Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Jak sie znalazles w CDA?? (pewnie pytanie padło ale na serio nie znalazłem!)

Skontaktowalem sie z Mac Abrą po tym, jak padlo pismo, w ktorym pracowalem wczesniej (I/O). Wyslalem CV i kilka swoich tekstow, zastalem zaproszony na rozmowe i potem juz 7 lat zlecialo jak z bicza strzelil. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie znalazles w CDA?? (pewnie pytanie padło ale na serio nie znalazłem!)

Skontaktowalem sie z Mac Abrą po tym, jak padlo pismo, w ktorym pracowalem wczesniej (I/O). Wyslalem CV i kilka swoich tekstow, zastalem zaproszony na rozmowe i potem juz 7 lat zlecialo jak z bicza strzelil. :)

wow Ja tez mogę?? Bardzo chętnie przyjadę i się zaprezentuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony deser? ;)

Nie mam ulubionego. Generalnie nie jestem wielkim fanem slodyczy.

wow Ja tez mogę?? Bardzo chętnie przyjadę i się zaprezentuje :P

Wiesz, tu nie chodzi o to, zeby przyjechac i sie zaprezentowac. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cormac, grasz na gitarze? przeglądałem reckę guitar hero III, i napisałeś tam, że nie ma sensu grać w coś co i tak robisz.

Można to rozwinąć, po co grać w FIFĘ, skoro gram w piłkę na codzień, albo w NBA? Takie szybkie rozważanko :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co musze w sobie miec aby zrobic wrazenie i OLŚNIC redakcje??

Musisz przyslac nam teksty, ktore zrobia na nas wrazenie.

Bardzo mozliwe ze jestem tym brakujacym ogniwem w waszego EKO(?)systemu :D

Mysle, ze zauwazylibysmy, gdyby czegos nam brakowalo. ;)

cormac, grasz na gitarze? przeglądałem reckę guitar hero III, i napisałeś tam, że nie ma sensu grać w coś co i tak robisz.

Można to rozwinąć, po co grać w FIFĘ, skoro gram w piłkę na codzień, albo w NBA? Takie szybkie rozważanko :P

Dzieki, ze sie nim podzieliles. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłeś Wiedźmina z zaliczonymi wszystkimi zadaniami pobocznymi, zleceniami i trofeami?

Nie. Nie chcialo mi sie robic wszystkiego. Tym niemniej zrobilem zdecydowana wiekszosc tego, co bylo w grze do zrobienia.

Co ci sprawiało największą trudność?

W tej grze? Nic nie sprawilo mi problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w takim razie wedlug Ciebie moze stworzyc w tej grze problem?

Zdecydowanie przechodzenie gry w 100%. Strasznie męczące. :)

No nie spodziewalem sie, szczerze mowiac, zadnych konkretow - CormaC

W tej sytuacji, skoro zaliczyłem (kolejną?) wtopę na forum, to zadam inne pytanie, byście o niej zapomnieli. Na jakim sprzęcie w InDespair gra twój kolega, Sergiusz?

Edytowano przez Qstka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji, skoro zaliczyłem (kolejną?) wtopę na forum

Eee, bez przesady.

Na jakim sprzęcie w InDespair gra twój kolega, Sergiusz?

Gitara Ibanez RG2570EX z przetwornikiem Dimebucker przy mostku, wzmacniacz Peavey 6505, kolumna Crate, multiefekt Zoom GFX8, kaczka Mark Tremonti Power Wah.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie głupie, ale kiedyś chciałem je zadać. ;)

Dlaczego w recce GH3 napisałeś, że nie ma tam za bardzo legend rocka opr. Slasha? A Tom Morello, człowiek z najoryginalniejszymi solówkami ever? :/ Wiem, że pewnie to rzecz gustu, ale chce wiedzieć.

Edytowano przez Vlauer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Z ciekawosci - czy slyszales o Robercie Gawronie?

A bardziej na serio - czy mialbys dla mnie, gitarzysty z niewielkim stazem kilka dobrych rad? Cos w stylu: "staraj sie grac na cleanie oraz na sucho (bez wzmacniacza) - chociaz przesteru tez nie unikaj. Nie maskuj bledow overdrivem", "staraj sie trzymac palce prostopadle do gryfu" czy "nie lec w predkosc, cwicz wolno i dokladnie, z czasem moze przyspieszajac? Predkosc to efekt uboczny techniki, jakosci gry"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając w (znowu o Wiedźminie...muszę wymyślać inne pytania) Wiedźmina, po której stronie stanąłeś? Zakonu Płonącej Róży czy Wiewiórek? A może zachowałeś neutralność?

Z tego, co pamietam, to po stronie Wiewiorek.

Dlaczego w recce GH3 napisałeś, że nie ma tam za bardzo legend rocka opr. Slasha? A Tom Morello, człowiek z najoryginalniejszymi solówkami ever? :/ Wiem, że pewnie to rzecz gustu, ale chce wiedzieć.

Bo dla mnie Morello to zadna legenda rocka i uwazam, ze jego rzepolenia na gitarze nie da sie sluchac.

Słyszałeś może zespół Mastodon? Jeśli tak to co o nim sądzisz?

Slyszalem ich. Nie podoba mi sie taka muzyka.

Czesc. Z ciekawosci - czy slyszales o Robercie Gawronie?

Nie.

A bardziej na serio - czy mialbys dla mnie, gitarzysty z niewielkim stazem kilka dobrych rad? Cos w stylu: "staraj sie grac na cleanie oraz na sucho (bez wzmacniacza) - chociaz przesteru tez nie unikaj. Nie maskuj bledow overdrivem", "staraj sie trzymac palce prostopadle do gryfu" czy "nie lec w predkosc, cwicz wolno i dokladnie, z czasem moze przyspieszajac? Predkosc to efekt uboczny techniki, jakosci gry"?

Nie. Chcesz filozoficznych madrosci, to lec na Dagobah do mistrza Yody. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu chce byc lepszym niz obecnie.

To cwicz, graj trudne utwory, sluchaj duzo muzyki, moze wez pare lekcji, zeby nauczyciel poprowadzil Cie w dobrym kierunku. Mnie o porady nie pytaj, bo uczylem sie grac sam i pewnie gdyby nauczyciel zobaczyl, jak gram, to by sie zlapal za glowe. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, co ty robisz gdy jesteś w redakcji?(Kiedy McA nie patrzy wrzucasz na forum?) Nie przejmujesz się pracą? Kiedy wy macie DEADLINE? Po co ty siedzisz w tygodniu na forum? Ale nie miałbyś wtedy fanów, choć ich grono się zmniejsza! Kiedyś strzeliłem ci posta o twoim 2 miejscu popularności na forum z ilości pytań do ciebie, ale spadłeś na 3! Popracuj troszeczkę daniej nawet Smuggler był pod ilością postów niemal równy tobie!

A tak po za tym to nie wiem kto teraz jest odpowiedzialny za Njusy do Njusów. Kto to? Nadal ty czy macie jakiś zespół?

Naszło mnie żeby oto zapytać bo taki kolega z Wa-wy (ja jestem spod Krakowa) uważa iż wasze njusy są zbyt optymistyczne.

Wiem, że się myli twórcy wam udzielają niekiedy wiadomości ( to wielki fanatyk DoW) i wytykał, że ech dokończe potem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, co ty robisz gdy jesteś w redakcji?

Siedze w jaccuzi, gram na gitarze, robie wypady do kina, troche tancze, troche spiewam.

Nie przejmujesz się pracą?

Skad taki glupi wniosek?

Kiedy wy macie DEADLINE?

Zazwyczaj raz w miesiacu.

Po co ty siedzisz w tygodniu na forum?

A ty po co siedzisz w tygodniu na forum?

Ale nie miałbyś wtedy fanów, choć ich grono się zmniejsza! Kiedyś strzeliłem ci posta o twoim 2 miejscu popularności na forum z ilości pytań do ciebie, ale spadłeś na 3! Popracuj troszeczkę daniej nawet Smuggler był pod ilością postów niemal równy tobie!

Ale co mnie to wlasciwie obchodzi?

A tak po za tym to nie wiem kto teraz jest odpowiedzialny za Njusy do Njusów.

Jakie newsy? W pismie, czy na stronach WWW.

Wiem, że się myli twórcy wam udzielają niekiedy wiadomości ( to wielki fanatyk DoW) i wytykał, że ech dokończe potem

No fakt, mozna sie pewnie zmeczyc taka projekcja mysli. Odpocznij, wez pigulki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...