Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 08/2013

Polecane posty

Również dołączam się do tłumu, który krzyczy "Chcemy więcej tekstów o historii pism!" smile_prosty.gif Z uwzględnieniem Clicka oraz CyberMychy smile_prosty.gif Cudne 25st. Celsjusza w cieniu, schłodzona mineralka lekko gazowana z lodem i limetką, leżaczek przed domem, laptop gdzieś obok, nowe CDA w łapie - lecę tak od rana po kolei z tekstami i jestem już przy recenzji dodatku do Heroes VI smile_prosty.gif oraz nowy Daft Punk w słuchawkach. Boże, żyć nie umierać tongue_prosty.gif

@Smg - nie przejmuj się, jutro również pójdę do pracy tak jak Ty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze cie, smile_prosty.gif

Cieszę się z drugiej części tekstu o polskich czasopismach dotyczących gier komputerowych. Muszę jednak zadać jedno zasadnicze pytanie - GDZIE JEST CLICK!???

A czy pisalo "czesc druga i ostatnia?" NIe? No to o co chodzi? W planach jest PIEC czesci... Click & spolka powinny byc w czesci trzeciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A ten zawsze to samo. Ale jak jeździł do Egiptu, czy w inne dalekie kraje, to też się zachowywał jak ostatni drań. SMG weź przestań - ktoś pracuje by nie pracować mógł ktoś. To są zwyczajne dzieje smile_prosty.gif.

Problem z toba jest taki, ze w ogole nie odrozniasz zartu od tekstow serio. [smg] .

A problem ZE MNA jest taki, ze myslalem iz odpowiadam na twoj post, a go zedytowalem, wycinajac wiekszosc.

Przepraszam,kwiatek.gifdaje_kwiatka.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer kupię dopiero jutro, jednakże już mi ślinka cieknie - masa ciekawych tytułów w zapowiedziach, świetna publicystyka (najbardziej czekam na 2 cz. historii pism growych :ok:). Na deser AR oraz NL, jak zwykle. No, i płytka - na To the Moon miałem chrapkę i planowałem kupno, ale CDA jak zwykle ułatwiło mi życie.

P.S.

A czy pisalo "czesc druga i ostatnia?" NIe? No to o co chodzi? W planach jest PIEC czesci... Click & spolka powinny byc w czesci trzeciej.

Smg, no błagam... ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Sam nie lubisz ciągle powtarzanych żartów, bo tracą śmieszność. Ja ci to tylko przypomniałem. No i na końcu zdania jest buźka. Co wy macie z poważnym traktowaniem moich tekstów to ja nie wiem. Suchar na koniec. Smuggler "myślał" i to był podstawowy błąd. tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gifsmile_prosty.gif

Chcialbym tez powiedziec, ze "myslisz" ale nie lubie lzec w zywe oczy [smg] :)

Szkoda mojej krótkiej historii Bauera i Clicka, ale wy to pewnie napiszecie 10 x lepiej smile_prosty.gif.

Nie "my" tylko autor tekstu - ktory jest spoza redakcji. Swiadomie tak zrobilismy, zeby nie bylo, iz faworyzujemy kogos, a kogos gnebimy, bo ich nie lubimy. Swoja droga ten tekst jest czescia jego licencjatu, przyznam ze dosc mocno przeze mnie przeorana, zeby sie pozbyc "naukowego" wiec suchego stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

A czy pisalo "czesc druga i ostatnia?" NIe? No to o co chodzi? W planach jest PIEC czesci... Click & spolka powinny byc w czesci trzeciej.

Smg, no błagam... wink_prosty.gif.

Sorry, moj "firmowy" blad, robie go zawsze jak sie spiesze. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że recenzujący monitor LG 29EA93 ma uczulenie na GOOGLA, bo kilka kliknięć wystarczy, żeby znaleźć informację, jak zmienić JEDNĄ cyferkę w pliku konfiguracyjnym World Of Tanks, aby proporcje ekranu były idealne. Autorzy WoT-a obiecują wsparcie dla proporcji 21:9 w ustawieniach MENU w bliskiej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że recenzujący monitor LG 29EA93 ma uczulenie na GOOGLA, bo kilka kliknięć wystarczy, żeby znaleźć informację, jak zmienić JEDNĄ cyferkę w pliku konfiguracyjnym World Of Tanks, aby proporcje ekranu były idealne. Autorzy WoT-a obiecują wsparcie dla proporcji 21:9 w ustawieniach MENU w bliskiej przyszłości.

Dzieki za informacje, uczulimy sprzetowcow na to. Tym niemniej nie wszystkie gry chca z monitorami z takimi proporcjami ekranu poprawnie dzialac i o to w sumie naszym autorom szlo - zeby ludzie byli swiadomi, iz nie kazda gierka bedzie na nim ladnie wygladac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze problemu w tym, zebys napisal dlugi tekst na temat owych sklepow. Zwracam tylko uwage, ze felieton to z zalozenia tekst krotki i nieprzeladowany faktami, a tylko lekki i subiektywny tekst.

Co do mokrego CDA - moze ci sie jakis taki "grubiej drukowany" trafil, bo choc farba ma to do siebie, ze farbuje, to jednak na pewno nie intensywnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie jestem pewien czy to jest odpowiedni temat, ale mój klucz do "From Dust" wydaje się być nieprawidłowy gdyż wpisywałem go kilkadziesiąt razy i próbowałem dosłownie wszystkiego. Proszę o pomoc ! :)

A co do Pisemka to bardzo udana okładka, oraz treść, zresztą jak co miesiąc. :D

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że recenzujący monitor LG 29EA93 ma uczulenie na GOOGLA, bo kilka kliknięć wystarczy, żeby znaleźć informację, jak zmienić JEDNĄ cyferkę w pliku konfiguracyjnym World Of Tanks, aby proporcje ekranu były idealne. Autorzy WoT-a obiecują wsparcie dla proporcji 21:9 w ustawieniach MENU w bliskiej przyszłości.

Dzieki za informacje, uczulimy sprzetowcow na to. Tym niemniej nie wszystkie gry chca z monitorami z takimi proporcjami ekranu poprawnie dzialac i o to w sumie naszym autorom szlo - zeby ludzie byli swiadomi, iz nie kazda gierka bedzie na nim ladnie wygladac.

Wszystkie gry będą na nim ładnie wyglądać, bo ma dobrą matrycę, jedynie nieliczne wyjątki będą wymagały gry z czarnymi pasami po bokach (w większości pomaga ręczna modyfikacja plików konfiguracyjnych).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po spisie tresci, rzucilem haslem o dziwnym wyborze procesora do testow. Bez odzewu.

CDA kupione i naprawde ciezko mocniej nie zwrocic uwagi na poziom dzialu sprzetowego:

-wybor i7 4770k, z wiadomych powodow nieoplacalnego procka, zamiast tego do grania, czyli 4670.

-sam test i7 4770k Brak wlasnych danych na temat temperatur czy podkrecania. Autor rzuca jedynie haslami: "maja byc", "teoretycznie lepiej powinno byc". Ja sie pytam JAK JEST na ezgemplarzu redakcyjnym, a nie co pisza w internecie.

-wedlug "kupujmy PC" i5-4670 nie istnieje. Co oznacza, ze czesc tekstu poswiecona "pogromcy NEXT-GENOW" jest nic nie warta juz od ponad miesiąca.

-zestaw "pogromca NEXT-GENOW" od zestawu za 4767zl oczekiwalbym przynajmniej zasilacza, ktory spelnia minimalne wymagania nvidii odnosnie gtx 770. Dosc solidna wtopa.

Generalnie jak ktos kupuje CDA, zeby poczytac o sprzecie to nalezy zyczyc mu powodzenia. Ogolnie sam go nie czytam ale akurat tym tematem bylem zainteresowany. No nic, za miesiac wracam do nieczytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam iż jest to bardziej opinia, redaktorów, co według nich jest dobre do grania. Przecież nawet nasi admini/redaktorzy (niepotrzebne skreślić) nie są wszechwiedzący, i mogą nie znać jakiegoś sprzętu, trzeba też uwzględnić objętość pisma, której też nie mogą marnować na ze 4 sprzęty więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bezpośrednio zapytać Papkina, ale w Strefie Redakcyjnej nie znalazłem jego subfora.

Nasz blad. Juz naprawiamy. [smg]

Pytam tutaj:

Ile dekad ma wiek? (pytanie pomocnicze: czy umie wymienić wszystkie kolejno?)

W jego tekście o plagiatach dziewiąta dekada jest w istocie dziesiątą, bo inaczej pierwsza musiała by być zerową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczera prawda, okres między 1981 a 1990 to rzeczywiście "dziewiąta" dekada, a że przykład był z roku 1993, to powinienem już pisać o "dyszce". Nawet mnie na to na studiach uczulali, ale widać pamięć mam za krótką. Piękne dzięki, obiecuję zwracać na to baczniejszą uwagę. daje_kwiatka.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Taki mały szczegół :-)

Jestem już po lekturze numeru i tak jak się spodziewałem- najbardziej podoba mi się publicystyka.

Coraz bardziej czekam na najnowszą FIFĘ. Zapowiada się ciekawie- przynajmniej z tego co piszecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z tym numerem a dokładniej z płytką From Dust

Po włożeniu płyty do napędu wszystko czyta tylko, że po tym gdy klikam na CDA to po chwili wyskakuje mi błąd Stream read error i potem nic się nie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...