Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Gdybyś miał przenieść swoje zycie do innego kraju, jaki to by był?

Najprawdopodobniej USA.

Czy uważasz, że Polska jest zacofana pod względem kontaktów ludzi z grami?

Polska jest zacofana pod bardzo, bardzo, bardzo wieloma wzgledami.

Konkretnie chodzi mi o Japonię , gdzie gra prawie każdy.

Japonia to ewenement na skale swiatowa.

Grałeś w jakiegoś omda do gothica ?

Nie.

Jaka cecha najbardziej Cię denerwuje u ludzi?

Bucostwa i zadzierania nosa.

Jakiego stylu nie pochwalasz?

Generalnie nie mam nic do zadnych subkultur, bo wlasciwie w kazdej z nich trafiaja sie durnie i fajni ludzie. No, może z wyjątkiem tzw. "osiedlowych sportowców".

Chodzi mi tutaj o wszelkiej maści zachowania młodych gniewnych typy wymazywanie na ścianach *WDP itp., albo np. takie kultury emo..

Faktem jest, ze ci wszyscy gównierze od "JP na 100%" bardzo mnie bawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego znów nie podoba ci się kolejny film Camerona- Avatar. Wszędzie zbiera świetne recenzje i ma już kilka nominacji do Oskara. Podobnie było z Titanickiem, pojechałeś po filmie równo a Oskary które dostał to za ładne oczy Celine Dion pewnie :huh: Nie mam pojęcia czemu masz taki zgryz do filmów Camerona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego znów nie podoba ci się kolejny film Camerona- Avatar. Wszędzie zbiera świetne recenzje i ma już kilka nominacji do Oskara. Podobnie było z Titanickiem, pojechałeś po filmie równo a Oskary które dostał to za ładne oczy Celine Dion pewnie :huh: Nie mam pojęcia czemu masz taki zgryz do filmów Camerona.

Ja nie mam nic do Camerona osobiście, ani do jego filmów ogólnie (bo przecież czyje były dwa pierwsze "Terminatory"?). Nie podobają mi sie po prostu te jego filmy, ktore obliczone sa na wyciskanie łez z oczu trzynastolatek. :) "Avatar" jest oczywiście sporym osiągnięciem w sferze technologicznej, ale przy okazji ma fabule tak naiwną, tak porażająco odtwórczą i przewidywalna, że naprawdę nie widzę powodu, żeby nazywac go arcydziełem. Dla mnie to jeden z tych glupich filmow, ktore mozna sobie obejrzec raz, żrąc popcorn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne zlosliwosci, ktorymi przerzucamy sie w redakcji. Jak powiesz do kumpla "Ej, glupku, oddawaj ten dlugopis", to od razu znaczy, ze go nienawidzisz? Ludzie, troche dystansu i zdrowego rozsadku.

Ja bym powiedział ty gnojku :laugh: .Chodzi mi o to że zdaję sobie sprawę z tego że Allor jest twoim znajomym/kolegą/przyjacielem/najlepszym przyjacielem/ekhem... , ale o to że traktujesz go trochę jak Lord Nargogh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam najmniejszego pojęcia, o czym piszesz.

Było coś o tym CS- owcu i w pewnym momencie był komentarz dziennikarza, a między imieniem i nazwiskiem było Cormac.

@down: A, CArmac, to wiele wyjaśnia...I to, że jestem krótkowidzem i nie miałem okularów, sprawiło, żem nie doczytał. Ale mogłem poznać już po tym, że nie było bródki. :)

Edytowano przez brylant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest twoje ulubione żarcie? (chodzi o pochodzenie)

Meksykańskie.

Jakiego masz kompa w domu i czy planujesz jakieś upgrade w tym roku :)

C2D 2,75 GHz, 2 GB RAM, GF 8800 GTS 640. Upgrade'u nie planuje, bo nie ma takiej potrzebu. No chyba ze za upgrade uznac zakup PS3. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...