Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Hmm, czy słyszałeś może kiedyś utwory zespołu Disturbed? Może sam uznasz, jaki to gatunek muzyki jest, bo jedni mówią, że hard rock, inni, ze nu metal, a jeszcze inni, że zwykły, klasyczny metal z paroma trochę "zelektronizowanymi" kawałkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest twój ulubiony wokalista, którego mógłbyś słuchać cały czas?

Jest takich kilku: Bruce Dickinson, Sean Peck (z zespolu Cage), Kai Hansen (Gamma Ray i pierwsza plyta Helloween), Blackie Lawless (W.A.S.P.).

Czy słuchałeś solowych płyt Bruce'a Dickinoson'a?

Pewnie, ze tak.

Jeżeli tak to czy są warte uwagi i możesz podać jakieś konkretne nazwy albumów ?

Sa warte uwagi, ale roznia sie pod wzgledem stylistycznym. Pierwszy ("Tattooed Millionaire") to taki lajtowy rock, podczas gdy na "Chemical Wedding" Dickinson gral ciezej niz Maideni. Te druga plyte polecam na poczatek, bo chyba jest najlepsza.

Lubisz hip hop albo rap?

Nie.

Hmm, czy słyszałeś może kiedyś utwory zespołu Disturbed?

Slyszalem. Dla mnie nic specjalnego. Ostatnia plyta jest dla mnie zwyczajnie nudna i zupelnie nie rozumiem entuzjastycznych rcenzji i porownan do czarnego albumu Metalliki.

Może sam uznasz, jaki to gatunek muzyki jest, bo jedni mówią, że hard rock, inni, ze nu metal, a jeszcze inni, że zwykły, klasyczny metal z paroma trochę "zelektronizowanymi" kawałkami.

Tak naprawde to co za roznica, do ktorej szufladki sie ich wrzuci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wchodzę na InDespair.pl wyskakuje okienko o wirusie na owej stronie, więc mam pytanie: Na stronie jest robal czy Avast jest "przewrażliwiony". A drugie pytanie czy mógłbyś podać nazwy zespołów warte uwagi które grają heavy metal bo słuchałem Comy (alternative rock) i chciałbym przejść na coś "mocniejszego"??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Witaj z tego z zauważyłem to jesteś bardzo bardzo zajętym facetem w każdym numerku jest zawsze jakaś twoja recenzja gry i jeszcze parę innych tekstów a tu jeszcze twój zespół no i o dziewczynę jeszcze trzeba zadbać jak ty to wszytko ogarniasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś może zespół Sweet Noise? Chodzi mi głównie o ich pierwszą płytę "Getto". jeśli tak to co o nich sadzisz?

Slyszalem, nie moje klimaty.

Gdy wchodzę na InDespair.pl wyskakuje okienko o wirusie na owej stronie, więc mam pytanie: Na stronie jest robal czy Avast jest "przewrażliwiony".

Mamy jakies przedziwne jazdy z serwerem, ale przenosimy sie juz na nowy.

A drugie pytanie czy mógłbyś podać nazwy zespołów warte uwagi które grają heavy metal bo słuchałem Comy (alternative rock) i chciałbym przejść na coś "mocniejszego"??

Iron Maiden, Judas Priest, Cage, Trivium, Megadeth (choc akurat na swoich najlepszych plytach - czyli wczesniejszych - grali thrash), Iced Earth.

Czy mógł byś polecić jakiś album utrzymany w klimatach płyty Michała Jelonka pt. Jelonek ?

Nie.

Lubisz DragonForce...? :)

Chodzi o ten przereklamowany zespol, ktory nagral kilka identycznych plyt, wszystko gra za szybko, ma nędznego wokaliste i na zywo wypada slabawo, bo nie mozna kazdej festyniarskiej solowki zagrac 40 razy i wybrac najlepsza wersje?

Czy zespoły typu Bonded By Blood (nie myl z pierwszą płytą exo), Gama Bomb czy Fueled by Fire to Twoje klimaty?

Umiarkowanie. Bonded By Blood graja fajnie, ale odpycha mnie wokalista, ktory brzmi, jakby mial 13 lat i jajniki.

Czy znasz zespół Solar Fragment? Tutaj jest jeden z ich kawałków
i chciałbym wiedzieć co o nim sądzisz?

Nie znalem ich wczesniej i wyglada na to, ze niewiele stracilem.

Witaj z tego z zauważyłem to jesteś bardzo bardzo zajętym facetem w każdym numerku jest zawsze jakaś twoja recenzja gry i jeszcze parę innych tekstów a tu jeszcze twój zespół no i o dziewczynę jeszcze trzeba zadbać jak ty to wszytko ogarniasz.

No powiedzmy, ze nie narzekam na nadmiar wolnego czasu. Ale wszystko uklada mi sie tak, jak bym chcial, co oznacza, ze niezle sobie radze z ogarnianiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

1. Czy "przecieki" masz z góry wymyślone czy dopiero wymyślać jak jest czas na nie ?

2. Z jakiego programu tworzysz "puzzle" które pojawiają się w "przeciekach" ?

3. Dlaczego "przeciek" składa się z wielu etapów ?

4. Czy inni redaktorzy ci pomagają przy tworzeniu "przecieku" to gier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy "przecieki" masz z góry wymyślone czy dopiero wymyślać jak jest czas na nie ?

Nie ja robie przecieki.

2. Z jakiego programu tworzysz "puzzle" które pojawiają się w "przeciekach" ?

Nie ja robie przecieki.

3. Dlaczego "przeciek" składa się z wielu etapów ?

Nie ja robie przecieki.

4. Czy inni redaktorzy ci pomagają przy tworzeniu "przecieku" to gier?

Nie ja robie przecieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam. Dajcie juz spokoj z pytaniami z serii "czy znasz zespol x i jesli tak, to co nim sadzisz?".

Przepraszam, wiem, ze tymi pytaniami duzo osob Cie tu zamecza. Bylem ciekawy czy kojarzysz, bo gitarzysta tego zespolu naprawde doskonale radzi sobie z wioslem. Sam zespol jest bardzo charakterystyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz, że nie chodzi o gusta a rzecz banalną-dostrzeżenie melodii w muzyce. Powtarzam-jeśli w muzyce Hatesphere nie ma dla ciebie melodii, to nie ma o czym gadać, bo wg takiego kategoryzowania muzyka zamyka się w utworze "wlazł kotek na płotek".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie lubisz pytań typu ''co sądzisz o? '' ale jednak muszę (?) zapytać. Czy znasz zespół Arch Enemy nie będę pytał, bo sądzę że go znasz. Dobra, załóżmy że go znasz. Jeśli nie to nie musisz czytać dalej :) A teraz przejdźmy do sedna. Wiem, że nie przepadasz za damskim wokalem w zespołach metalowych ( coś tam wspominałeś przy okazji pytania o Nightwisha) oraz, że nie przepadasz za black czy death metalem ( ogólnie to nie wiem, czy ten zespół zalicza się do podanych gatunków ) ale jednak, jeśli obiły Ci się o uszy kawałki tego zespołu to odpowiedz. Czyli w skrócie, co sądzisz o wokalu tego zespołu ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tego

Chcialbys zeby powstal jakis kawalek Sabatona o dywizjonie 303 ?

A dlaczego mialbym chciec? Nie jestem ani fanem Sabatonu, ani nie interesuje mnie zbytnio II wojna swiatowa.

Ja tez nie slucham Sabatonu i tez nie interesuje mnie 2WW ale bardzo bym chcial zeby powstala ta piosenka bo Sabaton to zanany zespol i duzo ludzi na swiecie sie dowiaduje o osiagnieciach na polu bitwy polakow. Na samym YT pod 40-1 w komentarzach spotkalem wiele opinii w roznych jezykach

Edytowano przez ^M@TRIX^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie lubisz pytań typu ''co sądzisz o? '' ale jednak muszę (?) zapytać. Czy znasz zespół Arch Enemy nie będę pytał, bo sądzę że go znasz. Dobra, załóżmy że go znasz. Jeśli nie to nie musisz czytać dalej :) A teraz przejdźmy do sedna. Wiem, że nie przepadasz za damskim wokalem w zespołach metalowych ( coś tam wspominałeś przy okazji pytania o Nightwisha) oraz, że nie przepadasz za black czy death metalem ( ogólnie to nie wiem, czy ten zespół zalicza się do podanych gatunków ) ale jednak, jeśli obiły Ci się o uszy kawałki tego zespołu to odpowiedz. Czyli w skrócie, co sądzisz o wokalu tego zespołu ? :)

Uwazam, ze jest slabawy. Muzycznie Arch Enemy jest fajne, ale Angela powoduje, ze nie mam ochoty tego sluchac. Nie mam generalnie duzego problemu ze screamem (nie przeszkadza mi u Bodomow, Trivium czy Made of Hate), ale jej scream po prostu mi nie pasuje i mnie meczy.

Ja tez nie slucham Sabatonu i tez nie interesuje mnie 2WW ale bardzo bym chcial zeby powstala ta piosenka bo Sabaton to zanany zespol i duzo ludzi na swiecie sie dowiaduje o osiagnieciach na polu bitwy polakow.

Ciekawe, ze nazwe zespolu piszesz konsekwentnie wielka litera, a Polaków napisales z malej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Cormac,

Uchyl rąbka tajemnicy i napisz proszę, gdzie dokładnie, na waszej stronce, znajduję się wideorelacja waszego turnieju w Street Fighter IV ? Szukałem, szperałem i nic...

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...