Skocz do zawartości
Smuggler

SPOILERY

Polecane posty

Witam. Interesują mnie oceny w CDA :

*Gothica 2+ Noc Kruka+ lokalizacje tychże

*The Movies

*...oraz Hearts of Iron( w wolnym tłumaczeniu "II wojna światowa :lol: )

Gothic 2 wraz dodatkiem dostał 9. Takie samy oceny były przy spolszczeniach. Pozostałe produkcje dostały bodajże ósemki. Jeśli chodzi o produkcji Neverhood to był chyba kiedyś w CDA recenzowany, ale nie jestem pewien. Podejrzewał, że recenzja była w czasach, kiedy CDA nie wystawiało ocen grom jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey Wiem że recenzje tych gier było lata temu no ale cóż nie udało mi się wyciągnąć informacji od kumpla (tez se numerków nie kupił)

Co dostał Call of Duty oraz Call of duty United OFfensive

Oraz jeśli mo.żna to oceny ich lokalizacji :)

CoD dostał 9, a UO 8 bodajże.

To ja ponawiam poprzednie pytanie: Jaką ocenę dostał Vietcong i dodatek do niego FIST ALPHA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie martwi moja skleroza. Jak się skończył Far Cry ?

Z tego co ja pamietam to Val i Główny bohater (witam w klubie sklerotyków :) ) niszczac fabryke mutantow zarazaja sie mutogenem.Podczas wybuchu traca przytomnosc.Val zostaje Porwana ( O Boze :P )

A nasz super bohater zostaje przymuszony do zwiedzenia Wyspy z 10 pociskami w karabinie ( a mutantow jak w moherow w kosciele).

Gdy dociera do jakies glownej bazy zabija Krigera (Facio zmienil nieco skorupke ale i tak jest latwy do zabicia) a doktor (chyba Doyle) okazuje sie ze nie odda Val i Jack'owi (jak Boga kocham-teraz mi sie przypomnialo :) ) antidotum gdyz za takie cacko moze zostac milionerem.

Jack wyrusza na spotkanie z Dockym .(przy okazji zabija kolejne armie potworow).Gdy Doyle umiera Jack zabiera Antidotum Ratuje Val,widzimy oddplywajaca lodke,piekna wyspe,Happy ENd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda zakończenie KOTOR-a II, gdy gra się po jasnej/dobrej/słusznej stronie. Przechodziłem 3(słownie trzy) razy i za każdym razem po stronie zła. Moce "ciemnych" są po prostu lepsze, a od machania mieczem to ja mam SW: JK2 i SW:JK3 JA. Więc prowadziłem postać walczącą za pomocą mocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda zakończenie KOTOR-a II, gdy gra się po jasnej/dobrej/słusznej stronie. Przechodziłem 3(słownie trzy) razy i za każdym razem po stronie zła. Moce "ciemnych" są po prostu lepsze, a od machania mieczem to ja mam SW: JK2 i SW:JK3 JA. Więc prowadziłem postać walczącą za pomocą mocy.

Gdy zabijesz Darth Trayę do miejsca pojedynku przylatuje Mroczny jastrząb. Planeta wybucha. Jastrząb odlatuje. Nie wiadomo kto po za Mirą i Exile przeżył lądowanie jastrzębia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo bardzo mnie to gryzie a raczej prędko nie zagram w Resident Evil 4. W RE4 pojawia się Ada Wong (czy jakoś tak) i pomaga Leonowi. Wiem, że pbyła też w RE2 (bo tą grę ukończyłęm) i tu pojawia się moję pytanie bo nigdzie o tym nie wspominano, czy oni w ogóle pamietają, że się znali czy twórcy delikatnie wycieli ten kawałek z RE2 i oboje nie mają pojęcia o sobie :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kończenia gier, mam pytanko. Ostatnio grałem w gierkę Black Mirror i stanołem jakoś w połowie, bo dorwałem Sybrie II, i Black Mirror już nie mam zamiaru kontynuować a ciekaw jestem jego zakończenia, i ciekawi mnie jak sie pototyczyły dalsze przygody głownego bohatera.

Podrawiam czekam na odpowiedź. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kończenia gier, mam pytanko. Ostatnio grałem w gierkę Black Mirror i stanołem jakoś w połowie, bo dorwałem Sybrie II, i Black Mirror już nie mam zamiaru kontynuować a ciekaw jestem jego zakończenia, i ciekawi mnie jak sie pototyczyły dalsze przygody głownego bohatera.

Podrawiam czekam na odpowiedź. 8)

Okazuje się , że samuel jest przeklety , i to on zabijał ludzi. Udaje mu się zniszczyć klątwę , po czym popełnia samobójstwo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda zakończenie KOTOR-a II, gdy gra się po jasnej/dobrej/słusznej stronie. Przechodziłem 3(słownie trzy) razy i za każdym razem po stronie zła. Moce "ciemnych" są po prostu lepsze, a od machania mieczem to ja mam SW: JK2 i SW:JK3 JA. Więc prowadziłem postać walczącą za pomocą mocy.

Gdy zabijesz Darth Trayę do miejsca pojedynku przylatuje Mroczny jastrząb. Planeta wybucha. Jastrząb odlatuje. Nie wiadomo kto po za Mirą i Exile przeżył lądowanie jastrzębia.

Jedna uwaga:

O ile pamiętam przed zadaniem ostatecznego ciosu można było porozmawiać z Trayą i m.in. dowiedzieć się że nasi przyjaciele przeżyli, nieznane są losy Bao-Dura i robotów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...