Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 08/2013

Polecane posty

COH2 przyszedl na styk i wolelismy pograc w to dluzej i zrobic PORZADNA recenzje.

Tym niemniej w numerze jest kilka gier o zaskakujaco wysokich ocenach, pomimo ze ich tytulu wielu nic nie mowia.

Pograć dłużej, napisać porządną recenzję także po to, aby w następnym numerze było co do poczytania w dziale recenzji. jezyk2.GIF

Na pewno nie bedzie to nasza najwazniejsza recenzja. [smg]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poza tym ciekawi mnie betatest Fify 14. Głównie chodzi mi tu o tekst o jej nextgenowej wersji.

Właśnie, można wiedzieć ile stron "dostała" Fifa?

Pełniaki też nie są jakieś niesamowite, zapewne ich nie sprawdzę [tak jak pełniaków z wcześniejszych numerów], ale przecież CDA to głównie pismo, a tu nigdy nie zawodzicie.

Tak więc, do wtorku! [Chciałoby się wcześniej icon_lol.gif.]

EDIT: A właśnie, przypomniałem coś sobie. Gdzie recenzja Guacamelee? Gra wyszła ze 2-3 miesiące temu i wciąż nie doczekała się recenzji. MINUS.

Zapomniałbym, świetna okładka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz uświadamiam sobie że gdyby nie publicystyka, to CDA już raczej dawno odstawiłbym na boczny tor.

Mimo wszystko ten numer ma dla mnie specjalnie znaczenie. To będzie pierwszy numer kupiony za swoje pierwsze zarobione pieniądze.smile_prosty2.gif

Zgadzam się w 100%. Czasem kupuję Cd-action tylko dla publicystyki. Podoba mi się róznorodność tematów poruszanych w tym dziale

Będziesz miał w przyszłości co wspominać, zę za pierwsze zarobione pieniądze kupiłeś najlepiej sprzedające się czasopismo o grach :-)

Co do okładki- mam mieszane uczucia- coś mi się w niej nie podoba, ale to może wina niechęci do Herosów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up oglądasz gameplaye? Na youtubie też są. biggrin_prosty.gif

Źle się wysłowiłem albo fatalnie mnie zrozumiałeś - gameplaye z youtube'a oczywiście i jakieś demka ze Steama czy XBL. :) A jakiegoś gameplaya z covera też czasami mi się z nudów zdarzy obejrzeć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, bardzo dobry numer. Pod względem tekstów? Kapitalnie: Watch Dogs, nowy Wiesiek, Thief, Mad Max oraz Total War: Rome II. Z recenzji ciekawi mnie The Last of Us, The Incredible Adventures of Van Helsing oraz Poker Night 2. Pełniaki też wam świetnie wyszły, aczkolwiek troszkę żałuję, iż From Dust jest na Uplay :)

ogólnie rzecz biorąc, macie moją forsę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji zapoznać się z poprzednim numerem, a zapowiedź nowego zmusiła mnie do napisania kilku słów: wielkie brawa i podziękowania za To the Moon i - zwłaszcza - From Dust, który na mojej liście życzeń znajdował się już od dłuższego czasu. Fani RTSów na pewno będą wdzięczni za Jagged Alliance, a więc kolejny głośny tytuł. Do tego dostaniemy również obszerną relację z E3, której (sesja, te sprawy) regularnie nie śledziłem i nie mam zbyt dużego pojęcia na temat tego, co tam się działo. Reasumując - dla mnie bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rzuceniu okiem na spis treści jedna rzecz zwraca ma uwage:

"TESTY SPRZĘTU

Procesor Intel Core i7-4770K"

Nie rozumiem. Wychodzi nowa generacje procesorow od Intela, a wy wybieracie do testow ten, który ma fatalny wspolczynnik cena/wydajność w grach(tak samo jak każdy i7 od paru dobrych lat, bo to nie sa procesory do grania, o czym wie każdy, o czym sami pisaliście wielokrotnie). Testu i5-4670 czyli kolejnej generacji procesorow do grania (i5 2500->i5 3570->i5 4670) brak. W czasopiśmie o grach? Nie wiem kto i na jakiej zasadzie wybiera sprzet do testow ale chyba nie bardzo ma pojecie co robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie o tym napisac, wiec rownie dobrze moge tu:

Jedyny problem z tym numerem to to, ze po wpisaniu kluczyka do From Dust, nie dosc ze grac nie moglem, to jeszcze moje konto (Ubisoft Launcher) dostalo bana, na szczescie tylko na 60 minut. Kluczyk wpisany 100% poprawnie (2 osoby jeszcze sprawdzaly), doprawdy dziwne.

PS. Przepraszam za brak polskich znakow, ta strona mnie chyba nie lubi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem z tym numerem to to, ze po wpisaniu kluczyka do From Dust, nie dosc ze grac nie moglem, to jeszcze moje konto (Ubisoft Launcher) dostalo bana, na szczescie tylko na 60 minut. Kluczyk wpisany 100% poprawnie (2 osoby jeszcze sprawdzaly),

W przypadku UPlaya wielkość znaków ma znaczenie czyli jeżeli masz kod dajmy na to ABC123 to musisz wpisać ABC123, a nie np. abc123.

Co się zaś tyczy nowego numeru to kupiłem dzisiaj rano i jestem zadowolony. Na płytach trzy pełne wersje, których do tej pory nie miałem, a ten From Dust sądząc po gameplayach na YT wygląda bardzo interesująco. Podoba mi się też to, że w samym czasopiśmie jest dużo dobrej publicystyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni ludzie, rózne potrzeby, różne zestawy Panvitan... :P co do samej okładki to moim zdaniem jest ładna, ba, nawet rzekłbym że elegancka :) jeśli chodzi o zawartość to jest bardzo dobrze w tym miesiącu, a jeśli w przyszłym ma być jeszcze lepiej to nic tylko zacierać ręce, zwłaszcza że kolejny numer jeszcze w tym miesiącu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając CDA znalazłem błąd w ramce przy Beyond: Dwie Dusze - podane jest, że gra pojawi się na PC, X360 oraz PS3. Z tego co się orientuję, to Beyond będzie dostępne tylko na konsoli Sony :) Zdziwiła mnie ocena The Last of Us - miałem okazję grać przez kilka godzin u kumpla i po jakiś 5-6 h wystawiłbym

+9

- gra jest naprawdę cudna i z rozmachem żegna PS3. Tekst Berlina jak najbardziej :ok: - w ogóle uwielbiam to jego dogryzanie i taką pozytywną chamskość :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając CDA znalazłem błąd w ramce przy Beyond: Dwie Dusze - podane jest, że gra pojawi się na PC, X360 oraz PS3. Z tego co się orientuję, to Beyond będzie dostępne tylko na konsoli Sony smile_prosty.gif

Coz, E3 bylo skladane pod presja czasu i deadline'u, wiec jakis babolek mogl sie przemknac, niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zaciekawił tekst o Watch Dogs. W listopadzie będę królem Chicago (tylko czy będę królem przestworzy). A z pełniaków to zaciekawił mnie Jagged Alliance. Ogólnie zawartość bardzo ciekawa (zwłaszcza NL). Oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyliszek -> Ukryty przekaz brzmi -

Jeśli masz wszystkie numery CDA z tego roku, przeczytaj przekaz na grzbiecie

Na razie przeczytałem tylko zapowiedź wiedźmina trójki. Chyba szykuje się godna kontynuacja całej serii. Samą decyzję o wprowadzeniu Sadboxu do trójki uważam za świetną decyzję producenta. Resztę zapowiedzi i recenzji będę czytał w nadchodzącym tygodniu. Zaś z publicystyką dopiero w przyszłym tygodniu mam zamiar się zapoznać, ale i tak kontynuację tekstu o czasopismach poświęconych grom komputerowym uważam za najjaśniejszą perłę w tym numerze. Pełne wersję w tym numerze mi nie podeszły mam tylko zamiar zapoznać się z To the moon ale to raczej kwestia znalezienia czasu w tym miesiącu czy też w następnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory tylko przekartkowałem nowy numer, ale z tego co widzę, będzie co czytać. Mam tu na myśli niezwykle bogaty opis targów E3, bo w reckach już tak kolorowo nie jest (ale w sumie nie ma co się dziwić - sezon ogórkowy w pełnej okazałości). Teksty publicystyczne jakoś mi średnio tym razem przypadły do gustu. Cieszę się z drugiej części tekstu o polskich czasopismach dotyczących gier komputerowych. Muszę jednak zadać jedno zasadnicze pytanie - GDZIE JEST CLICK!???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dołączam się do "zażalenia". Chciałbym, aby ukazała się jeszcze kolejna część tego tekstu, w którym przybliżona zostanie historia Clicka oraz dwóch już nie istniejących czasopism konkurencji (Play, Komputer Świat Gry). icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...