Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed (seria)


Artek

Polecane posty

naprawdę nie widzisz, jak ty to zdanie napisałeś?

"to alternatywne zakończenie jest ciekawsze w TFU, bo niestety, ale zakończenie oryginalne znałem już przed premierą TFU na XBOXa "

Jeśli wciąż nie widzisz, to ja macham na to ręką :P

Pwn3d, to mi nie wmawiaj, że mówiłem ''lepsze'' oO A nawet jeśli tak uważam, to co z tego, że znałem wcześniej zakończenie? Jakiś problem z tym?

Cały w tym sęk bo alternatywa została dodana w Ultimate Sith Edition. A napisałem, że ciekawsza, bo znałem, gdyż normalnie przeszedłem grę tylko raz na alternatywie. Bo niby skąd bym znał 2 zakończenia przechodząc raz grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 335
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jak dla mnie Jedi wcale nie byli tacy kryształowi, oni też zdradzali. Każdy Jedi wciaz przeżywa walkę wewnętrzną z Ciemną Stroną, a gdy ta wygrała, co robili, zabijali swoich mistrzów(albo chociaż próbowali). A rada Jedi też nie jest taka wspaniała, jak dla mnie to oni chcieli kontrolować nie tylko równowagę we wszechświecie, ale równierz politykę. Rozpadali się od wewnątrz, a Lukas nie umiał tego lepiej pokazać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpadali się bo nie mogli utrzymać równowagi sytuacji, a w IIIEpizodzie Windu, Kenobi i Yoda mówią, że coraz więcej Jedi jest zbyt pewnych siebie (jeżeli przekręciłem to sorry już troche nie oglądałem) A pewność siebie w IIEpi. prawie doprowadziła do śmierci Anakina(walka z Dooku). Chyba więcej nie muszę mówić bo widzę że tutaj większość to inteligentni ludzie ;] (ale w końcu porządne forum porządnego czasopisma).

Co do gry to nie wiem dlaczego macie bugi, ja nie mam zpatchowanej wersji a tylko raz Vader mi się zaciął i tyle. A domyślam się, że macie oryginały :tongue:

Mój kolega ma pirata to nie może rozwalić niszczyciela, sam próbowałem nie dało się (a ja z tym nie miałem za 1-szym razem problemów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabułka The Force Unleashed pokazuje, że do kanonu SW można wcisnąć każdą bzdurę i zostanie to uznane za oficjalne. Ja rozumiem - gra miała być przegięta z założenia, ale cuda, które się tam wyczynia, powinny doprowadzić fanatyków Gwiezdnych Wojen do zejścia z tego świata. No i sam Starkiller... Największy kozak w całej galaktyce...

Złoił Vadera i Imperatora, nawet się przy tym nie przemęczając zbytnio. Już nie mówiąc o takim drobnym fakcie, że w powstającej dwójce pokona najpewniej śmierć...

No ale co by nie mówić o historyjce, sama gra jest przyjemnym produktem. Imo lepszym od przereklamowanego Devil May Cry 4, który wynudził mnie nieziemsko. Taki przyzwoity ten TFU. Szału nie ma, ale wszystko jest lepsze, od przygotowań do sesji. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starkiler to Kozak? Ja raczej mam wrażenie, że z Anakina Lukas zrobił niezłego kozaka, ta cała jego potężna moc? Nie rozumiem czemu musiano z niego robić takiego super wojownika. Wszak żeby sporo namieszać nie trzeba być nikim poteżnym. A Stalkiler to jakby taki klon Anakina... A jego postacią gardzę, bo jest psem na posyłki Vadera, i jakoś za bardzo nie chce tego zmienić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Wczoraj wreszcie powielu przeklenstwach udalo mi sie wykonczyc

ducha starego Obi-Wana na Tatooine

w TFU Sith Edition na PS3. Dluga i nudna walka ale dziadek jest niezly. Jak ktos ma z nim problem tak jak ja mialem to niech da znac - chetnie podpowiem. Oczywiscie nie mówie tu o najnizszym poziomie trudnosci - tam kazdy sobie powinien poradzic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starkiler to Kozak?

Tak.

Tylko naprawdę potężne osoby potrafią pokonać bez większych problemów Vadera i Imperatora.

Ja raczej mam wrażenie, że z Anakina Lukas zrobił niezłego kozaka, ta cała jego potężna moc?

Zrobienie z Anakina potężnej osoby było całkowicie uzasadnione i logiczne.

A Stalkiler to jakby taki klon Anakina...

Te kilka pikseli na ekranie monitora z TFU gra zdecydowanie lepiej od drętwego Anakina. ;P

A jego postacią gardzę, bo jest psem na posyłki Vadera, i jakoś za bardzo nie chce tego zmienić...

1. Każdy jest czyimś psem. :P

2. Skończyłeś grę?

Przestał działać dla Vadera w końcu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakin wcale nie był takim "kozakiem". W starciu z Mace Windu, czy Yodą nie miałby szans.

Starkiller jest strasznie przepakowany, ale trzeba pamiętać, że formuła gry tego wymaga w sumie... Nikt w świecie SW nie miotał tak Mocą nigdy, jak to się dzieje w TFU :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fearon -

Starkiller jak sam (troskę zbyt późno się domyślił) mówi, że nie pokonał Imperatora, ponieważ ten tylko udawał wycieńczonego, aby zaatakować skrycie.

Przestał słuzyć Vaderowi, tylko aby stać się niewolnikiem Imperatora, wiem jest jeszcze "dobre" zakończenie, jednak dla mnie jest zbyt mdłe.

Zgodzę się z toba, że anakin jest dretwą postacią w filmach. Jednak nie jest tak potężny, jak mogło by się wydawać po jego słowach. Wkońcu i tak przegrywa z Obi 1, wiem był jescze młody, późno rozpoczoł trening... Itp. Jak dla mnie Lukas zepsuł tą postaćw w nowej trylogii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakin wcale nie był takim "kozakiem". W starciu z Mace Windu, czy Yodą nie miałby szans.

Bulls..., fakt, może na pojedynek "mocy" Anakin zostałby boleśnie skarcony (z Yodą przynajmniej), ale na miecze świetlne mógłby luźno z Yodą wygrać, który nie był zbyt dobry na miecze (co do Mace Windu nie jestem pewny, bo za mało jego walk było, ale sądzę, że starcie było by wyrównane).

Także jestem ciekaw, dlaczego Starkiler miał taką moc, skoro jego ojciec wcale tak dobrze nie walczył, a do Sith'ów trafiło mnóstwo Padawanów/Jedi itp. (a on sam był jeszcze bobasem).

Nikt w świecie SW nie miotał tak Mocą nigdy, jak to się dzieje w TFU :P

Jeszcze przed wydarzeniami z "The Phantom Manace" było bardzo dużo potężnych Jedi i Sithów. Po starej trylogii zresztą też :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że zauważ: To, co robimy w grze ma się nijak do kanonu. Liczą się tylko przerywniki do historii Star Wars. Natomiast w normalnej grze jest fakt - dużo mocy, wybuchów itp., co nie miało/raczej nie miało mieć miejsca w uniwersum.

Dam przykład:

Jest taka misja gdzie wypuszczasz Wookiech, którzy ci pomagają. Natomiast ty w grze ich uwolnisz, następnie błyskawicami pozabijasz. Wtedy to nie jest historia prawdziwa :], a w przerywnikach nie ma zbyt przypakowania mocą, choć dużo potyczek zręcznościowych jest widocznych.

Więc imho nieprawdą jest, że Starkiller jest najpotężniejszym użytkowinikiem mocy ever (co niektórzy twierdzą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem, że przeszedłem gierkę bardzo szybko, bo w jeden dzień(!). Ale zabawa z gierką była przecudowna, te walki na miecze świetlne, lokacje, bossowie, fabuła. Bardzo dobra gierka. A ostatnia walka z

Vaderem i Imperatorem

była banalna. Przeszedłem za pierwszym razem prawie nie tracąc energii. :wink: Teraz mam chrapkę na dodatki ew. Ultimate Sith Edition. Dla mnie 8+. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ta gra mnie zdenerwowała niemiłosiernie.

a) zajmuje 28,3 GB (absurd)

B) jest niestabilna (ale już z płynnością i wyglądem gry jest jak najbardziej ok - patch sporo daje w tej kwestii)

c) na poziomie Lord Sithów granie na klaw/mysz jest masochizmem, ja to zrobiłem i żałuję

d) czemu nie można zablokować namierzania na celu?!

e)gra wyłączyła mi się przed

walką z Proxy'm i po pokonaniu Imperatora, czyli przed końcowym filmikiem, arrrgggghh!

Przez ten ostatni problem muszę znaleźć save'a, bo ta sytuacja lubi się powtarzać.

Grę skomentuję ostatecznie po przejściu DLC.

Albo niech ktoś mi wyśle ten save, proszę. Kto chce, temu podam adres.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, chciałbym zapytać się o tego patcha czy naprawdę dużo daje co do śmigania gry. Mam średniego kompa 2GB ramu, GeForce 8500 GT i procka dwurdzeniowego. Chciałbym kupić te grę a nie wiem czy będzie w miarę dobrze chodziło. Widziałem jak mój koleś w to gra ja podobnym sprzęcie i nie za bardzo to wyglądało. Aha i jeszcze jedno czy można do tej gry używać innego pada oprócz tego od Microsoftu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja jest automatycznie "spatchowana", to tak na marginesie. Czy dużo daje? A jakiego masz tego dwurdzeniowca? U mnie, na C2D 4300 (bodaj, grunt, że miał 1.8 GHz) dało się grać, choć wszystko chodziło jakby był włączony delikatny Bullet Time. Nie przez cały czas, ale przez większość gry. Dramatycznych spowolnień raczej nie było.

Wydaje mi się, że będziesz miał problem z kartą graficzną. Przydałoby się co najmniej 9600...

Co do padów - nie wiem, grałem na klawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

http://www.cdaction.pl/news/13039

Po obejrzeniu nowego trailera wydałem z siebie głośne - WOW! :D Jak sama gra będzie miała taki klimat i tyle akcji, chociażby w połowie jak zostało pokazane to szykuje się naprawdę porządna produkcja. Jak jeszcze doszlifuję grę technicznie, nie zwalą optymalizacji na PCta... będzie świetnie :) A sam film... muzyka + sceny jak

Starkiller wyrzyna w pień dziesiątki żołnierzy i jeszcze jakieś roboty

... jest po prostu epicko ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle tylko wyszło na PC... : )

Trailer po prostu obłędny. Kocham miecze świetlne, to ich buczenie, bzyczenie, krojenie wrogów na kawałeczki... Po obejrzeniu tego trailera, chyba już rozumiecie czemu nie podoba mi się pomysł "równoważenia klas" z SW:TOR? : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiemy, rozumiemy, pamiętając przy okazji, że żaden inny Jedi/Sith nie zrobiłby w życiu takiej rozwałki jak Starkiller na tym trailerze :P

Trailer faktycznie genialny, co do samej gry - oby zrobili mniej slasherowatą, a bardziej a'la Jedi Knight to będę w niebie. Choć i tak i tak zagram na pewno ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow:

- epicko, że hej :D

Alaknar:

- wychodzi na PC, w samym trailerze na końcu jest logo Games for Windows :) poza tym coś mi się przypomina, że Lucasarts oficjalnie to potwierdził, ale nie pamiętam gdzie

- równoważenie klas jest po prostu potrzebne w takiej grze :) poza tym wcielamy się nie w najlepszych w swoich czasach (chociaż...?) - tutaj już dłuższa debata się szykuje, więc jeśli to nie w tym temacie

ZdeniO:

- oczywiście, że by zrobił - nie zabijaj mojego wyobrażenia o możliwościach użytkowników mocy ;( - dotychczas technologia przeszkadzała w pokazaniu tego wszystkiego, nie mówiąc o tym, że pokazanie czegoś takiego szerszej publiczności, która z uniwersum miała styczność, tylko przez filmy a nie Expanded Universe może być cokolwiek szokujące :) W EU robili lepsze rzeczy (na pewno Luke) - dlatego potrzeba zrobić film/animacje/grę z okresu NJO i późniejsze aby pokazać Luke'a i spółkę jak wymiatają, żeby nie wprowadzać takich nieporozumień, że Starkiller jest przesadzony. Kwestia gameplayu z gry to osobna sprawa, ale trailer pokazuje IMO kanoniczne zdarzenia - w końcu to Lucasarts to oni tworzą lore.

- co do gry to jest krótki gameplay z gry na http://uk.xbox360.ign.com/dor/objects/5505...id=b3s1c3hx4att - będzie slasher, i na razie coś nie bardzo z animacją (prawdopodobnie wczesna wersja pokazująca o co chodzi a animacje to późniejsza kosmetyka), ale jest jeszcze czas :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że zoptymalizują odpowiednio dwójkę, jedynka tnie mi się niemiłosiernie w natywnej rozdzielczości, a jakichś piekielnych wodotrysków nie widzę - znikające od razu ciała 4ever! Mass Effect 2, IMO dużo ładniejszy, śmiga mi bezbłędnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś w skrócie napisać o co w tej grze chodzi (jedynka) i w jakim czasie odnośnie do filmu jest umieszczona akcja ? A i ile czasu zajmuje przejście? Bo narobiłem sobei smaka na tą grę i nie wiem czy warto kupić ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...