gry? Moim zdaniem zabardzo napackane, choc gdyby ten napis Alan Wake jakos wkomponowac jako info , ze jest to recka numeru to moze byloby to ok. Alan z gunem i latarka jednakowoz lepszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w CDA 12/13 będzie GTA V na okładce i wszyscy będą zadowoleni (ja na pewno) biggrin_prosty.gif.

Mów za siebie. Wiem, że nie ma szans, żeby tej gry nie było na okładce, ale jakby była możliwość wyboru wziąłbym magazyn z inną okładką. Mam po prostu dość tej gry, od informacji od niej już się niedobrze robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To czemu czytasz recenzje konkurencji? Ja czekam na tą z CDA. Na razie wiem, że w tej grze wróciły zakupy nieruchomości. Czyli znowu mogę mieć parę domów. Może choć jeden będzie znowu z helikopterem na dachu. To daje też miejsca w garażu, więc będę mógł znowu wstawić sobie cometa, infernusa itd. Fabuła, filmiki i gadki pewnie będą znowu świetne. Nie wiem tylko jak sytuacja z ubraniami i biznesami (jak w Vice City) i tego chcę się dowiedzieć od CDA.

GTA rządzi i musi mieć swoją okładkę. Na szóstkę znowu 4 lata poczekamy, więc się należy piątce jak psu buda. Jak można nie lubić okładek z GTA??

@nevya

Żona Smugglera pozwala góra na 2 okładkowe laski na rok, więc nie masz się o co martwić smile_prosty.gif. I zgadzam się - matowość w 4/13 była bardzo cool.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja z PSX Extreme daje radę z okładką z GTA V moim skromnym zdaniem.

http://www.markolf.pl/?pk=1&news_id=4753

Zwłaszcza logo na jasnym tle jest spoko - lubię białe okładki. Ale brak dziewczyn, więc CDA ma jeszcze pole do popisu :). Kimedis - w pierwsze 24 godziny GTA zarobiło 800 mln dolców. Pomyśl jak może nabić sprzedaż CDA jeśli trafi na okładkę. Bez wątpienia jest to konsolowa gra roku.

@daveNWN

Tu masz przykład okładki z Watch Dogs od zagranicznej konkurencji.

http://www.markolf.pl/index.php?pk=1&news_id=4748

Norma i nic nadzwyczajnego. Jeśli w takim kierunku poszłoby i CDA, to ja bym nie chciał podobnej okładki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu czytasz recenzje konkurencji? Ja czekam na tą z CDA.

A kto powiedział że czytałem? Po prostu mnie [cenzura] obchodzą gry na konsole. Jako że nic ciekawego na PC-ta teraz nie wychodzi to już o wiele lepsza byłaby okładka z Beyond: Dwie Dusze. Chociaż nie pogardziłbym z okładką z WRC. Chyba już wieki nie było (może nigdy) z wyścigowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Widać, że nie czytasz Retro Action.

Ale masz rację - ostatnio samochód na okładce był w CDA CD 8/2004. No i miałeś kawałek maski samochodowej na CDA 13/12 smile_prosty.gif. Smuggler mówił coś tam, coś tam, że niby samochody obniżają sprzedaż. Co za problem zawsze dodawać laskę to ja nie wiem smile_prosty.gif.

@daveNWN

Rozumiem cię. Jak jest art z ulubionej gry, to nawet jego banalność nie przeszkadza. I dlatego ja bardzo żałowałem gdy Deadpool nie dostał okładki tylko kolejny, taki sam Assasin Creed pół roku przed premierą. protestuje.gif Przecież ta postać to właśnie jeden z najbardziej charakterystycznych bohaterów ciągle wyciągających spluwę i mający prawie zawsze palec na spuście. I akurat on nie dostał typowej gunowej okładki. Dla mnie to był duży fail.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładki z GTA zawsze spoko. :) Czarny matowy Wiedźmin w tym roku pozamiatał. Reszta bez szału chociaż Dying Light też się wybija ponad normalny poziom. Za ulubioną możnaby uznać skorpiona z nabojów - Just Cause 2, numer 4/2010. Najgorsza? Z całym szacunkiem - ale pan Błaszczykowski na okładce 10/2010 nie wyglądał dobrze. Kaka też. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę myślałem, że do 15.00 będzie już znana okładka CDA 12/13. Wiadomo, że będzie GTA V, tylko nie wiadomo jakie. Tyle powiem, że w tym przypadku "man z gunem" będzie jak najbardziej uzasadniony. To w końcu GTA. Ciekawe tylko, czy będzie to ten fajny podobny do Tommego Vercettiego, ten czarny podobny do CJ, czy Trewor. A może wszyscy trzej jak u konkurencji? Ja sam jestem za dodaniem także laski na okładkę, mimo, że już 2 były w CDA 13/12. Ładnych dziewczyn jednak nigdy za wiele :). Samo logo też wygląda spoko i klimatycznie. A jak będą chłopaki z gnatami to zrozumiem. Wszystkie te termaty pasują do tej wielkiej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No co chcesz więcej? Będzie GTA i będzie żarówiasty kolor. Reszta jutro miedzy 8.00 a 9.00 w zapowiedzi numeru. Ponieważ jadę do miasta, ja się wypowiem gdzieś po 12.00.

Ktoś z redakcji pisał na komputerze Smugglera, bo on nigdy nie jest taki miły i kulturalny. tongue_prosty.gifsmile_prosty.gifbiggrin_prosty.gif

I oczywiście, że mi się będzie podobać. "Mi się zawsze wszystko [związane z GTA] bardzo podoba". smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Takie sreberko jak w CDA 6/13 przy Batmanie? Jest odblaskowe, lśniące a nie żarówiaste, jasne.

Wybraliście logo, tyle że w czarnej tonacji, by odróżnić się od PSX Extreme. Ja jestem na tak. Poza samym genialnym artem, bardzo mi się podoba mniejsza czcionka nagłówków/tytułów gier. Czy nie moglibyście już zawsze stosować takiej wielkości? Żeby litery nie przykrywały obrazków. Piękna okładka. Mnie urzeka swoją prostotą i elegancją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...