Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Jak bedzie we wtorek z AUSTRALIĄ???

Nie mam pojęcia. Nasza drużyna jest absolutnie nieprzewidywalna. Z Kamerunem grali tragicznie, wczoraj dla odmieny dobrze, ale w ostatniej chwili dała ciała. Z Australią możemy przegrać 0:3, ale równie dobrze wygrać 3:1.

Jak wygladają Przerywniki filmowe,Animacje w Fife 11???

Normalnie. :) Na konsolach nie ma jakiegoś znaczącego skoku jakościowego. Na PC oczywiście jest, bo wersja pecetowa w końcu działa na silniku konsolowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaCu, zadaję to pytanie Tobie, bo wiem, że ty na pewno siedzisz w temacie tych gier.

W najnowszym CDA w reklamie FIFY 11, która ukazuje się naszym oczom zaraz po otwarciu CDA jest napisane zagraj już dziś - pobierz demo. Czy to oznacza, że demo FIFY 11 jest już dostępne i tylko ja jestem taką fajtłapą, że nie mogę go znaleźć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli po wydaniu płyty Twój zespół stanie się super popularny, będziecie mieli trasy na całą Europę itp. to odejdziesz z CDA?

Nie wydaje mi się, żeby "groziła" mojemu zespołowi taka popularność, bym mógł dobrze żyć z grania muzyki. Nie w Polsce.

W najnowszym CDA w reklamie FIFY 11, która ukazuje się naszym oczom zaraz po otwarciu CDA jest napisane zagraj już dziś - pobierz demo. Czy to oznacza, że demo FIFY 11 jest już dostępne i tylko ja jestem taką fajtłapą, że nie mogę go znaleźć?

Wydaje mi się, że demka FIFY 11 jeszcze nie ma. Poszperaj w necie, to znajdziesz datę jego premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest twoja ulubiona pora roku?

Lato.

Czy interesujesz się różnymi gadżetami, które maja ułatwiać nam życie?

Czyli czym na przykład?

Jak zrobić na gitarze "skreczowanie"?

Pewnie chodzi Ci o "pick scratch". Przesuwa się krawędzią kostki po najgrubszej strunie:

Czy współpracownicy dostają jakieś wynagrodzenie?

Oczywiście, że tak.

Wysyłacie egzemplarze testowe gier do współpracowników?

Zdarza się, że tak.

Czy po teście np. karty graficznej musicie ją oddać do producenta/sklepu/whatever od czego dostajecie?

Oczywiście, że tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zastanawiam się nad zmianą zawodu. Jeszcze zanim dostałem etat w redakcji, dostałem zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy w powstającym wtedy polskim oddziale Electronic Arts. Pojechałem porozmawiać z headhunterem, ale perspektywa przeprowadzki do Warszawy nigdy mnie nie kusiła (zwłaszcza że byłem bodajże na 3 roku studiów), poza tym byłem zdeterminowany, by dostać pracę w CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałeś o Chucku Schuldinerze i zespole Death?

Nie, ponieważ urodziłem się wczoraj, a metalu słucham od 48 minut.

Umiesz jednocześnie grać na gitarze i śpiewać (tak pamiętam, że pisałeś iż masz brzydki głos - zupełnie jak ja)? Np. wasze kawałki? Czy może jednak wypadasz przy tym z rytmu?

Wszystko jest kwestią praktyki. Mogę grać i jednocześnie śpiewać prostsze utwory lub fragmenty, ale jeśli riff jest skomplikowany rytmicznie, muszę skupić się na graniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , do kogo się zwrócić ,ale powiem.

Na początku(kiedy się zapisywałam na forum) była taka opcja ,że można było ustawić rasę (elf,człowiek ,krasnolud etc.),ale w tym momencie nie mogę znalezć tej opcji. Jak ustawić sobie rasę elf ?

A jeśli się nie da ,to czy możesz mi ustawić rasę elfa z poziomu moderatora?

(liczę na szybką odpowiedz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najbardziej utkwiło ci w pamięci z czasów pracy w I/O? Utrzymujesz kontakt z tamtą ekipą?

Nie czytałem całego tematu (ciężko przerobić ćwierć tysiąca stron na raz), więc coś mogło się w tej kwestii zmienić, ale ogólnie dało się zauważyć, że jako fan thrashu/heavy odnosisz się z dezaprobatą/obojętnością wobec nowych (względem thrashu), eksperymentalnych nurtów metalu, jak death metal, metal progresywny, wszelkiego rodzaju fuzje gatunkowe. Dodatkowo (to dosyć znamienne) w dyskografii Metalliki tolerujesz jedynie trzy pierwsze nagrania (nie znam twojej opinii na temat Death Magnetic), zupełnie jak całkiem wielu fanów mocnego grania. Czy w takim razie uważasz za zasadne zaliczenie cię do grupy, którą określa się mianem "metalowych ortodoksów" czy też łagodniej - "metalowych konserwatystów"? W przypadku zaprzeczenia będę wdzięczny za uzasadnienie.

Dlaczego futbol, a nie dla przykładu rzut oszczepem?

Edytowano przez steelin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku(kiedy się zapisywałam na forum) była taka opcja ,że można było ustawić rasę (elf,człowiek ,krasnolud etc.),ale w tym momencie nie mogę znalezć tej opcji. Jak ustawić sobie rasę elf ?

Tego się ustawiało. To były rangi zależne od liczby napisanych postów.

Komu jutro kibicujesz, Polsce czy Australii?

No to jest dosyć dziwne pytanie. Dlaczego miałbym kibicować Australii?

Co najbardziej utkwiło ci w pamięci z czasów pracy w I/O? Utrzymujesz kontakt z tamtą ekipą?

Kontaktu nie utrzymuję. I nie utkwiło mi w pamięci nic na tyle ciekawego, by o tym opowiadać. Mam do I/O ogromny sentyment, bo od tego czasopisma wszystko się zaczęło.

ogólnie dało się zauważyć, że jako fan thrashu/heavy odnosisz się z dezaprobatą/obojętnością wobec nowych (względem thrashu), eksperymentalnych nurtów metalu, jak death metal, metal progresywny, wszelkiego rodzaju fuzje gatunkowe.

Nie nazwałbym death metalu ani nowym, ani eksperymentalnym.

Dodatkowo (to dosyć znamienne) w dyskografii Metalliki tolerujesz jedynie trzy pierwsze nagrania (nie znam twojej opinii na temat Death Magnetic)

Moja opinia jest taka, że to słaby album, w dodatku tragiczny pod względem brzmienia. Oceniłbym go na 6/10. Nie słuchałem go ani razu od czasu, gdy tuż po premierze recenzowałem go w CDA. Pamiętam z niego jeden jedyny utwór.

Czy w takim razie uważasz za zasadne zaliczenie cię do grupy, którą określa się mianem "metalowych ortodoksów" czy też łagodniej - "metalowych konserwatystów"?

Jasne, że tak. Nie mam ambicji być postępowym melomanem

Dlaczego futbol, a nie dla przykładu rzut oszczepem?

Hmmm... Bo rzut oszczepem jest nudny i mało widowiskowy?

Czy kiedy zacząłeś pracować w redakcji mogłeś wybrać podzespoły komputera?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...