Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siekiera

Pytania do Siekiery

Polecane posty

Mam problem : posiadam PC i xboxa 360. I teraz takie gry jak np. GTA IV (+ dodatki), FlatOut Apokalipsa, Bully, czy inne które wystepuja na obu platformach mam zamiar kupić. I pytanie: kupic je na PC czy xboxa? Postawic np. w GTA IV na lepszą grafikę i gorsze sterowanie czy w samochodówkach na lepsze sterowanie? Chociaż do PC-ta ponoć można dokupić pad od x360. Liczy sie rowniez dla mnie lokalizacja a gry na konsole w Polsce sa rzadko lokalizowane. Dodatki do GTA IV wyjda na PC i moze za rok znowu zostanie zlokalizowane, a na konsole nie mam co liczyc. I w takim wypadku na jaką platforme mam kupic daną grę? Nie mam pojecia.... Co ty bys zrobil?;p Pad do Pc moge dokupić a grafika na konsoli lepsza juz nie bedzie i raczej zlokalizowana gra tez nie... Jest jeszcze kwestia duzego monitora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Manhunt 2 ( ocenzurowana wersja ). Ogólnie gra nawet fajna mimo słabej grafiki i słabo zaprojektowanych poziomów. Mam zamiar kupić jeszcze pierwszą część. Ale co się lepiej kupić manhunta 1 czy alone in the dark V ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam PC i xboxa 360. I teraz takie gry jak np. GTA IV (+ dodatki), FlatOut Apokalipsa, Bully, czy inne które wystepuja na obu platformach mam zamiar kupić. I pytanie: kupic je na PC czy xboxa? Postawic np. w GTA IV na lepszą grafikę i gorsze sterowanie czy w samochodówkach na lepsze sterowanie?

Mam decydować za ciebie? Sam się zastanów, czego szukasz i oczekujesz. Ja wolę PC, ale ja jestem stary rocznik. Na konsolach gram tylko w to, czego nie ma na PC.

Chociaż do PC-ta ponoć można dokupić pad od x360.

Tak, podania ludowe mówią, że ponoć istnieje taka opcja ;)

Twoim zdaniem,która jest najlepsza część:

Resident Evil

1 i 4

Silent Hill

1 i 2

Alone in the Dark

1

I czy twoim zdaniem lepiej kupić PS3, czy Xbox 360

PS3

Herbata dobrze się studzi przy użyciu wentylatora?

Sprawdź.

Ale co się lepiej kupić manhunta 1 czy alone in the dark V ?

Definitywnie Manhunta, jeśli podoba ci się znacznie słabsza dwójka. Zresztą trudno porównywać te tytuły. AitD5 jest ciekawy, ale ma koszmarnie nieprzyjazne sterowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą postać z RE bardziej lubisz - Chrisa czy Leona.

Adę Wong. Chris i Leon fatalnie prezentują się w czerwonej sukni.

Siekiera jakie gry w klimatach horror fps byś polecił??

AvP, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, Undying, Nosferatu, względnie Condemned.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy aż tak bardzo nie lubisz Alone in the Dark 3? Co sądzisz o muzyce z gry? IMHO i muzyka i gra mają świetny klimat, gra właśnie dzięki muzyce :P.

2. W recenzji Saw The Game napisałeś, że horrory dzielą się na dwie kategorie - w skrócie tę lepszą i tę gorszą. Jakie uważasz za te lepsze?

3. Co sądzisz o "Duchu" ("Poltergeist") Spielberga? (nie, nie Hoopera, bo on tak naprawdę był trzymany przez Stevena na krótkiej smyczy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Siekiera! Mam problem z grą Hitman Krwawa Forsa. Trzecia misja polegająca na zabiciu Alvaro d'alvade i jego obserwatora. Podmieniam pistolety, przebieram się , idę na teatr i...nic. Aktorzy chwilę stoją i nic się nie dzieje,Co robić???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką rasę lubisz najbardziej z nowego AvP ?

W każdym AvP zawsze zaczynam od Marine, to moja ulubiona kampania, najbliżej jej do horroru.

Jak myślisz fahrenheit nadal jest godny uwagi?

Jak najbardziej. Co prawda świeżo po Heavy Rain Fahrenheit pewnie by mnie lekko odrzucił, ale to nadal kapitalna produkcja ze świetną muzyką Badalamentiego.

Czy aż tak bardzo nie lubisz Alone in the Dark 3?

Nie to że nie lubię. Jest mi obojętny. Po prostu na tle poprzednich wypadał blado, a klimat Dzikiego Zachodu jest moim zdaniem nietrafiony. Do tego gra była zacofana technicznie.

Co sądzisz o muzyce z gry?

Ta nie była zła, fakt. Chyba nawet nagrano ją na płycie w formacie audio, jeśli mnie pamięć nie myli.

W recenzji Saw The Game napisałeś, że horrory dzielą się na dwie kategorie - w skrócie tę lepszą i tę gorszą. Jakie uważasz za te lepsze?

Odpowiem tak - mając wybór pomiędzy Silentem (który stawia na klimat i niedopowiedzenia) a Residentem (który atakuje poprzez zaskoczenie i klimaty ocierające się o gore), wybieram tego pierwszego, ale i drugi nie jest mi obcy.

Co sądzisz o "Duchu" ("Poltergeist") Spielberga? (nie, nie Hoopera, bo on tak naprawdę był trzymany przez Stevena na krótkiej smyczy)

Pamiętam go jak przez mgłę, w sumie nic nie myślę. Był dobry. Hoopera cenię przede wszystkim za Teksańską...

Trzecia misja polegająca na zabiciu Alvaro d'alvade i jego obserwatora. Podmieniam pistolety, przebieram się , idę na teatr i...nic. Aktorzy chwilę stoją i nic się nie dzieje,Co robić???

Musiałeś coś skiepścić albo brak ci cierpliwości. Jeśli prawidłowo podmieniłeś pistolety (bo mogłeś zabrać replikę i... przez pomyłkę odłożyć ją na miejsce, zamiast faktycznie podmienić na prawdziwego gnata) to typ na scenie musi zginąć, nie ma innej opcji. Tylko to trochę trwa, ginie pod koniec scenki, którą odtwarzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, podmieniłem prawidłowo. A ile trzeba czekać?

6 minut 34 sekundy. Skąd mam wiedzieć? Trochę trzeba, ale tobie chyba faktycznie brakuje cierpliwości. Hitman tego bezwzględnie wymaga, zwłaszcza w późniejszych etapach. Proponuję strategię Rambo, wytnij wszystkich w pień. Tak też można. Albo zastrzel jednego i drugiego z poziomu balkonu. Może jakimś cudem przeżyjesz i uciekniesz z budynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego taka gra jak Penumbra (Przebudzenie i Czarna plaga)nie znalazła się w "105..."??? - wiem, że nie Ty decydowałeś ale gra naprawdę może doprowadzić do zawału (sam ją testowałem "sam. w ciemnościach")

2. Czy gdyby ludzie, którzy ją stworzyli zostali zatrudnieni przez jakieś studio, które dało by kasę (np.EA) to mogliby stworzyć jeszcze lepszą grę??

3. Czy (myślisz, że) jest jakakolwiek szansa na nową część Hitmana?? Wszak Krwawa Forsa ma dziwne zakończenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego taka gra jak Penumbra (Przebudzenie i Czarna plaga)nie znalazła się w "105..."??? - wiem, że nie Ty decydowałeś

Nie decydowałem, ale mogłem zgłosić swoje kandydatury. Tyle że nie było wśród nich Penumbry. Uważam, że do tego zastawienia mimo wszystko się nie nadaje. W zestawieniu top 20 najlepszych horrorów - może tak, ale tutaj mogły trafić wyłącznie najlepsze perły, jak Dead Space czy SH2.

2. Czy gdyby ludzie, którzy ją stworzyli zostali zatrudnieni przez jakieś studio, które dało by kasę (np.EA) to mogliby stworzyć jeszcze lepszą grę??

Czekaj, postawię Tarota, zobaczymy, co powiedzą karty :) Myślę, że chłopaki mają duży potencjał, a pod skrzydłami dużej firmy i sensownym zapleczem finansowym mogliby stworzyć coś naprawdę konkretnego.

3. Czy (myślisz, że) jest jakakolwiek szansa na nową część Hitmana?? Wszak Krwawa Forsa ma dziwne zakończenie

Z tego, co mi wiadomo 5 już powstaje, zostało to oficjalnie potwierdzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić konsole ale nie wiem jaką. Co ty na moim miejscu byś kupił i dlaczego XBOX360 czy PS3??

PS3. Już odpowiadałem dlaczego, ale powiem raz jeszcze. Xbox coś się ostatnio zatrzymał w miejscu, PS3 doczekało się w ostatnich 2 latach wielu wybornych tytułów na wyłączność, a Xbox zdaje się jechać wciąż na marce Gearsów i Halo. Jak dla mnie kiepska karta przetargowa. Ciągnie mnie jedynie do Alana W., ale jedna gra na 10 godzin to trochę za mało.

Co sądzisz o nadchodzącym Silent hill?

No wygląda nieźle, nie powiem, choć magia Silenta to już raczej relikt przeszłości i do formy z 2 odsłony ta seria nigdy nie wróci. Brak Yamaoki w obsadzie też nie napawa optymizmem.

Czy lubisz pisac poradniki jak przejsc gre?

Tak, to naprawdę fascynujące i rozwijające zajęcie, pisanie punkt po punkcie co zrobić, gdzie iść, co podnieść. Czysty relaks :P

Czemu Siekiera ?

Bo ponieważ. To pytanie już padło kilka razy. Odpowiedź też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ostatnio artykuł o tym, że nowy RE ma się pojawić przed 2017 rokiem, jak myślisz, czym zaskoczy nas Capcom, i jakim bohaterem będzie się grać w szóstej odsłonie legendarnej już serii?

Ja liczę na Jill :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość dziwne pytanie. Nie chcę być nieuprzejmy czy nie taktowny, ale ty(pan) recenzujesz zwykle gry mniej znane, dość często kaszanki. Jestem bardzo ciekawy dlaczego zabrałeś się za Snipera - grę miesiąca. Redakcja myślała, że będzie tak słaba czy też lubisz gry od Ci.? ; p Jeśli moje obserwacje są błędne i Cię(pana) obraziły - bardzo przepraszam ; ].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślisz, czym zaskoczy nas Capcom, i jakim bohaterem będzie się grać w szóstej odsłonie legendarnej już serii?

Nie wiem, średnio mnie to obchodzi. 2017, powiadasz? Musiałbym mieć naprawdę nudne życie, żeby zastanawiać się teraz nad takimi pierdołami :) Jak dożyję i gra się pojawi, to pewnie zagram, jak we wszystkie resy, i tyle.

Jestem bardzo ciekawy dlaczego zabrałeś się za Snipera - grę miesiąca. Redakcja myślała, że będzie tak słaba

Dokładnie, to zwyczajna wpadka. Wiadomo, że nikt przy zdrowych zmysłach nie dałby mi do recenzji dobrej gry. Przecież przez ostatnie 7 lat nigdy nie recenzowałem niczego, co dostało więcej niż 3. Oczywista oczywistość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...