Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Grałeś kiedyś w którąś część Final fantasy?

Nie. Japonskie erpegi zupelnie mnie nie pociagaja.

Czy podoba ci się ten bardziej "lajtowy" wokal Corey'a Taylor'a ze Slipknot'a ?

Pytasz, czy podoba mi sie wokal z zespolu, ktorego nie slucham? Nie wiem. Nie slucham go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś książki Kinga pt. " Komórka " i " Chudszy" ? Jeżeli czytałeś to podobały Ci się? I co sądzisz o ich zakończeniach? Szczególnie chodzi o Komórkę, której zakończenie bardzo mnie rozczarowało :/ I jakie tytuły najbardziej polecasz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat "To" jest jedna z niewielu ksiazek Kinga, ktorych nie czytalem. Ktora oceniam najlepiej? Zdecydoweanie cykl "Mroczna wieza". Jak tylko sie przeprowadze i bede mial miejsce na ksiazki, kupie caly siedmioksiag, zeby go miec na wlasnosc. Poza tym oczywiscie "Lsnienie" i "Cmętarz zwieżąt". Niezla jest tez ostatnia jego powiesc wydana w Polsce - "Reka mistrza". Do pewnego momentu jest nawet bardzo dobra, ale od drugiej polowy ksiazki im dalej, tym gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema CormaC.

1. Pewnie w redakcji macie duuużo ciężkiej roboty. Czy niekiedy masz dość swojej pracy albo jesteś bardzo zmęczony pisaniem recenzji itd. ???

2.Arma II czy Operation Dragon Rising [jak wyjdzie ;p]

3.RPG czy FPS ??

4.Średnia strzelanina od EA Games albo Ubisoft czy świetna japońskie mordobicie?

5. Wakacje w Tunezji czy w Dubaju?

6. Laski na E3 czy pokazy gier na E3

Ostatnie pytanie jest w formie żartu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema CormaC.

1. Pewnie w redakcji macie duuużo ciężkiej roboty. Czy niekiedy masz dość swojej pracy albo jesteś bardzo zmęczony pisaniem recenzji itd. ???

Nie. Jeszcze nigdy nie pomyslalem, ze mam dosyc.

2.Arma II czy Operation Dragon Rising [jak wyjdzie ;p]

ANi jedna, ani druga. Nie bawia mnie takie gry.

3.RPG czy FPS ??

To juz nie mozna grac i w RPG-i, i w FPS-y? :)

4.Średnia strzelanina od EA Games albo Ubisoft czy świetna japońskie mordobicie?

Jaka moze byc odpowiedz na pytanie, czy wole gre swietna, czy srednia? :)

5. Wakacje w Tunezji czy w Dubaju?

W Dubaju. Warto zobaczyc kraj bogaty do obrzydliwosci. :)

6. Laski na E3 czy pokazy gier na E3

Sztuka polega na pogodzeniu obu tych rzeczy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś kiedyś, że Master of Puppets w wykonaniu Trivium brzmi lepiej niż oryginalny. Jak chcesz, to wskocz na Youtube'a i zobacz, jak Metka zagrała to w Seattle w 1989 - Według mnie lepiej niż Trivium.

Aha i pytania - Do której najpóźniej zdarzyło ci się/byłeś zmuszony zostać w pracy?

Czy kiedyś zaspałeś do roboty? :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś kiedyś, że Master of Puppets w wykonaniu Trivium brzmi lepiej niż oryginalny.

Tak. Ale mowie o kowerze nagranym w studiu w konfrontacji ze studyjnym oryginalem.

Aha i pytania - Do której najpóźniej zdarzyło ci się/byłeś zmuszony zostać w pracy?

Pamietam jakis powrot do domu o 2 w nocy. Na szczescie to byla noc z piatku na sobote.

Czy kiedyś zaspałeś do roboty? :turned:

Staje na glowie, zeby sie nie spoznic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mam pytanie oraz prośbę. Nie wiem kto daje pełne wersje gier do CDA ale pora na pytanie. Gra "Advent Rising" bardzo mi się spodobała i przeszedłem ją 3razy. Na końcu gry w tym filmiku podchodzi do mnie kosmita i mówi:

"choć człowieku" i podnosi mnie ze śniegu, i wychodzi napis "To be continued" i wiem że jest druga częśc tej gry, więc proszę o odpowiedź czy gra "Advent rising 2" pojawi się w CDA ??

Bo chciałbym zagrać w następną część. I chciałbym to wiedzieć czy warto czekać na następny numer CDA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mam pytanie oraz prośbę. Nie wiem kto daje pełne wersje gier do CDA ale pora na pytanie. Gra "Advent Rising" bardzo mi się spodobała i przeszedłem ją 3razy. Na końcu gry w tym filmiku podchodzi do mnie kosmita i mówi:

"choć człowieku" i podnosi mnie ze śniegu, i wychodzi napis "To be continued" i wiem że jest druga częśc tej gry

W Advent Rising nie gralem, ale wiem, ze miala byc trylogia, tyle ze skonczylo sie tylko na jednej grze. Nie ma wiec kontynuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...