Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy gdybym wysłał tekst, który zostałby wydrukowany w CDA, zostałbym uznany za Waszego współpracownika ? Wcześniej pisałeś, że macie ich wielu na terenie całego kraju...

Wiesz, jeden tekst to jeszcze nie współpraca... Trzeba zasłużyć na to, żeby trafić do stopki redakcyjnej, jeśli o to Ci chodzi. :)

Czy grywasz w gry dołączane do CD-Action?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdybym wysłał tekst, który zostałby wydrukowany w CDA, zostałbym uznany za Waszego współpracownika ? Wcześniej pisałeś, że macie ich wielu na terenie całego kraju...

Wiesz, jeden tekst to jeszcze nie współpraca... Trzeba zasłużyć na to, żeby trafić do stopki redakcyjnej, jeśli o to Ci chodzi. :)

Więc muszę stale wysyłać teksty, które będą trafiały do CDA ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądniesz mecz naszej reprezentacji z Ukrainą? Czy raczej szkoda czasu i nerwów? Obstawiasz jakiś wynik?

Teraz pytanko z innej półki. A zarazem prośba o radę.

W związku z tym, że w naszej szkole powstała namiastka gazetki szkolnej, to postanowiłem zgłosić się na ochotnika, by pisać jakieś artykuły. Wpadłem na pomysł, który polega na skrobaniu recenzji. Chciałbym oceniać książki, płyty i co tam dusza zapragnie. I teraz mała prośba do doświadczonego i cieszącego się wielkim uznaniem redaktora :)

Mógłbyś dać jakieś rady, by taka recenzja miała profesjonalną postać? I czytało się z zaciekawieniem. Oczywiście zrozumiem, gdy nie będzie ci się chciało odpowiadać. Ale liczę na pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądniesz mecz naszej reprezentacji z Ukrainą?

Obejrzę, pewnie.

Obstawiasz jakiś wynik?

Tak, obstawiam. 75:71. A nie, wróć, to ma być mecz piłki nożnej. Wobec tego 75:0 dla Ukrainy.

Mógłbyś dać jakieś rady, by taka recenzja miała profesjonalną postać? I czytało się z zaciekawieniem. Oczywiście zrozumiem, gdy nie będzie ci się chciało odpowiadać. Ale liczę na pomoc :)

Nie chodzi o to, że nie chce mi się odpowiadać. Po prostu nie mam dla Ciebie rad z gatunku "żeby recenzja była dobra, zrób następujące rzeczy: 1) ble ble ble, 2) bla bla bla...". Zastanowiłem się przez chwilę i jedyne, co mi przychodziło do głowy, to komunały pokroju "pisz żywym, barwnym językiem". Pamiętaj też, że nie od razu będziesz pisał dobre teksty, bo to wymaga pracy.

Jeżeli będę chciał napisać tekst do CD-Action,to sam mogę wybrać dowolny(oczywiście w granicach rozsądku) temat?

W zasadzie tak. Ale zaznaczam, ze recenzji od przypadkowych osób nie przyjmujemy, bo do ich pisania mamy zaufanych ludzi.

Grałeś w Crysis ? Podobała Ci sie?

Przeszedłęm pierwszego Crysisa i w zasadzie podobał mi się. Ze względu na oprawę, rzecz jasna, a nie oryginalność czy fabułę.

Czekasz na Crysis 2???

Niespecjalnie. Pewnie w redakcji zobaczę go z ciekawości, ale szczerze wątpię w to, że będę w niego długo grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie różnią się zupełnie niczym. Egzemplarz autorski to po prostu darmowy egzemplarz pisma przysługujący temu, kto uczestniczy w jego tworzeniu.

A bedziesz ogladał tez mecz POLSKA-AUSTRALIA????

Będę. Staram się oglądać wszystkie mecze naszej tzw. reprezentacji piłkarskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, obstawiam. 75:71. A nie, wróć, to ma być mecz piłki nożnej. Wobec tego 75:0 dla Ukrainy.

To w koszykówkę też gramy? Myślę, że będzie skromniutkie 3:0 dla sąsiadów zza wchodniej granicy.

Nie chodzi o to, że nie chce mi się odpowiadać. Po prostu nie mam dla Ciebie rad z gatunku "żeby recenzja była dobra, zrób następujące rzeczy: 1) ble ble ble, 2) bla bla bla...". Zastanowiłem się przez chwilę i jedyne, co mi przychodziło do głowy, to komunały pokroju "pisz żywym, barwnym językiem". Pamiętaj też, że nie od razu będziesz pisał dobre teksty, bo to wymaga pracy.

Mam nadzieję, że zdołam wykrzesać trochę barw ze swojego zasobu słów. Ale i tak dzięki !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Dead Space dostał od was "dychę" ?

Możesz powiedzieć coś więcej o swoim samochodzie ?

jaki silnik, jak z niezawodnością (który to jest rocznik ?), jak się prowadzi, czy części są drogie, jak z dostępnością zamienników

(jak byś powiedział coś więcej to też nie zaszkodzi :tongue: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Dragon Age?Czy masz zamiar pograć w Dragon Age II?

2 x nie.

Czy Dead Space dostał od was "dychę" ?

Nie pamiętam, ale chyba nie.

Możesz powiedzieć coś więcej o swoim samochodzie ?

jaki silnik, jak z niezawodnością (który to jest rocznik ?), jak się prowadzi, czy części są drogie, jak z dostępnością zamienników

(jak byś powiedział coś więcej to też nie zaszkodzi :tongue: )

Silnik 1.6 o mocy 114 KM. Samochód jest z 2000 roku, więc oczywiście od czasu do czasu trzeba coś wymienić. Z dostępnością części w hurtowniach nie ma w zasadzie problemu, zamienniki są (ale oczywiście nie jest to Ford Focus, do którego części jest masa np. na Allegro). Prowadzi się dobrze, auto jest niskie (mój egzemplarz jest niższy od fabrycznego), więc dobrze trzyma się drogi. Na tylnej kanapie miejsca jest bardzo mało, ale za to bagażnik jest zaskakująco pojemny jak na sportowawe coupe. Po złożeniu kanapy wiozłem ze sklepu plazmę 42". Generalnie jestem bardzo zadowolony z mojego Hyundaia, ale muszę się wybrać na diagnostykę i tu pojawia się problem: do tej pory żaden uniwersalny komputer diagnostyczny nie potrafił się dogadać z ECU mojego Coupe, trzeba było podłączać się w ASO, co oczywiście kosztuje więcej.

Moze glupie pytanie ale o ktorej przewaznie kladziesz sie spac? :D

Jeśli muszę następnego dnia wstawać do pracy, to staram się kłaść przed 23:30.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz konto na Games of Windows-LIVE????

Zdaje się, że mam. Jakaś tam gra wymagała chyba posiadania takiego konta.

A jak grasz w weekend na PS3 wieczorem to długo siedzisz przed konsola(np:do 1:00)?????

Raczej nie siedzę długo. W ogóle wieczorami raczej oglądam coś z moją dziewczyną albo gdzieś razem wychodzimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...