Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Słuchasz/słuchałeś Nickelback'a?

Nie.

Jaka jest najlepsza płyta A7X wg ciebie?

"Avenged Sevenfold"

Jak nastroje w zespole na dzień przed supportem Sabatonu?

Moge mowic tylko za siebie - nastroj dobry.

Co sądzisz nt. Linkin Parka i zespołów Nu-Metalowych?

Wedlug mnie dno i pół metra mułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o progresywnym metalu/rocku i takich zespołach jak Dream Theater, Opeth, Riverside?

Nudzi mnie taka muzyka strasznie.

Cormac, słyszałeś szwedzki zespół Nocturnal Rites? Jeśli tak- to jak Ci się podobał? Dla mnie jest to świetny power metal.

Nie znam tej kapeli.

Gdzie można przesłuchać piosenki In Despair, bo na You Tube nie znalazłem?

Zespol nazywa sie InDespair, a nie In Despair - dlatego nic nie znalazles. Plytka jest do przesluchania na naszym profilu na MySpace: www.myspace.com/ndspr

1. Ile razy przeszedłeś Gothica 1?

Dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy wyjdzie demo, sciagnijcie je i zagrajcie - nie bedziecie rozczarowani. Zobaczycie rzeczy, ktorych dotychczas nie widzieliscie, i docenicie je", zarzeka sie Adel Chaveleh, szef studia Timegate. Rozliczyc pana Chaveleha z tej obietnicy bedziemy mogli dopiero pod koniec tego roku.
Informacja, ze demo pojawi sie pod koniec roku to niefortunne przejezyczenie? ;D

Moze wiadomo, kiedy bedzie? Bo zapowiedz napisana tak, ze chcialoby sie zagrac... ;)

Edytowano przez RadaZ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat, chociaż nie wiem czy to pytanie czasem się nie powtórzyło: co sądzisz o Europejskiej Akademii Gier (European Games Academy), sygnowaną przez Uniwersytet Jagielloński i Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie pierwszej uczelni, gdzie uczą jak tworzyć gry komputerowe? Swoją drogą - rozmawiano o tym w "Dzień Dobry TVN", gdzie o tej uczelni wypowiadały się dwie osoby - jakaś studentka owego wydziału z Paryża (Polka, ale mieszkająca w Paryżu), oraz Tadeusz Zieliński - lepiej znany jako prezenter programu "Review Territory" na kanale "Hyper", i dziennikarz magazynu na "P." (*) (nazwy specjalnie nie podam, żeby nie robić kryptoreklamy), kryjący się pod ksywą "Zooltar" (o czym wcześniej nie wiedziałem :D).

(*) Jeszcze zapomniałem o KŚG :).

Edytowano przez BroVaR87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat, chociaż nie wiem czy to pytanie czasem się nie powtórzyło: co sądzisz o Europejskiej Akademii Gier (European Games Academy), sygnowaną przez Uniwersytet Jagielloński i Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie pierwszej uczelni, gdzie uczą jak tworzyć gry komputerowe?

Mysle, ze to wazny srodek walki z powszechnym w Polsce przekonaniem, ze gry to zabawa dla dzieci, a nie powazne medium.

Idziesz 1 maja na koncert Deep Purple?

Nie, raczej nie. Nie widze sensu w placeniu sporej kasy za bilet na koncert kapeli, ktora mnie nie interesuje.

Albo chociaż na bicie rekordu Guinnesa?

Nie. Moze gdybym mial gitare akustyczna, to chcialoby mi sie isc, ale z elektrykiem mi sie nie chce.

Grasz na jakimś instrumencie ?

www.myspace.com/ndspr

(Od jak dawna)

Od jakichs 9 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allor powiedział że masz Homebrewing .Takie coś na psp gry z karty pamięci nie wiem czy dobrze piszę. Nie chodzi mi o pirackie GTA czy GoW ale o amatorskie konwersje DOOM-a i takich tam Jeśli tak to czy mógłbyś Technicznemu Mugolowi wyjaśnić jak zmienić soft, gdzie pobrać gry, czy są potrzebne jakieś dodatkowe programy, ogólnie co trzeba zrobić

PS. Mam PSP Lite kupione w USA nie wiem czy to coś zmienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz Nightwisha?

Nie. Dla mnie Nightwish to kapela obciachowa.

Czy lubisz WarCrafta III?

Nie lubie RTS-ów. Akurat w WarCrafta III troche gralem (bo wtedy jeszcze mialem czas, zeby odpalac gry, ktore mniej mnie interesuja), ale nie powiem, zebym byl fanem.

CormaC czy jesteś zadowolony z bycia w zespole InDespair?

A gralbym w zespole, nie majac z tego nic oprocz satysfakcji, gdyby nie sprawialo mi to radosci?

Allor powiedział że masz Homebrewing .Takie coś na psp gry z karty pamięci nie wiem czy dobrze piszę. Nie chodzi mi o pirackie GTA czy GoW ale o amatorskie konwersje DOOM-a i takich tam Jeśli tak to czy mógłbyś Technicznemu Mugolowi wyjaśnić jak zmienić soft, gdzie pobrać gry, czy są potrzebne jakieś dodatkowe programy, ogólnie co trzeba zrobić

Trzeba podmienic oryginalny firmware konsolki na nieoficjalny. Poszukaj informacji na stronie http://pspoland.pl/ Homebrew to ogolnie oprogramowanie nieoficjalne, tworzone przez zapalencow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...