Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy jeśli dodatek do Gothica 3 jest aż tak strasznie nie udany to nie obawiasz się iż część 4 będzie równie kiepska a może i gorsza? A może uważasz, że skoro nie jest już tworzony przez Piranha Bytes, to lepiej sobie odpuścić czekanie na nowego Gothica i lepiej czekać na Risen?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli dodatek do Gothica 3 jest aż tak strasznie nie udany to nie obawiasz się iż część 4 będzie równie kiepska a może i gorsza? A może uważasz, że skoro nie jest już tworzony przez Piranha Bytes, to lepiej sobie odpuścić czekanie na nowego Gothica i lepiej czekać na Risen?

Niczego z gory nie zakladam. Na Arkania: A Gothic Tale specjalnie nie czekam, ale gre obadam, jak tylko wyjdzie.

Kim aktualnie grasz w Football Managera? :) WKSem?

Nikim. Nie mam czasu grac w Football Managera.

Którego Football Mangera wolisz, 08 czy 09? Prosiłbym o krótką argumentację :)

Chyba 08. Najnowszy jest nieco za trudny i przez to stresujacy.

Jaki jest Twój ulubiony zespół piłkarski?

Zaden. Nie kibicuje zadnej druzynie. Tym niemniej milo widziec, ze Slaskowi niezle idzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy od zawsze byłeś metalem?

Czy może tak jak to było np. w moim przypadku. Zmieniałeś swoje upodobania muzyczne wraz z dorastaniem?

2. Jaka jest Twoja opinia o moim ulubionym zespole czyli Red Hot Chili Peppers?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy od zawsze byłeś metalem?

Czy może tak jak to było np. w moim przypadku. Zmieniałeś swoje upodobania muzyczne wraz z dorastaniem?

Do pewnego momentu muzyka nie interesowalem sie w ogole, kiedy to sie zmienilo, droga do metalu byla juz raczej krotka.

2. Jaka jest Twoja opinia o moim ulubionym zespole czyli Red Hot Chili Peppers?

Nie moje klimaty. Znam pare ich najwiekszych hitow i powiedzmy, ze gdyby lecialy w radiu, nie przelaczylbym, ale nie wyobrazam sobie przesluchania calej ich plyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy umiesz zagrać jakiś inny typ muzyki np. blues'a?

Bluesa jestem w stanie zagrac, jasne. Chyba kazdy, kto gra jakis czas na gitarze jest w stanie zagrac 12-taktowego blueasa i cos tam popitolic w pentatonice.

Co sądzisz o Kingu Diamond'zie i Slipknot?

Wokal Kinga mnie drazni - psuje wedlug mnie calkiem fajna muzyke. Slipknota nie lubie - nie moje klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC mam do Ciebie dość nietypowe pytanie, jak myślisz czy PC jako platforma do gier przetrwa w tym sensie czy dalej będą wydawane na nią najlepsze tytuły, czy producenci z niej nie zrezygnują tak jak już to miało miejsce w niektórych przypadkach??? Troche dziwne pytanie, ale troche mnie nurtuje od jakiegoś czasu słysząc niektóre newsy;)

Bo wkońcu PC był od zawsze jakby platformą przewodnią i dlaczego teraz miałoby sie to zmienić...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko gitarowe: Czy moglbys polecic jakis utwor mniej lub bardziej znanej kapeli gitarowej, ktory da sie zagrac na 19 progowym akustyku? (chodzi mi glownie o brzmienie, ale boje sie rowniez solowek wykorzystujacych najwyzsze progi) :)

Mam zagrac na pewnej uroczystosci szkolnej jakas piosenke i prosza mnie, zeby to bylo cos w stylu "Nothing Else Matters", ale to juz bylo i chcialbym sie nauczyc czegos nowego.

EDIT: Dzieki :)

Edytowano przez MIK3ee
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC mam do Ciebie dość nietypowe pytanie, jak myślisz czy PC jako platforma do gier przetrwa w tym sensie czy dalej będą wydawane na nią najlepsze tytuły, czy producenci z niej nie zrezygnują tak jak już to miało miejsce w niektórych przypadkach???

Nie wiem, nie jestem jasnowidzem.

Bo wkońcu PC był od zawsze jakby platformą przewodnią i dlaczego teraz miałoby sie to zmienić...;)

No wlasnie - "był". Nie jest juz od jakiegos czasu.

Pytanko gitarowe: Czy moglbys polecic jakis utwor mniej lub bardziej znanej kapeli gitarowej, ktory da sie zagrac na 19 progowym akustyku? (chodzi mi glownie o brzmienie, ale boje sie rowniez solowek wykorzystujacych najwyzsze progi) :)

Mam zagrac na pewnej uroczystosci szkolnej jakas piosenke i prosza mnie, zeby to bylo cos w stylu "Nothing Else Matters", ale to juz bylo i chcialbym sie nauczyc czegos nowego.

Szczerze mowiac jedyne, co przychodzi mi do glowy na szybko to "Stairway to Heaven". I moze jeszcze plyta "Book of Shadows" Zakka Wylde'a, ktora jest wlasciwie w calosci akustyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli dodatek do Gothica 3 jest aż tak strasznie nie udany to nie obawiasz się iż część 4 będzie równie kiepska a może i gorsza? A może uważasz, że skoro nie jest już tworzony przez Piranha Bytes, to lepiej sobie odpuścić czekanie na nowego Gothica i lepiej czekać na Risen?

Niczego z gory nie zakladam. Na Arkania: A Gothic Tale specjalnie nie czekam, ale gre obadam, jak tylko wyjdzie.]

Twórcy mówili że ta gra będzie idealna, ale coś nie moge w to uwierzyć po poprzednich częściach(Gothic 3 i dodatek) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qstka:

Wiesz, jeśli już musisz nówkę to spróbuje Corta X-5, gitara za 6 stówek, do wszystkiego jeden single coil dwa humbuckery i możliwość rozpinania cewek (zmienia wszystkie pick-upy) na single. Całkiem niezła. Na takim wiośle teraz gram.

A grał ktoś z was może na wiosłach firmy Schecter? Ponoć bardzo dobrze brzmią. Sam Synyster Gates i Zacky Vangenance (chyba tak się pisze) z Avenged Sevenfold na nich grają. Ceny tych produktów zaczynają się od 769 zł o ile dobrze pamiętam. I poza tym "Made in USA". :)

PS CormaC, grałeś może na polskich gitarach Mayones?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem film pt. Wycieczka po redakcji, w którym podkładem muzycznym była muzyka InDespair i powiem szczerze, że spodobało mi się brzmienie :) Zatem, mam pewne pytanie. Czy da się kupić Waszą płytę tylko poprzez Allegro, czy da się ją znaleźć również np w Feniksie na rynku we Wrocławiu? ( z tego co pamiętam, kiedyś sprzedawali tam też różne płyty, dawno tam nie byłem). A chciałbym się zaopatrzyć w to wydawnictwo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, mam 2 pytania , powoli przymierzam się do kupienia "piecyka" do gitary , czy do max 1000 złotych opłaca się kupywać? A drugie to: Grając w GH III ,pewnie usłyszałeś zespół Rise Against - co o nim sądzisz? :)

Edytowano przez ShuanAzuestrode
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grał ktoś z was może na wiosłach firmy Schecter? Ponoć bardzo dobrze brzmią. Sam Synyster Gates i Zacky Vangenance (chyba tak się pisze) z Avenged Sevenfold na nich grają. Ceny tych produktów zaczynają się od 769 zł o ile dobrze pamiętam. I poza tym "Made in USA". :)

1) Wiekszosc duzych firm ma w asortymencie tanie gitary. BC Rich np. rowniez, ale niekoniecznie polecalbym Warlocka za 750 zlotych. 2) Jestes pewnien, ze najtansze Schectery sa produkowane w USA? Mam co do tego powazne watpliwosci.

PS CormaC, grałeś może na polskich gitarach Mayones?

Nie.

Czy da się kupić Waszą płytę tylko poprzez Allegro, czy da się ją znaleźć również np w Feniksie na rynku we Wrocławiu? ( z tego co pamiętam, kiedyś sprzedawali tam też różne płyty, dawno tam nie byłem). A chciałbym się zaopatrzyć w to wydawnictwo :)

Teraz nigdzie nie da sie jej juz kupic (no, moze na koncertach), bo wyczerpal nam sie naklad (koncowke odlozylismy resztke na cele promocyjne) i mamy watpliwosci, czy jest sens tloczyc kolejne. Moze zaczniemy sprzedaz mp3, ale musze najpierw znalezc odpowiedni do tego serwis.

CormaC, mam 2 pytania , powoli przymierzam się do kupienia "piecyka" do gitary , czy do max 1000 złotych opłaca się kupywać?

Tak. Mozna do takiej kwoty kupic kilka roznych niezlych wzmacniaczy, w tym i takich, ktore nadadza sie na proby z zespolem (np. uzywany Hughes & Kettner z serii Attax - sam mam Attaxa 100 jako zapasowy piec).

A drugie to: Grając w GH III ,pewnie usłyszałeś zespół Rise Against - co o nim sądzisz? :)

Zupelnie nie kojarze tego zespolu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nigdzie nie da sie jej juz kupic (no, moze na koncertach), bo wyczerpal nam sie naklad (koncowke odlozylismy resztke na cele promocyjne) i mamy watpliwosci, czy jest sens tloczyc kolejne. Moze zaczniemy sprzedaz mp3, ale musze najpierw znalezc odpowiedni do tego serwis.

W razie czego, jednego klienta macie już na pewno ;) Bo kupię chętnie :)

Zatem, życzę powodzenia w dalszej Twórczości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałeś, że w cenie do 1000 zł najlepiej kupić używaną gitarę jakiejś dobrej marki. Twoim zdaniem taka marka to...?

Trzymaj sie duzych marek i tyle. Nie mam jakichs tajnych rad w tej kwestii.

W którym roku(a nawet w którym miesiącu jeśli potrafisz określić) był najgorszy deadline i dlaczego?

Nie pamietam. Kilka razy zdarzalo sie, ze wracalem do domu grubo po polnocy albo musielismy pracowac w weekend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałeś, że w cenie do 1000 zł najlepiej kupić używaną gitarę jakiejś dobrej marki. Twoim zdaniem taka marka to...?

Trzymaj sie duzych marek i tyle. Nie mam jakichs tajnych rad w tej kwestii.

Czyli powiedzmy B.C. Rich, Fender, Gibson lub tego pokroju gitary byłyby dobre?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powiedzmy B.C. Rich, Fender, Gibson lub tego pokroju gitary byłyby dobre?

Zalezy od konkretnej gitary, ale na pewno lepiej brac cos renomowanej firmy, a nie np. Sky Waya.

Grałeś kiedyś w którąś z części Fallouta? Jeśli tak, to która wydaje ci się najlepsza?

Gralem tylko w "trojke".

Widziałem mordę z twojego avatara wyszytą na plecaku jakiegoś kolesia. To logo waszego zespołu?

Nie, nie gram w Iron Maiden. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem mordę z twojego avatara wyszytą na plecaku jakiegoś kolesia. To logo waszego zespołu?

Nie, nie gram w Iron Maiden. :)

Uff... Całe szczęście, bo już się bałem ^_^

Przeca wtedy nie byłoby InDespair!

EDIT:

Jak tylko zaczniecie sprzedawać swoje mp3, to zapodaj przez jaki serwis :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...