Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Tak, gram na swoim komputerze. Gra jest grywalna (w pecetowych standardach płynności, bo gdyby jakaś gra tak mi działała na konsoli, to nie wróciłaby już do jej napędu) w 1680 x 1050 z detalami ustawionymi na średnie. Zresztą wiedziałem, że mając GF 8800GTS 640, nie mogę liczyć na wiele. Gra jest fajna, ale udusiłbym osobę odpowiedzialną za poziomy trudności. Normalny mnie wnerwił, bo nie mam ani czasu, ani ochoty, żeby podchodzić po kilka(naście) razy do jakiejś walki w grze, w którą nie dla walki gram (nie przeszkadzały mi sromotne klęski w God of War III na poziomie Titan). Przełączyłem się na poziom łatwy i teraz z kolei walki są beznadziejnie proste - można zamknąć oczy i tylko klikać myszką, aż ucichną odgłosy starcia.

Bardzo żałuję, że Wiedźmin 2 nie ukazał się od razu na konsole, bo wolałbym jednak grać w niego na PS3, skoro na PC i tak nie mogę sobie podbić szczegółowości grafiki, muszę za to garbić się przy stoliku komputerowym, wpatrując się w niezbyt płynny obraz na ekraniku 22" i rozważając podkręcenie karty graficznej, żeby wyrwać 2-3 fpsy więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz coś z innej beczki. Czy gdyby ktoś zaprosił Cię do nagrania wspólnego kawałka w stylu mniej więcej

Dla przyjemności bym tego nie zrobił. Jako muzyk sesyjny - zależy za ile.

I czy kręci Cię jakaś muzyka elektroniczna?

Ani trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdyby ktoś zaprosił Cię do nagrania wspólnego kawałka w stylu mniej więcej

Czy może mi ktoś wyjaśnić sens tego pytania? Sam go chyba nie widzę...

CormaC

Częściej to wy staracie/staraliście (wiem, że chwilowo skupiacie się na płycie) się o występ w jakimś klubie, czy może propozycje wypływały właśnie z klubów, które znalazły was np. na MySpace?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DNF-a chętnie zagram, jeśli będziemy mieli w redakcji egzemplarz na PS3, ale nie planuję wydawać na niego kasy. Innych gier też nie planuję póki co kupować. W tej chwili gram w AC Brotherhood, który spokojnie starczy mi jeszcze na minimum kilkanaście godzin, zacząłem dopiero Wiedźmina 2, Batman: Arkham Asylum (którego kupiłem, żeby przejść ponownie na PS3) leży jeszcze nietknięty. Mam w co grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe osiągnięcie w jakimkolwiek z Fm-ów? Próbowałeś grać np. klubem z najniższej dostępnej klasy rozgrywkowej w Anglii, do tego z prognozą na ostatnie miejsce w lidze(w 2010 to bodaj Dorchster, Blue Square South) i wyprowadzić go i choćby do Premier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...