Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Jaki jest Twoj ulubiony utwór który nagrałeś z zespołem?

"Głową w dół".

Jeśli chodzi o InDespair:

- Czy na steliście koncertowej gracie tylko utwory z EP'ki czy inne, które się na niej nie znalazły lub covery?

Mamy juz gotowy material na longplaya, wiec sila rzeczy w setliscie mamy duzo wiecej numerow niz nagralismy do tej pory. Lacznie z kowerem ("Rebel Yell" Billy'ego Idola) w wersji max setlisty mamy bodajze 12 czy 13 kawalkow. Zreszta na YouTube (http://www.youtube.com/InDespairPL) mozna znalezc koncertowe nagrania dwóch utworow, ktore powstaly po nagraniu EP-ki. Mam nadzieje, ze po sobotnim koncercie w Wawie bedziemy mieli jakies przyzwoite nagrania wideo innych nowych kawalkow.

Czy planujesz wyjazd na Metallicę?

Tak. A wlasciwie nie. :) Chcialbym jechac na ten koncert, ale przede wszystkim dla Megadeth. I jesli juz, to najprawdopodobniej do Czech, a nie do Warszawy.

- Co ci sprawia przyjemność w pisaniu recenzji gier, a co nie? :P

Kazda recenzja to indwidualna kwestia. Jedną pisze sie szybko i bezproblemowo, przy innej trzeba posiedziec dluzej. Nie ma czegos, co zawsze mnie irytuje albo męczy. No, może poza wymyslaniem śródtytułów... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zespół grał przed Sabatonem w Poznaniu w kwietniu zeszłego roku. Na żywo wypadli świetnie, ale słyszałem dawno temu ich debiut "Prima Victoria", potem pojedyncze numery z kolejnych płyt i jakoś do mnie nie przemawia to, co i jak grają. To jest w sumie fajna muzyka, wpadająca w ucho, ale absolutnie nie czuje potrzeby posiadania i słuchania ich albumów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS-co? :) To ta świetna przenosna konsola, którą Sony zmarnowało w sposób karygodny?

A tak poważnie - nie mam i nie będę miał. Szkoda mi na na PSP czasu i - zwłaszcza - pieniędzy. Z PSP-ka korzystam już tylko wtedy, kiedy chcę sobie pograć w jakąś grę na emulatorze Atari. I to jest trzeci (poza brakiem czasu i kasy na gry na PSP) problem - albo emulator, albo gry, bo trzeba się zdecydowac na odpowiedni firmware.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz klimat gothic 1 czy raczej gothica 2, czy gothic 3 ????

"Jedynka" albo "dwójka" - sam nie wiem.

CormaC grasz w jakieś MMO !

Łał, bardzo odważna teza wygłoszona z dużym przekonaniem. :) Tyle że nieprawdziwa - nie gram w żadne MMO. A nawet gdybym grał, nie powiedziałbym, jak i gdzie można mnie spotkać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz Avenged Sevenfold???

Słucham.

Jeśli tak to mógłbyś napisać twoje ulubione piosenki tego zespołu.

Nie mógłbym. :)

W takim razie pewnie miałeś okazję porozmawiać.

Okazję miałem, ale nie skorzystałem, ponieważ: a) przed koncertem oni mieli na głowie swoje sprawy, a my swoje, B) nie słucham Sabatonu, więc niespecjalnie miałem parcie na to, żeby z nimi gadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, czy to nie przypadek, że jedna z postaci występujących w grze Risen nazywa się "prawie" tak samo jak Ty (Cormac, przez małe "c" na końcu :-) ). Nie wiem, czy grałeś w tę grę, a jeśli nie grałeś, to proponuję Ci zagrać, bynajmniej po to, żeby zobaczyć, jak wyobrażają sobie Ciebie twórcy Risena... Postać o której piszę, to alchemik z obozu bandytów, przebywający w jaskini Don Estebana :icon_eek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, czy to nie przypadek, że jedna z postaci występujących w grze Risen nazywa się "prawie" tak samo jak Ty (Cormac, przez małe "c" na końcu :-) ).

Cormac to po prostu imie celtyckie. Gdyby była w Risenie postać o imieniu Krzysztof, informowałbyś o tym wszystkich Krzysztofów? :)

Nie wiem, czy grałeś w tę grę

Nie, napisałem dla CDA 5-stronicową recenzję Risena bez grania w niego. ;) Tak jest - recenzenci CDA są aż tak dobrzy. ;)

a jeśli nie grałeś, to proponuję Ci zagrać, bynajmniej po to, żeby zobaczyć, jak wyobrażają sobie Ciebie twórcy Risena...

Bezpłatna korepetycja (http://sjp.pwn.pl):

  • bynajmniej:
    • ?partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.?
    • ?wykrzyknik będący przeczącą odpowiedzią na pytanie, np. Czy to wszystko? ? Bynajmniej.?
  • przynajmniej: ?partykuła wyznaczająca minimalny, możliwy do zaakceptowania przez mówiącego zakres czegoś, np. Wypij przynajmniej mleko., lub komunikująca, że ilość lub miara czegoś jest nie mniejsza od wymienionej i że może być większa, np. Wyjechała przynajmniej na rok.?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania.

1: Słuchasz Rise Against. ? Jak słuchasz, możesz powiedzieć swoje zdanie o tym zespole. ?

2: Jak to było z Czarnym Iwanem. ? To był ktoś inny, tzn. Ktoś z redakcji się pod niego podszywał, czy to była jak każda inna osoba z redakcji. ?

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC chciałem napisać czy spotkałeś go grając w Risena :pytajnik: , bo to, że napisałeś recenzję, to wiem

Pozwól, że zacytuję Ci fragment Twojego poprzedniego posta: "Nie wiem, czy grałeś w tę grę, a jeśli nie grałeś, to proponuję Ci zagrać".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co myślisz o intrze do płyty Endgame ("Dialectic Chaos")

Bardzo fajne.

- Gdy mówisz, że "puszczasz/włączasz sobie coś w domu" masz na myśli muzykę na głośnikach czy słuchawkach. I jak wolisz słuchać? ^^

To zależy głównie od pory dnia i nastroju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, jaka jest twoja opinia, dotycząca tych wszystkich idiotów młodego pokolenia. ? Nie mówię że sam jestem lepszy bo w młodości też głupoty robiłem, a chodzi mi oto, co myślisz o tym, że zamiast siąść porządnie do książek i skończyć szkołę, to coraz częściej patologia się pojawia. ? Sorry ale musiałem. :P i Bez urazy jeśli kogoś obraziłem. :)

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, jaka jest twoja opinia, dotycząca tych wszystkich idiotów młodego pokolenia. ? :)

Idiota to idiota - nieważne, w którym roku się urodził. Inna sprawa, że generalnie poziom oczytania, wiedzy, kultury osobistej i znajomości ojczystego języka wśród nastolatków wydaje mi się niższy niż wtedy, kiedy sam byłem nastolatkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...