Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

To że w nowym Mortal Kombat pojawi się Kratos zachęca Cię jeszcze bardziej do zagrania w tą część czy nawet bez tego "bonusa" pograsz w MK ?

Czy jest jakaś kreskówka z dzieciństwa, którą do tej pory darzysz sentymentem ?

Odważyłbyś się na skok ze spadochronem ?

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że w nowym Mortal Kombat pojawi się Kratos zachęca Cię jeszcze bardziej do zagrania w tą część czy nawet bez tego "bonusa" pograsz w MK ?

Prawdopodobnie nie pogram w nią pomimo tego bonusa. Nie ciągnie mnie do takiego odgrzebywania przeszłości i odkrywania, że była nudna/prymitywna/irytująca.

Czy jest jakaś kreskówka z dzieciństwa, którą do tej pory darzysz sentymentem ?

W zasadzie nie.

Odważyłbyś się na skok ze spadochronem ?

Chyba tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napaliłeś się na Uncharted?

Czekam na tę grę, pewnie że tak.

Masz zamiar pograć w BFBC2 przez siec? (a może już to zrobiłeś?)

Nie. Przeszedłem singla, odłożyłem płytkę i wziąłem się za Darksiders. Jedyna gra, w jaką gram po sieci to FIFA.

Masz, lub masz zamiar sobie sprawić AC:B?

Nie mam i niezbyt mnie ciągnie do tej gry. Ile razy można grać w to samo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i niezbyt mnie ciągnie do tej gry. Ile razy można grać w to samo?

I piszesz to po ukończeniu wszystkich części GoW, w tym dwukrotnie III? ;)

Oczywiście uważam, że GoW to świetna seria, ale AC też jest całkiem niezłe... Przydałaby się reaktywacja Shadow of the Colosus :D

Jaka będzie stylizacja longplaya? Ciężej? Lżej? A może podobnie do No Escape?

I czy można spodziewać się dużego zróżnicowania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi - czyli Zbigniew Bański - jest naszym dyrektorem wydawniczym (czyi stoi w hierarchii o wiele wyżej niż jakikolwiek pracownik CD-Action). Nie pisze tekstów i nie przypominam sobie, żeby pisał.

Pisał pisał - zawsze był podpisany we wstępniaku razem z MacAbra, kiedyś widziałem też jego podpis pod relacją z jakiś targów, ale to stare dzieje, jeszcze chyba nawet nie pracowałeś w cda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i niezbyt mnie ciągnie do tej gry. Ile razy można grać w to samo?

I piszesz to po ukończeniu wszystkich części GoW, w tym dwukrotnie III? ;)

Celna uwaga. Tyle że God of War jest jedną z moich ulubionych serii, a Assassin's Creed to dla mnie tylko jedna z wielu bardzo dobrych gier. Poza tym wolałem średniowieczną Jerozolimę i Altaira od renesansowych Włoch i Ezio "Ale przecież faul byyyyyyyyyyyyył" Auditore.

Przydałaby się reaktywacja Shadow of the Colosus :D

Póki co nadchodzą wersje HD SofC i Ico.

Jaka będzie stylizacja longplaya? Ciężej? Lżej? A może podobnie do No Escape?

Lżej na pewno nie. Momentami może bardziej thrashowo. Więcej też będzie screamu.

I czy można spodziewać się dużego zróżnicowania?

Zależy pod jakim względem. Nie będzie żadnych wstawek akustycznych ani żadnych progresywnych wtrętów.

Ciekawy jestem co sądzisz o utworze One Metalliki.

W zasadzie niezły kawałek, ale dla mnie przereklamowany tak samo jak cała Metallica.

to jedna z piosenek z Guitar Hero III, która jak już wspominałeś wielokrotnie, ma wg Ciebie najlepszy zestaw kawałków z serii.

Ale to nie znaczy od razu, że każdym z utworów z GH3 muszę być zachwycony. Ta setlista po prostu jako całość najbardziej pasuje mi klimatycznie, ale wciąż jest tam masa rzeczy, których w domu sobie nigdy nie włączę, jak np. Rage Against the Machine, Living Colour czy Beastie Boys.

Pisał pisał - zawsze był podpisany we wstępniaku razem z MacAbra

Dobra, uznajmy, że podpisanie się pod wstępniakiem to to samo, co pisanie tekstów. :)

kiedyś widziałem też jego podpis pod relacją z jakiś targów

Owszem, z E3. Tyle że to było okazjonalne, a praca Zbyszka przy CDA od zawsze polegała na ogarnianiu spraw organizacyjnych i finansowych wysoko ponad głowami redakcji, a nie na pisaniu artykułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie uslyszalem 35 sekund jakiegos waszego utworu, z waszej strony i mi sei spodobalo, oprocz tego ze nie slyszalem prawie wcale slow :D to przypominacie mi maidenow choc sie na muzyce tak nei znam to myslalem ze hmmmm nie gracie az tak dobrze.

To nie jest podlizywanie i zeby nei bylo nie podoba mi sie to typowo metallowe granie.

Tak btw czemu nie lubisz RATM-a, Living colour czy tez beastie boys?

Edytowano przez tyu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś, że chciałeś wybrać się na koncert Megadeth.. masz okazję ;) w kwietniu zawitają do Polski wraz ze Slayerem.. czy mimo Slayera, chciałbyś jechać? No i potwierdzili się Maideni.. czyli przy okazji: jak ubiegacie się o wolne w pracy? Idziesz do szefa i mówisz: Czy jest możliwość otrzymania 2 dni wolnego "wtedy i wtedy" z powodu "takiego i takiego"? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś, że chciałeś wybrać się na koncert Megadeth.. masz okazję ;) w kwietniu zawitają do Polski wraz ze Slayerem.. czy mimo Slayera, chciałbyś jechać?

Tak, chciałbym. Łącznie z tym mam już zaplanowane 3 koncerty w pierwszej połowie przyszłego roku (Black Label Society, Megadeth, Iron Maiden) - zobaczymy, czy finanse pozwolą wybrać się na wszystkie.

jak ubiegacie się o wolne w pracy? Idziesz do szefa i mówisz: Czy jest możliwość otrzymania 2 dni wolnego "wtedy i wtedy" z powodu "takiego i takiego"? ;)

Z grubsza tak to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak wydawało mi się, że kilka miesięcy temu pisałeś tutaj, że kupiłeś autobiogafię Dave'a Mustaine'a. Sprawdziłem poprzez wyszukiwarkę i faktycznie tak było ^^ No więc do rzeczy: czy dla fana Megadeth jest to ciekawa książka? Bo mam wielką ochotę to przeczytać, ale Empik dyktuje iście żydowskie ceny jak za tak krótką książkę, a o takim czymś w bibliotece to mogę co najwyżej pomarzyć, także na ewentualnym zakupie wolałbym się nie zawieść... :)

Jeśli mógłbyś napisać jakąś minirecenzję (mini, bo nie chcę Ci zabierać zbyt dużo czasu), to już w ogóle byłoby super.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam na stronie InDespair wśród ulubionych kapel masz wpisane Children Of Bodom. Wybierasz się na ich koncert w kwietniu?

Dużo się porobiło koncertów w przyszłym roku. Zobaczymy, jak będę stał z czasem i kasą.

Jakoś tak wydawało mi się, że kilka miesięcy temu pisałeś tutaj, że kupiłeś autobiogafię Dave'a Mustaine'a. Sprawdziłem poprzez wyszukiwarkę i faktycznie tak było ^^ No więc do rzeczy: czy dla fana Megadeth jest to ciekawa książka?

Nie wiem. Kupiłem tę książkę i odłożyłem na półce, gdzie czeka w kolejce na mój wolny czas.

Bo mam wielką ochotę to przeczytać, ale Empik dyktuje iście żydowskie ceny jak za tak krótką książkę

Cóż, nie ma co się obrażać na Empik. Na moim egzemplarzu widnieje cena 19,99 euro. Mnie udało się kupić go przez empik.com okazyjnie, bo za 54 złote. Zamówiłem chwilę przed tym, jak czasowo wycofali tę książkę ze sklepu. Długo czekałem na zrealizowanie zamówienia, ale kiedy książka znów się u nich pojawiła w nowej cenie, ja zapłaciłem starą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Na który koncert chcesz najbardziej pojechać w przyszłym roku?

2.Kupujesz zwykle golden circle czy normalne bilety?

3.Motorhead jest teraz potwierdzony, na sonispherze... wiem, że ich nie lubisz, ale czy mimo to pojedziesz?

4.Jak zachowujesz się na koncertach? Robisz totalną rozpierduchę, niczym jakiś ortodoksyjny fan behemotha, stoisz sztywno i wszystko kręcisz na telefonie komórkowym, czy w miarę normalnie, tzn. podśpiewujesz z publiką, dołączasz się do owacji itp. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...