Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

czy port mafii2 na ps3 jest tak źle zrobiony jak mówią?

Nie mam pojęcia. Na PS3 grałem tylko w demo i nie pamiętam, żeby coś mnie w nim zaniepokoiło.

Jakiemu redaktorowi najbliżej do emerytury?

Mac Abrze.

W co grasz ostatnio na ps3?

Ostatnio skończyłem Assassin's Creed: Brotherhood. Teraz wezmę się za Batmana: Arkham Asylum, którego chcę przejść jeszcze raz na konsoli. Mam też nadgryzionego Crysisa 2, którego odłożyłem na rzecz AC:B i do którego nie bardzo chce mi się wracać. Ale może się zmuszę, bo do końca niewiele mi zostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Acid Drinkers?

Zupelnie mi nie pasuja.

Daj mi zyciowa porade ;)

Czytam sage o Wiedminie no i dreczy mnie przejscie 1 i 2 czesci gry, moze mi to cos zespoilerowac albo zepusc? Jakbys radzil przeczytac i dopiero zagrac?

Zdecydowanie najpierw przeczytaj - bedzie Ci sie lepiej gralo. Gry Ci nie uciekna przeciez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej CormaC

1 Od jakiego albumu proponował byś zacząć słuchać Amon Amarath , Black Label Society i Iced Earth ? Z tego co wiem słuchasz tych bandów i może mógłbyś mi doradzić

2 Przeczytałeś już może biografie Mustaina , jeśli tak to jakie wrażenia , warto zamówić ?

3 Potrafiłbyś wskazać książkę bądż film , który dał ci wiele do myślenia , nie chodzi mi o zwykłe tak to był fajny film , dobra książke coś co w jakiś sposób zmieniło twoje życie sposób myślenia , i postrzegania świata ( w moim przypadku było to Requiem dla snu )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Od jakiego albumu proponował byś zacząć słuchać Amon Amarath , Black Label Society i Iced Earth ? Z tego co wiem słuchasz tych bandów i może mógłbyś mi doradzić

Jasne, że mógłbym. Amon Amarth - "Twilight of the Thunder God", Black Label Society - "Order of the Black", Iced Earth - "Something Wicked This Way Comes".

2 Przeczytałeś już może biografie Mustaina , jeśli tak to jakie wrażenia , warto zamówić ?

Tak, przeczytałem. Warto. Nie wiem tylko, jakiej jakości jest polskie tłumaczenie, bo czytałem po angielsku.

3 Potrafiłbyś wskazać książkę bądż film , który dał ci wiele do myślenia , nie chodzi mi o zwykłe tak to był fajny film , dobra książke coś co w jakiś sposób zmieniło twoje życie sposób myślenia , i postrzegania świata ( w moim przypadku było to Requiem dla snu )

Nie było ani takiego filmu, ani takiej książki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś może już "wyciek" z nowej płyty Trivium? In Waves Jak dla mnie jest dobrze, chociaż słyszałem ich lepsze i bardziej porywające piosenki. Co prawda niektórzy już rozdzierają szaty nad słabością tego kawałka i upadkiem zespołu... :]

@CormaC - oglądając teledysk zastanawiałem się, czy aby Trivium nie chce pobić rekordu długości wstępu - jak piosenka może się zaczynać po minucie i to niczego?!

Edytowano przez ChosenOne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jekiego albumu ostatnio słuchasz?

Wielu różnych, m.in. "Order of the Black" Black Label Society, "Surtur Rising" Amon Amarth, "Endgame" Megadeth, "Something Wicked This Way Comes" Iced Earth.

I jaki album Gamma Ray polecasz na początek?

"No World Order".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu różnych, m.in. "Order of the Black" Black Label Society, "Surtur Rising" Amon Amarth, "Endgame" Megadeth, "Something Wicked This Way Comes" Iced Earth.

Prawie identycznie jak ja :D.

Jest jakiś utwór z Twilight of the thunder God, który szczególnie ci się spodobał? W moim przypadku był to Guardians of Asgaard. Po prostu epickie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za bardzo możliwości umawiać się na mecze na konkretne godziny (bo za dużo rzeczy mam na głowie, żeby mieć pewność, że np. o 19:15 będę mógł usiąść do konsoli), poza tym nie uruchamiałem tej gry od kilku miesięcy, więc nawet nie odważyłbym się mierzyć bez wcześniejszego treningu, na który nie mam czasu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...