Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Zalezy, czy jest to stara wersja z pamiecia 32 MB czy nowa 64-megowa. Jesli 64-megowa, to mysle, ze nie bylby to zly interes. Troche sie obawiam, ze nagle ktos stwierdzi (np. tworcy Assassin's Creeda na PSP), ze czas olac posiadaczy starej wersji 32-megowej.

No i tutaj mam problem. Za nic nie mogę znaleźć tej informacji na pudełku i w książeczce, a wujek nie wie, która to wersja. Jest tylko napis PSP-2004 PB. Czy to coś oznacza?

Ps- Cena może jeszcze się obniżyć na 250zł, a do konsoli wujek daje Colina 2005 i NFS MW.

Edytowano przez Luke13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka płyta zespołu Children Of Bodom jest twoim zdaniem najlepsza?

Wybieralbym miedzy Follow the Reaper i Hate Crew Deathroll - trudno sie zdecydowac.

Blind Guardian co o nim sądzisz

Kiedys podobala mi sie plyta Nightfall in the Middle-Earth, ale przeszlo mi. Nie BG, nie pasuje mi ich styl.

No i tutaj mam problem. Za nic nie mogę znaleźć tej informacji na pudełku i w książeczce, a wujek nie wie, która to wersja. Jest tylko napis PSP-2004 PB. Czy to coś oznacza?

Tak trudno wpisac to oznaczenie w Google'a? To jest wersja Slim & Light, ma 64 MB RAM-u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wybierasz się 9 czerwca na koncert Trivium/Slipknot?

Nie. Nie bede placil sporej kasy za to, zeby wyjsc z koncertu po skroconym secie Trivium.

2. Czy są już jakieś informacje na temat następnej płyty Trivium? ;)

Takie, ze bedzie.

Skoro nawet nie słuchałeś piosenki to skąd wiesz, że już ci się nie podoba?

Bo nalezy do gatunku, ktorego nie lubie. Nie kreca mnie faceci nawijajacy do bitow poskladanych na kompie. Rozmija sie to z moja definicja muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gitarę od świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy radzili mi, żebym na początku nauczył sie chwytów. Gdy zobaczyłem ile tego jest trochę się przestraszyłem. Wkułem parę najważniejszych... (złe słowo :P, wszystkie są ważne) ...najczęściej używanych chwytów i zostawiłem je w spokoju. Nauczyłem się czytać taby i teraz jadę tylko z nich. Mogę grać "Nothing Else Matters", "Stairway to Heaven", ale na głupim "Gdybym miał gitarę" się tnę :D. I tu moje pytanie. Dobrze zrobiłem nie ucząc się chwytów od razu?

Teraz gdy chcę się nauczyć tabów na sucho jest git, ale gdy chcę coś zagrać ręka sama szuka progów znanych z innych utworów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gitarę od świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy radzili mi, żebym na początku nauczył sie chwytów. Gdy zobaczyłem ile tego jest trochę się przestraszyłem. Wkułem parę najważniejszych... (złe słowo :P, wszystkie są ważne) ...najczęściej używanych chwytów i zostawiłem je w spokoju. Nauczyłem się czytać taby i teraz jadę tylko z nich. Mogę grać "Nothing Else Matters", "Stairway to Heaven", ale na głupim "Gdybym miał gitarę" się tnę :D. I tu moje pytanie. Dobrze zrobiłem nie ucząc się chwytów od razu?

To zalezy od tego, co kto chce grac. Ja np. nie grywam roznych "ogniskowych przebojow" (w ogole nie gram na gitarze akustycznej), wiec tez znam tylko podstawowe akordy. Poza tym w czym problem - potrzebujesz wiekszego spektrum chwytow, to sie ich naucz.

Pracujecie ostatnio może z zespołem nad materiałem do Long Playa, czy już macie gotowe piosenki?

Caly czas pracujemy nad materialem na pelnowymiarowy album.

Czy masz profil na last.fm?

Opiekuje sie profilem mojego zespolu. Prywatny profil nie jest mi absolutnie do niczego potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...