Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Ile zgonów zaliczyłeś na najwyższym poziomie God Of War III :) Jeżeli pamiętasz oczywiście. Dlaczego w głosowaniu o najlepszą grafikę GOW3 nie brał udziału :huh: ?? Grałeś z polskim duggingiem ?? Jeżeli tak to co o nim sądzisz. Taki natłok pytań bo właśnie skończyłem GoW3 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zgonów zaliczyłeś na najwyższym poziomie God Of War III :)

Nie wiem.

Dlaczego w głosowaniu o najlepszą grafikę GOW3 nie brał udziału :huh: ??

To pytanie nie do mnie. Ja się już nie zajmuję naszą stroną WWW.

Grałeś z polskim duggingiem ??

Oczywiście, że nie. Uważam, że ten dubbing jest słaby. Linda brzmi śmiesznie - jak stary, zmęczony człowiek z chorą krtanią. Gaja/Narratorka też nie umywa się do angielskiego oryginału, podobnie reszta lektorów. Ciekawe, kiedy polscy wydawcy nauczą się, że modulowane głosy są dobre w kreskówkach, a nie w grach dla dorosłych ludzi? Jeśli bohater ma głęboki/zachrypnięty głos, to trzeba znaleźć odpowiedniego aktora, a nie brać kogoś, kto będzie nieudolnie taki głos udawał, męcząc się przy tym niemiłosiernie i rzężąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ogólnie myślisz o polonizacjach ?? Oczywiście nie o nich samych(bo raczej są słabe) tylko o idei polonizacji. Wolisz grać z angielskim czy polskim ??

A ja też gram w GoW3 po angielsku specjalnie taki wyszukałem :P Wg mnie angielski głos Kratosa jest jednym z najlepszych ze wszystkich gier :) Pamiętam jeszcze z 1 części na ps2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ogólnie myślisz o polonizacjach ??

Są potrzebne tym, którzy angielskiego nie znają albo znają go za słabo, żeby komfortowo grać. Osobiście jestem za polonizacjami kinowymi - twórcy gry wybrali konkretnych aktorów i takich powinniśmy słyszeć.

Wolisz grać z angielskim czy polskim ??

Wolę grać w oryginalną wersję językową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje pytania:

1. Czy telefon komórkowy ma być praktycznym urządzeniem czy cudem z mnóstwem niepotrzebnych funkcji.

2.Czy według ciebie gry rpg rozwijają się w dobrym kierunku.

3. Jaka gra z ostatnich 10 lat najbardziej ci się spodobała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słuchałeś już zespołu "Times of Grace"?

Pierwszy raz o nich słyszę. Sprawdziłem na YouTube - myślę, że za kilka dni nie będę już o nich nawet pamiętał.

2. Wybierasz się we wrześniu na walkę Tomasz Adamek - Władimir Kliczko, która odbędzie się we Wrocławiu?

Zobaczymy.

3. Na jaki album muzyczny czekasz w tym roku?

Na nową płytę Children of Bodom - ciekaw jestem, czy będzie taka nędzna jak ostatnia, czy może pozytywnie mnie zaskoczy.

1. Czy telefon komórkowy ma być praktycznym urządzeniem czy cudem z mnóstwem niepotrzebnych funkcji.

Od lat używam Motoroli E398. To wystarczająca odpowiedź?

2.Czy według ciebie gry rpg rozwijają się w dobrym kierunku.

Nie wiem. Nie bardzo to śledzę.

3. Jaka gra z ostatnich 10 lat najbardziej ci się spodobała.

Nie jestem w stanie wskazać najlepszej gry spośród masy tych, w które zagrałem w ciągu ostatnich 10 lat. Jeżeli ktoś jest w stanie zrobić coś takiego, to według mnie są dwie opcje: 1) jest zaślepionym fanbojem jakiejś produkcji lub 2) widział baaardzo mało gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki jest twój ulubiony gatunek gier?

Akcja.

2.Czy lubisz pracować w redakcji?

Nie. Właśnie dlatego pracuję w redakcji, a nie w banku, sklepie czy gdziekolwiek indziej.

Co to za głupie pytanie? Praca w CD-Action to nie jest coś, co się dostaje z ogłoszenia, urzędu pracy albo przypadkowo, więc jeśli ktoś pracuje w redakcji, to dlatego, że tego chce, a nie dlatego, że skierowano go tutaj z pośredniaka, bo nie było innej opcji.

Skoro już mowa o Bodomach słyszałeś ich nowy kawałek 'Was It Worth It?"? Jak wrażenia?

Pierwsze skojarzenie - poprzednia płyta. Czyli gorsze niż lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes obok Smagllera najczesciej udzielajacym sie tutaj

Lubisz to?

Lubię kontakty z czytelnikami. Gdybym nie lubił, nie udzielałbym się, a już na pewno nie robiłbym tego tak intensywnie jak teraz.

Bo napewno niektore pytania sa zenujace...

Zdarzają się, pewnie.

Umiesz sie z siebie smiac?

Umiem. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co myślisz na temat "Bastionu" Kinga ?

2. Słuchasz/lubisz/znasz zespół Danzig ?

3. To pytanie przyszło mi do głowy podczas słuchania w GTA:SA Radia X... Jak podobał Ci się soundtrack w owej stacji, lub w grze ogólnie ?

4. Masz jakieś rady dla początkującego wokalisty ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co myślisz na temat "Bastionu" Kinga ?

Nie czytałem "Bastionu".

2. Słuchasz/lubisz/znasz zespół Danzig ?

Znam Danziga, ale nie słucham.

3. To pytanie przyszło mi do głowy podczas słuchania w GTA:SA Radia X... Jak podobał Ci się soundtrack w owej stacji, lub w grze ogólnie ?

GTA ma to do siebie, że ma świetne soundtracki. Najbardziej podobała mi stacja V-Rock z Vice City.

4. Masz jakieś rady dla początkującego wokalisty ?

Idź na kilka lekcji emisji głosu i naucz się śpiewać z przepony. Jeśli zajedziesz sobie gardło, będziesz miał pozamiatane. Tę ostatnią informację podaję z własnego doświadczenia.

Pisałeś kiedyś, że pisanie tekstów to dla ciebie rzemieślnicza robota.

Utworów - tak. Dla CDA - nie. :)

To znaczy - piszesz je tak, by pasowały do melodii i miały jakiś sens, czy starasz się wpleść jakieś przesłanie?

Nie dbam o przesłanie. Mają pasować do linii melodycznej, mieć sens i być poprawne językowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ty kiedyś recenzowałeś kolumienki aktywne Microlab 6C ?

w jakim zastosowaniu się najlepiej sprawdzą ?

nadadzą się do podłączenia bezpośrednio do stacjonarnego DVD, jeśli tak to jak wypadły by na tle takiej wieży?

no i czy dalej ten znaczek ECO by im się należał ? (bo podobno podrożały, więc może recenzowałeś jak były taniej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ty kiedyś recenzowałeś kolumienki aktywne Microlab 6C ?

Tak

w jakim zastosowaniu się najlepiej sprawdzą ?

Naprawdę nie pamiętam, jak grają wszystkie głośniki, które testowałem.

nadadzą się do podłączenia bezpośrednio do stacjonarnego DVD, jeśli tak to jak wypadły by na tle takiej wieży?

Ta, jasne, bo nie dość, że pamiętam dokładnie, jak grały głośniki testowane dawno temu, to jeszcze na pewno wiem, jak gra wieża, którą podlinkowałeś. :)

no i czy dalej ten znaczek ECO by im się należał ? (bo podobno podrożały, więc może recenzowałeś jak były taniej)

Skoro znasz cenę podaną przeze mnie w artykule i obecną cenę tych kolumn, to chyba możesz sam wyciągnąć jakieś wnioski?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...