Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

W obecnej chwili najcenniejsze dla drużyny są champy z dobrymi CC. Na midzie np. Liss jest świetna, bo nawet jak cie ktoś zgnoi na linii (co jest trudne) to i tak masz te swoje CC, rozwalające ulti i Zhonye, więc będziesz przydatny.

Serio? Na 18 levelu ktoś się przejmuje jakąś metą w doborze postaci? Na 18 levelu niech gra czym potrafi najlepiej i tym carruje gry. Niech nie patrzy za bardzo na "bo tym się dzisiaj chodzi". Jego drużyna i tak pewnie nie wykorzysta ich potencjału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie bym polecił:

Jax - Prawdziwy król karowania, jeśli zdobędziesz jakąkolwiek przewagę na początku, to pewnie już mają pograne, gorzej, że na 18lvlowych 2vs2 linach nie będziesz miał zbyt dużo farmy, a Jax jest super zależny od itemów.

Kassadin - ten koleżka to prawdziwy wrzód wiadomo gdzie. Obecnie na palcach jednej ręki można policzyć postacie z którymi przegra mida(bo tylko na mida się nadaje, nie próbuj nim iść na topa/bota). Nawet jeśli przegrasz wciąż masz szanse połapać kille byle gdzie, ze względu na kosmiczny dmg i mobilność. A nafeedowany Kassadin oznacza złe wieści dla twoich przeciwników, zwłaszcza tych, których mają "carry" w nazwie - blink co 5 sekund bez cdr, demydż z kosmosu i całkiem przyzwoite cc.

Fizz - patrz Kassadin tylko ciężej na linii i trudniejsza postać, ale też jak podłapiesz kille(o które na Fizzie całkiem łatwo) to hehehe zaczyna się twoja parada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apdejt "Season 4, Shurima Desert"

-Magma Chamber.(FAJNIE)

-Sivir VU.

-Xerath rework.

-Nowy champ. Możliwe, że tajemniczy Sand Mage.

-Nowe lore dla postaci powiązanych z Shurima desert. Nasus, Rene, Sivir, Cassio, Amumu, Zilean, a może i Xerath

-Heimerdinger rework.

-Summoners Rift VU.(WRESZCIE!!!)

-Nowy albo ulepszony klient.(TEŻ WRESZCIE!!!)

-Ulepszony system ligowy.(ŁUU CHUU!!!)

-Zmiany golda dla jungerów i supportów.(JESZCZE LEPIEJ!!!)

-Nowe masterki.

Główne zmiany w sezonie 4, coś jak Shadow Isles w sezonie 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że proszę o dość dużo, ale czy jest tu ktoś kto by chociaż trochę pomógł nabijanie dywizji. Z powodu leaverów i trolli w ostatnich 10 grach spadłem z Silver IV do Silver V, a naprawdę staram się nabić Golda. Prosiłbym o chociaż kilka gier, żeby trochę dalej wskoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na talona? Uważany za obecnie gorszego od fizza (mówcie co chcecie ale mi się wydaje że on dostanie nerfa tongue_prosty.gif) ale wydaje się być mocny no i w odróżnieniu od fizza grało mi się nim dobrze biggrin_prosty.gif.

A co ma Fizz do Talona? Prócz tego, że obaj mają wpisanego asassyna :P Jeden AD drugi AP. Kwestia gustu, obaj są dość sytuacyjnymi pickami, mają podobne zadanie. Nie wiem czy Talon jest gorszy, ja go lubię, potrafi ładnie gnoić linię jak zdobędzie jedngo killa. Ale nie, żadnych nerfów raczej nie dostanie, bo na co? Jest calkiem spoko zbalansowany. Jego dwoma problemami są:

1) prawie żadne CC

2) Zed :P odnoszę wrażenie, że przejął jego pałeczkę w kontrowaniu apeków i generalnie jest skuteczniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Zed tongue_prosty.gif odnoszę wrażenie, że przejął jego pałeczkę w kontrowaniu apeków i generalnie jest skuteczniejszy.

Talonem znacznie łatwiej mi się gra na Kassadina ze względu na silence połączony z teleportem do przeciwnika. A potem można kroić. Oczywiście linia Talon vs Kassadin nie oznacza jeszcze automatycznej wygranej Talona. Wczoraj chyba miałem mecz Kassadinem na Talona i szło mi bardzo dobrze. Może to była kwestia doświadczenia w graniu swoimi postaciami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten matchmaking to chyba jakiś żart. Od momentu nabicia 50% wygranych każda kolejna gra to przegrana. Trolle, leaverzy itp.

W dodatku w każdej z gier w mojej drużynie są gracze z Bronze V, którzy mają 6 rozegranych rankedów, a w przeciwnej każdy po 200-300 gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na normalach, ale nadal nie wiem o co w tym chodzi. Rozumiem, że ktoś chce sobie potestować, ale nagle widzę w co drugiej grze Siona, po roku przerwy. To nie może być przypadek tongue_prosty.gif A Shacko nie powinien Cie dziwić bo to dobry jungler.

No widzisz- tyle że normale to normale: Sion jak i Shaco mają niższy % pickowania na rankedach, niż na normalach (według lolking.net). Natomiast na rankedach to JA przykładowo Siona ostatnio spotkałem chyba z miesiąc temu, natomiast Shaco widziałem chyba ~tydzień temu. Jak się zacznie wysyp jakichś niepopularnych czempionów na rankedach, to IMO wtedy można snuć jakieś teorie tongue_prosty.gif

Co można powiedzieć o finałach sezonu 3? Dominacja. Innymi słowy...
Haha- ten Monte pocisnął wszystkich biggrin_prosty.gif Bardzo mi się podobał ten ruch- był on najbardziej wyrazistym "analitykiem" obok Krepo. Teraz tylko czekać, aż ktoś zmontuje jego "hype train" z trzech analiz (na razie to tylko częściowo znajduję dwa) i ma murowane 5 minut w internecie. W sumie to już z nich korzysta xD

A finał:

No- ja byłem za Chińczykami, jednak gdy usłyszałem przed finałem, że SK T1 miał ogromną przewagę zwycięstw na nimi w sparingach(?), czy ogólnie to... Z deka zwątpiłem... I SK T1 pokazało, kto jest #1. Możliwe, że Najin Black Swords by dali im popalić, no ale cóż- odpadli w półfinale wynikiem 2-3...

@biner1999

U hu hu- gady z Riot nie pozwolą nam odpocząć nawet po finale :S Chociaż w sumie...

Ten matchmaking to chyba jakiś żart. Od momentu n...

Hehe- skąd ja to znam... Chyba każdy przez to przechodził... Keep calm & win rankeds...

No a teraz pomimo faktu, że patch 3.12 był nieco opóźniony, aby wyeliminować jak najwięcej bugów: internet zlewają klipy o niedziałających ultach (np. sona, Ashe), bug z minimapą nadal występuje, rankedy wyłączone, a przez ostatnie kilka dni oglądałem frustrację graczy na EUW z powodu niekończących się problemów z serwerami... Aj tam EUW- ostatnio na EUNE mam masę przypadków, gdzie jacyś gracze mają problemy z dołączeniem, lub choćby powrotem do gry... Ach ten Riot...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Zed ma długie CD? Uciszenie ma tylko ok. 15 postaci, ale Zed ma slowa i niezależny blink.

Zed ma wysoki CD tylko na cień, więc jedyny problem z cd jest taki, że trzeba przemyśleć czy chcemy wywalić combo czy mieć możliwość ucieczki.

@Up nigdy nie widzialem Jarvana na midzie. Oczywiście zdaje sobie sprawe, że przy modzie chodzenia ad na mida to i Jarvan może na niego iść. Mi się to jednak nie widzi. On ma masę utylity, których nie wykorzysta w pełni na środkowej linii. Do tego nie ma jako takiego bursta, więc też odstaje. Lepiej sprawdza się w jungi, a z AD na mida to wolę Pantha, Lee, Kha czy nawet Wu.

@UP ja tam na EUNE nie ma żadnych problemów (w przeciągu ostatniego roku to tylko w jednym meczu miałem problem i było to chyba ze 2 - 3 miesiące temu jak wywaliło wszystkich graczy z meczu:P ) , jak zwykle zwalanie winy na riot za kiepskie kompy i dostawców interentu;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Summoners Rift VU.(WRESZCIE!!!)

Jakie "wreszcie!!!" ? To już było i to bardzo udane. Widziałeś SR przed visual update?

Widzieliśmy co nie zmienia faktu, że już jest przestarzałe bo pierwszy VU miał miejsce bardzo dawno temu;) Patrząc po tym co zaserwowano nam na ARAMie to nie mogę się doczekać nowego lepszego SR. Mam także cichą nadzieję, że wróci zimówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zaczynam nową przygodę z LOL'em macie morze jakieś rady dla początkującego jeszce nigny nie grałem w gry typu Moba.

Nie zaczynaj najlepiej. Raz to, to aby uzyskać 30 lvl trzeba dużo czasu poświęcić, albo zabulić za boosty. Dwa to pamiętaj, że to gra w której bierze oprócz, ciebie w twoim zespole 4 innych ludzi udział. Jeśli nie jesteś super uzdolniony (jak ja) to nie wycarrujesz 4 ludków, którzy robią wszystko tylko nie to co trzeba. Jak trafisz, jak ja po 10 meczach do bronze to będzie ci ciężko się wybić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...