Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

To może kilka pytań ode mnie :D

Jak długo masz kontakt z gitarą? Byłeś samoukiem w tej dziedzinie, czy może miałeś swojego mentora?

Nurtuje mnie pewna gitara, mam pewne doświadczenie w styczności z elektrykami, jednak chciałbym poradzić się w sprawie tego wiosła:

http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...anez-rg-350exbk

Czy będzie ono odpowiednie do hard rock'a, czasem metalu (szybkie solówki i szybkie riffy)? Głównie chciałbym dowiedzieć się więcej o gryfie, mostku i przetwornikach - nie chcę kupić tzw. "shitu". Ewentualnie jaki zamiennik proponujesz? (najlepiej ze stajni Ibaneza) :)

Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynymi "dostawcami" oryginalnych gier byly wlasnie pisma o grach. Gdy bede mial okazje to poczytam wstepniaki z owych magazynow i przypomne sobie co pisza. Jak dobrze pamietam w CDA z 2000 roku byla jakas wzmianka o tym.

Z tego co kojarze, bylo jakies spotkanie naczelnych pism o grach i chyba byla mowa o niedawaniu pelniakow. Ale wszyscy wiemy, jak sie to skonczylo. :)

2 dni temu urodzila mi sie druga corka.

Gratulacje!

A jak policze ile w gier chce zagrac, a ile lezy w ogole nietknietych to tak sobie mysle, ze chyba poczekaja do emerytury...

Witam w klubie. :/

1.Kto wam pisze piosenki?

Sami komponujemy kawalki. Kto inny mialby to robic?

2.Patrze na tą stronę i widzę że nie macie perkusisty dla czego?A może ja go nie zauważyłem?

Gdzie ty w ogole patrzyles? :) Kliknij sobie na srodkowej postaci na fotce u gory strony.

3.Czy musisz czasem rezygnować z testowania ukochanej/wyczekiwanej gry przez koncert?

Dzialanosc z InDespair nie koliduje mi z praca. W CD-Action zarabiam kase, a InDespair to tylko hobby.

Co sądzisz o zespole Simply Red?

Pozwole sobie nie potraktowac tego pytania na powaznie. Ile razy juz prosilem, zeby nie pytac mnie o kapele spoza gatunkow, ktorych slucham?

Wasza EPka powstała z własnych pieniędzy

Oczywiscie. I w ten sam sposob na 95% powstanie debiutancki album.

czy macie już podpisany kontrakt z jakąś wytwórnią?

HAHAHAHAHA. Dla przypomnienia - jestesmy metalowym zespolem w Polsce.

Którego z Maidenów najbardziej lubisz???

Trudno powiedziec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w naszym kraju to graniczy z cudem :rolleyes: Strasznie spodobała mi się ta płytka (szczególnie utwór Głową w dół) i jutro ją zakupie :D , czekam na debiutancką płytę i zastanawiam się ile będzie utworów, czy na niej będą też utwory z EPki , o ile -mniej więcej- będzie droższa no i kiedy premiera :rolleyes: Aaa jeszcze coś w utworze "Głową w dół" (słucham go bez przerwy) jest fragment wystrzału ze strzelby jakiś efekt czy zastrzeliliście kogoś w studio? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na debiutancką płytę i zastanawiam się ile będzie utworów

Pewnie 9-10.

czy na niej będą też utwory z EPki

Poki co trudno powiedziec.

o ile -mniej więcej- będzie droższa

Na pewno bedzie zauwazalnie drozsza. Koszty jej nagrania i wyprodukowania gotowego produktu beda kilkakrotnie wyzsze, niz w przypadku EP-ki. W sumie jak o tym mysle, to nie bardzo wiem, skad wziac na to kase.

no i kiedy premiera :rolleyes:

Nie liczylbym, ze nastapi w ciagu najblizszych 12 miesiecy.

Aaa jeszcze coś w utworze "Głową w dół" (słucham go bez przerwy) jest fragment wystrzału ze strzelby jakiś efekt czy zastrzeliliście kogoś w studio? ;)

Zastrzelilismy kogos.

PS Przesadziles z wymiarami zdjecia w sygnaturce. Zajmuje teraz ze 3/4 Twojego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam rozmowy z władzami gry przeglądarkowej Jam Legend? Przyjęli Wasze utwory, bo jakoś nawet w info o trackerach nie znalazłem wzmianki, by jakakolwiek Wasza piosenka była konwertowana na potrzeby gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądze ze jak "pytania do CormaCa" to nie tylko o muzyke i gitary ale tak że o gry.

co lepiej kupić KRONIKI RIDDICKA ASSAULT ON DARK ATHENA czy DARK SECTOR?

Z tych dwoch bralbym Riddicka.

a może lepiej poczekać na PROTOTYPE?

Trudno ocenic gre i do czegokolwiek ja porownac przed premiera.

Jak tam rozmowy z władzami gry przeglądarkowej Jam Legend? Przyjęli Wasze utwory, bo jakoś nawet w info o trackerach nie znalazłem wzmianki, by jakakolwiek Wasza piosenka była konwertowana na potrzeby gry?

Calkiem o sprawie zapomnialem. Mam ostatnio na glowie sporo roznych, bardzo waznych dla mnie rzeczy.

Kto z was wysyła płyty do klientów, wy?

Tak. Dokladniej nasz gitarzysta.

Czy mógłbym liczyć na autografy waszej kapeli na płytce?

Pewnie. Napisz tylko po dokonaniu zakupu, ze chcialbys dostac autografy.

Co sądzisz o zespole Kalmah? Wg. mnie mają super kawałki

Generalnie mnie nie powalili.

a najlepszy to Moon of my nights

[ciach]

Ciekawe, kto dal temu czlowiekowi prawo wrzucic do netu utwor objety prawem autorskim. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz czy przenoszenie RockBand'a na PSP w takiej postaci http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13126 dobry pomysł?

Szczerze mowiac malo mnie ta gra interesuje.

i co sądzisz o playliście?

Dla mnie nieciekawa.

Jaką miała nazwę gra z którą zetknąłeś się po raz pierwszy jako młody chłopak?

Kurcze, trudne pytanie... Siegajac pamiecia jak najdalej trafiam na pecetowego gry Karateka, Prince of Persia i Sokoban. Nie pamietam, w ktora zagralem jako pierwsza i czy wczesniej nie gralem w cos innego. Mam niejasne wrazenie, ze moglem wczesniej pocinac u kumpla na 8-bitowym Atari, ale nie pamietam, czy faktycznie tak bylo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym liczyć na autografy waszej kapeli na płytce?

Pewnie. Napisz tylko po dokonaniu zakupu, ze chcialbys dostac autografy.

A gdzie to napisać? Właśnie przelałem kasę i nie wiem :/ A chciałbym autografy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo Lordi - jak znajdujesz ich najnowszą płytę? Moim zdaniem jest kaszaniasta - nie ma tego powera, co Monsterican Dream. Dobrze, ze dostałem ją w prezencie od chrzestnego, który pracował w Norwegii, bo tak płakałbym nad wydaną na nią kasą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo Lordi - jak znajdujesz ich najnowszą płytę?

Nie wracam do niej od dawna. Zapamietalem z niej jeden kawalek (Bite Like a Bulldog czy cos w tym stylu). The Monsterican Dream bylo o wiele lepsze. Niewykluczone, ze podoba mi sie bardziej dlatego, ze uslyszalem ją jako pierwsza - mam tak z kapelami, ktore ma kazdej plycie graja tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka utworów twojego zespołu nawet nawet, :thumbsup:

To teraz ich jeszcze posluchaj. :) mamy cala plytke wystawiona do udsluchu na www.myspace.com/ndspr

Mieliście jakieś koncerty za granicą?

Nie, ale mysle, ze predzej niz pozniej wybierzemy sie do Czech.

Podobał Ci się odcinek South Parku "Make Love not Warcraft?". Co o nim sądzisz?

Ten odcinek akurat jest mi obojetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...