Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Prosto z mostu ;) - Co wybrać ? Rust in Peace czy Peace Sells ? Gdybyś mógł krótko wymienić jakieś plusy, bądź minusy byłbym bardzo wdzięczny :)

Wg mnie zdecydowanie "Peace Sells" - klasyka thrashu. Obie plyty sa swietne, ale PS to mistrzostwo swiata. No i ogromnym plusem PS jest Marty Friedman.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupic gitarke elektryczną i nie wiem czy byłby mi potrzebny od razu wzmacniacz czy na kompie najpierw wystarczy. Może mógłbyś mi doradzic w sprawie kupienia pierwszej gitary bo nie bardzo się orientuje. Jakaś w miarę tania i jednocześnie dobra na początek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj CormaC'u

Ja będe orginalny i niespytam cię po raz enty o ulubione zespoły i takie tam.Otórz preferujesz ciężkie klimaty(metal za którym ja niespecialnie przepadam ale kawałki twojego zespołu całkiem przyzwoicie mi się spodobały) to czemu zwykle recenzujesz jakieś"lekkie" gry jak np.gry z seri LEGO.

1.Czy jest w nich coś co przyciąga taką osobe jak ty czy grasz w nie z obowiązku zawodowego?Cieszysz się jak dostajesz taką gre do recenzi ??. Ja bym bardziej widział cię w recanzijach survival horrorów no ale ja nie jestem zawodowcem.

2. Masz jakieś ulubione Fps'y,które uważasz za wielki przełom w gatunku i w które każdy zapalony fan gatunku powinien "zaliczyć".Pomijając Far Cry'a i Half-Life :D

3. Kto w redakcij jest największym fanem Fps'ów? Czytam was od roku i bardzo żałuje że tak późnio nawruciłem się na właściwą droge,ale nigdy niezawiodłem się na waszych recenziach i chciałbym się kogoś spytać o strzelanki które utkwiły redakcij w pamięci.

Z góry Dziękuje za odpowiedź w miare możliwości.To mój pierwszy post na forum. Pozdrowienia dla całej redakcij.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam cię za niedopatrzenie dopiero przeczytałem twoją recenzię lego batman the video game i sam znalazlem odpowiedz na swoje pytanie.jednak takie klimaty wciągają nawet tak zapanonego fana metalu.zawsze miałem jakiś stereotyp metala ale ty do niego się niezaliczasz.spoko z ciebie gość i widać to w recenzijach.

Więc zmienie pytanie

Czy oglądasz jakieś bajkowe filmy(np,shrek,madagaskar)czy już z tego "wyrosłeś"?? jeśli możesz to odpowiedz jeszcze na moje wcześciejsze pytania.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupic gitarke elektryczną i nie wiem czy byłby mi potrzebny od razu wzmacniacz czy na kompie najpierw wystarczy. Może mógłbyś mi doradzic w sprawie kupienia pierwszej gitary bo nie bardzo się orientuje. Jakaś w miarę tania i jednocześnie dobra na początek.

Jesli chcesz nowke, rozejrzyj sie za tanimi (400-500 zlotych) Washburnami, Epihponami, Cortami. Unikaj jakichs wynalazkow typu Sky Way - bierz gitary duzych, znanych firm. Jesli chodzi o wzmacniacz - nigdy nie musialem grac przez peceta, bo od razu kupilem 10-watowy piecyk treningowy, wiec ciezko mi powiedziec, jak to wyglada.

Otórz preferujesz ciężkie klimaty(metal za którym ja niespecialnie przepadam ale kawałki twojego zespołu całkiem przyzwoicie mi się spodobały) to czemu zwykle recenzujesz jakieś"lekkie" gry jak np.gry z seri LEGO.

Recenzuje to, co akurat jest do wziecia. Gdybym mial wybrzydzac i brac tylko to, co mi sie podoba (abstrahuję tu od LEGO Batmana, bo akurat chcialem te gre), recenzowalbym kilka gier rocznie. A jezeli cos mi wybitnie nie pasuje, to tego nie biore.

1.Czy jest w nich coś co przyciąga taką osobe jak ty czy grasz w nie z obowiązku zawodowego?

Patrz wyzej.

Cieszysz się jak dostajesz taką gre do recenzi ??.

Ciesze sie, ze mam co robic i moge zarobic.

2. Masz jakieś ulubione Fps'y,które uważasz za wielki przełom w gatunku i w które każdy zapalony fan gatunku powinien "zaliczyć".Pomijając Far Cry'a i Half-Life :D

Wolfenstein 3D, Doom, Quake, Chronicle of Riddick: Escape From Butcher Bay, F.E.A.R. - to tak na szybko.

3. Kto w redakcij jest największym fanem Fps'ów?

Ciezko powiedziec. Kilka osob gra w FPS-y, w tym ja.

Czy oglądasz jakieś bajkowe filmy(np,shrek,madagaskar)czy już z tego "wyrosłeś"??

"Shrek" byl doskonaly, "Madagaskar" juz taki sobie. Generalnie nie ogladam takich rzeczy, chyba ze dowiem sie, ze warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jakoś szczególnie madagaskar mnie nie urzekł.Prawie go niepamiętam.Shreka zato bardzo dobrze kojarze

A jak się odnosisz do kilku sezonowych sariali np LOST, prison break(gdzie twurcy nabijaja tylko kase(choć oglądalność spada)???

Ja osobiście za lostami nieszaleje(oglądałem tylko drugi sezon) jak dla mnie jakieś nijakie chociaż tajemnicz wyspa nawet spoko.Natomiast Prison break'a lubie bardzo.nie nudzi sporo obrotów akcji i ciekawa fabuła, ale niestety odchodzi od tego co zakładano(oczyścić z zarzutów niewinnego człowieka) teraz bracia zaczynaja zabijać by przeżyć i gdzie tu ta niewinność,ciągłe uciekanie przed firmą za WSZELKĄ cene.

2.co sądzisz o firmach ktore tworzą sequele gier mimo że jedynka niewyszła.spisujesz takową na straty czy myślisz "a może nauczyli sie na bledach i zrobia cos lepszego"?

3.Half-life był genialny,half life 2 też. nierozumiem dlaczego teraz twórcy zdecydowali sie na episody(trzy episody za każdy płace niemal tyle co za DUŻA wersie a zabawa jest na 4godziny) zamiast zrobić HAlf-life'a 3 ale porządnie.Jak dlamnie valve chce zarobić jak najwięcej.nielubie takiich posunięć.A ty??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zadam pytania. Chciałem podziękować za autograf (... bądź co bądź jesteś moim ulubionym redaktorem ) :) który dostałem jak byłem "zwiedzać" redakcje. Niestety osobiście go nie odebrałem bo wyglądałeś na bardzo zajętego, Ghost mnie wyręczył. Mimo to szczerze dziękuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się odnosisz do kilku sezonowych sariali np LOST, prison break(gdzie twurcy nabijaja tylko kase(choć oglądalność spada)???

Oba seriale wciaz lubie i ogladam, choc oczywiscie oba sie z czasem zepsuly.

2.co sądzisz o firmach ktore tworzą sequele gier mimo że jedynka niewyszła.spisujesz takową na straty czy myślisz "a może nauczyli sie na bledach i zrobia cos lepszego"?

To drugie.

3.Half-life był genialny,half life 2 też. nierozumiem dlaczego teraz twórcy zdecydowali sie na episody(trzy episody za każdy płace niemal tyle co za DUŻA wersie a zabawa jest na 4godziny) zamiast zrobić HAlf-life'a 3 ale porządnie.Jak dlamnie valve chce zarobić jak najwięcej.nielubie takiich posunięć.A ty??

Nie ma zdania w tym temacie - Half-Life malo mnie interesuje.

Czy grasz czasami tappingiem na gitarce, czy wolisz raczej bardziej tradycyjna forme szarpania drutow?'

Z tappingiem radze sobie srednio, aczkolwiek w najnowszym kawalku InDespair moja solowka w obecnej formie oparta jest na tappingu. Nie jestem jednak fanem tej techniki, a zwlaszcza naduzywania jej.

Ja nie zadam pytania. Chciałem podziękować za autograf (... bądź co bądź jesteś moim ulubionym redaktorem ) :) który dostałem jak byłem "zwiedzać" redakcje. Niestety osobiście go nie odebrałem bo wyglądałeś na bardzo zajętego, Ghost mnie wyręczył. Mimo to szczerze dziękuje :)

Nie ma za co. Ciesze sie, ze sie cieszysz. :) Faktycznie bylem zajety, ale mogles smialo podejsc - znalazlbym czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje figurki ( ...jedna to chyba z GoD of War? ) jakoś mnie tak naturalnie odstraszyły :D. Może kiedyś jak będziesz miał czas to wpadnę i może przy okazji podrzucę swój mini-felietony i takie tam inne.... I pytanie, należysz do tej bandy głodnych redaktorów z przewodniczącym Q'nikiem? To słowa Ghosta nie moje :). Bo jak tak to pomysł z pizza to niegłupia sprawa... ale to jak będziesz miał ochotę ( i czas! )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ile czasu zaimuje ci napisanie recenzji(od momentu kiedy ją dostaniesz)?? (np.jakiejś części z seri LEGO)

2.Grasz na gitarze czasem w domu czy raczej tylko na próbach zespołu??

3.macie jakąś hale,pomieszczenie czy coś w tym stylu do prób czy zwykły garaż??

4.Jeśli grasz w domu to czy sąsiadą nieprzeszkadzaja ostre brzmienia i twoja muzyka??zdarzyło się może że ktoś ci zwrócił kiedyś uwage??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje figurki ( ...jedna to chyba z GoD of War? )

Tak, mam Kratosa na biurku.

I pytanie, należysz do tej bandy głodnych redaktorów z przewodniczącym Q'nikiem?

Bez przesady. Kazdy jak jest glodny, to idzie i kupuje sobie jedzenie. Albo zamawiamy cos wspolnie. Nikt glodny nie chodzi, chyba ze na wlasne zyczenie.

Bo jak tak to pomysł z pizza to niegłupia sprawa... ale to jak będziesz miał ochotę ( i czas! )

Nie wyglupiaj sie, nie trzeba nas dokarmiac. :)

1.Ile czasu zaimuje ci napisanie recenzji(od momentu kiedy ją dostaniesz)?? (np.jakiejś części z seri LEGO)

Nie ma reguly. To tak, jakby zapytac kogos, ile zajmuje mu przeczytanie ksiazki.

2.Grasz na gitarze czasem w domu czy raczej tylko na próbach zespołu??

Tak - wtedy, kiedy komponuje, albo ucze sie nowego materialu. Ale gram glownie na probach.

3.macie jakąś hale,pomieszczenie czy coś w tym stylu do prób czy zwykły garaż??

Mamy wlasna sale prob, tak gdzies ze 30 metrow kw.

4.Jeśli grasz w domu to czy sąsiadą nieprzeszkadzaja ostre brzmienia i twoja muzyka??zdarzyło się może że ktoś ci zwrócił kiedyś uwage??

Nie. W przeciwienstwie do niektorych szanuje cudzy spokoj i gram tak, zeby nikomu nie przeszkadzac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc jestem nowy i mam pytania.

1.Czy lubisz sluchać ac dc.

Nie.

2.Co lubisz grać na psp.

Nie gram juz wlasciwie na PSP - nie mam czasu. Ostatnie rzeczy, w jakie gralem to: Sid Meier's Pirates!, Tekken, GTA: Vice City Stories.

3.Jak czujesz sie w atmosferze codziennego ruchu w cda.

Doskonale. Klimat redakcji bardzo mi pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, numer czy nawet dwa wcześniej w Mini-Felietonie napisałeś o swoim aucie. Przerysował ktoś ci karoserie albo cuś, już nie pamiętam :). I jak złapałeś gnoja? I jak mocno zniszczył on samochód?

Na szczescie uszkodzenia nie rzucaja sie w oczy, zwlaszcza jesli nie myje sie samochodu. ;) A jesli chodzi o matolka, ktory mnie tak urzadzil - nie wiem, czy policja go zlapala, czy nie. Zadnego info z policji nie dostalem, moze za jakis czas przejde sie na komende dowiedziec jak wyglada sprawa. Ale szczerze mowiac nie bardzo mi sie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh znowu 4 godziny czekania na to, żeby powiedzieli Ci że mają sporo roboty i wkrótce się tym zajmą :). Standard. Swoją drogą ciekawe po co montują monitoring, skoro właśnie w takich sytuacjach tylko trzeba denerwować się i czekać.

A propos, jaki masz samochód?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh znowu 4 godziny czekania na to, żeby powiedzieli Ci że mają sporo roboty i wkrótce się tym zajmą :). Standard. Swoją drogą ciekawe po co montują monitoring, skoro właśnie w takich sytuacjach tylko trzeba denerwować się i czekać.

Monitoring obsluguje straz miejska, a nie policja. Kiedy skladasz na policji zawiadomienie, policja zglasza sie do strazy miejskiej o udostepnienie nagran.

A propos, jaki masz samochód?

>>TAKI<<, tyle ze czerwony, z innymi felgami i bez szyberdachu (Hyundai Coupe/Tiburon, rocznik 2000).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...