Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Witam ;) nię będę Cię pytał czy lubisz (tu wstaw x zespół), Ponieważ wiem jakiego rodzaju muzyki słuchasz. Moje pytanie zabrzmi tak:

Czy masz jakieś zespół/zespoły które odbiegają od twoich ulubionych gatunków, ale które lubisz sobie czasem posłuchać? Np. Ja lubuje się w Metallice, Motorheadzie, Megadeth, a lubię od czasu do czasu zapuścić sobie The Prodigy.

Masz jakieś takie bandy ;) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz jakieś zespół/zespoły które odbiegają od twoich ulubionych gatunków, ale które lubisz sobie czasem posłuchać? Np. Ja lubuje się w Metallice, Motorheadzie, Megadeth, a lubię od czasu do czasu zapuścić sobie The Prodigy.

Masz jakieś takie bandy ;) ?

Nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień nazwe poszczegolnej figurki z twojej biurkowej kolekcji.... (byla wzmianka w CDA, ze takowa masz)

Nie nazywalbym tego kolekcja. Mam na biurku: Eddiego - maskotke Iron Maiden, Kratosa z God of War, Edwarda Carnby'ego z Alone in the Dark, trzy kroliki z Rayman Raving Rabbits "przebrane" za postacie z roznych gier Ubi (Altaira, Sama Fishera i kogos tam jeszcze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zamierzasz kupic (i ew. ocenic na lamach CDA) nowa plyte Metallki?

Nie. Slyszalem te 6 kawalkow, ktory zostaly udostepnione na www.metallica.com i uwazam, ze to slabizna. Sa tam fajne riffy (np. ten, ktory pojawia sie w okolicach 60 sekundy w Broken, Beat & Scarred), ale jako calosc to jest mizerne. Wokal jest mizerny, perkusja jest mizerna (zarowno brzmienie, jak i monotonna gra Ulricha), brak tu ciekawych melodii, kawalki ciagna sie i nie zapadaja w pamiec, sprawiaja wrazenie skleconych na kolanie. Dlatego nie widze powodu, zeby wydawac na te plyte pieniadze.

A w CDA przyblizam plyty, ktore mi sie podobaja, wiec nowej Metalliki tam nie bedzie. Oszczedze przy okazji wylewu fanboyom tego zespolu. Nigdy nie bylem fanem Metalliki, uwazam, ze zespol jest bardzo przereklamowany, tym niemniej niektore utwory z pierwszych trzech plyt sa rewelacyjne (np. Creeping Death - potega!). A to, co teraz nagrali po prostu mi sie nie podoba. Gdybym mial oceniac na podstawie tych 6 utworow z netu, wystawilbym 5/10.

2. Czy slyszales juz jakies utwory z ww. plyty?

Patrz wyzej. To, co udostepnione zostalo oficjalnie w necie przesluchalem po kilka razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Czy czytujesz czasem pisma poświęcone muzyce, typu "Hard Rocker", "Teraz Rock", "Metal Hammer", albo inne takie?

Czytuje regularnie Hard Rockera, Mystic Arta i Heavy Metal Pages. Metal Hammera omijam szerokim lukiem od wielu lat. Teraz Rocka nigdy nie czytywalem, bo bardzo niewiele jest tam rzeczy, ktore mnie interesuja. Nie ma w Polsce niestety pisma muzycznego, ktore by calkowicie spelnialo moje oczekiwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim lignę się spać, zadam jeszcze kilka pytań, które znów mi się nasunęły:

- Czy nosisz jakiś tatuaż, tudzież masz kloczyki na uszach? Czy jesteś zwolennikiem bądź przeciwnikiem tego typu "zdobienia" ciała?

- Zdarza ci się grać w mody do Gothica 1 lub 2?

- Czy w ogóle lubisz mody do gier?

- No i na deser dość osobiste pytanko: Chciałbym kiedyś odwiedzić Wrocław. Jakie zabytki bądź inne rzeczy poleciłbyś zwiedzić/zobaczyć gościowi z "warszafskiej wiochy" - takiemu jak mi xD?

BTW: podobno wrocławianie są najbardziej gościnnymi ludźmi w Polsce (przynajmniej tak słyszałem kiedyś w TV). Ciekawe ile w tym prawdy.

To by było na razie na tyle. Pozdr.

Edytowano przez BroVaR87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy nosisz jakiś tatuaż, tudzież masz kloczyki na uszach? Czy jesteś zwolennikiem bądź przeciwnikiem tego typu "zdobienia" ciała?

Mam kolczyk w lewym uchu. Przeciwko tatuazom i kolczykom nic nie mam, byle z tym nie przesadzac - twarz ponabijana cwiekami i innym zelastwem nie wyglada wedlug mnie fajnie.

Zdarza ci się grać w mody do Gothica 1 lub 2?

Nie. Generalnie nie mam czasu wracac do starych gier.

Czy w ogóle lubisz mody do gier?

Nie uzywam.

No i na deser dość osobiste pytanko: Chciałbym kiedyś odwiedzić Wrocław. Jakie zabytki bądź inne rzeczy poleciłbyś zwiedzić/zobaczyć gościowi z "warszafskiej wiochy" - takiemu jak mi xD?

Polecilbym Ci jakis przewodnik, bo nie za bardzo chce mi sie tutaj rozpisywac. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie w jaki sposób mozna zgłosić/dodać program tak aby został umieszczony na coomiesięcznej płycie (wogule czy jest taka mozliwość). Lub chociaż czy mógł bys mnie odesłać do osób zajmujących się tym. Pozdrawiam

To pytanie do redakcji, a nie do mnie prywatnie - pytaj we wlasciwym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie jeszcze jedno pytanie: jesteś prawo czy leworęczny, jeśli chodzi o pisanie na papierze?

Jestem praworeczny.

Skąd się wzięła twoja ksywka?

Z opowiadania Roberta E. Howarda ze zbioru "Tygrysy morza".

(Ostatnie czytałem 2 raz serie HP i był tam chłopak który się nazywał Cormac McLaggen)

Predzej siade na jezu, niz tkne (chocby kijem) ksiazki o Harrym Potterze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezuuu,ja się nie dziwię,że Cormac taki wkurzony i takie odpowiedzi niechętne daje ;P poziom pytań ma wpływ na odpowiadającego...

pytanie ode mnie - lubisz cornflakes?? :) :) :)

a na serio: planujesz zmianę sprzętu muzycznego?? jeżeli tak,to w jakim stopniu?? nowy instrument,czy może tylko jakieś części ... aha, jeszcze jedno - na jaką grę na PC teraz czekasz i nie możesz się doczekać?? ;D pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co cię tak zniechęca do "Harry'ego Potter'a"?

1) Nie czuje potrzeby czytania ksiazek dla dzieci, 2) Jesli wokol czegos powstaje masa zamieszania, hype i marketingowa wrzawa, zazwyczaj mnie to odpycha.

2. Co sądzisz o "Gwiezdnych Wojnach"?

Stara trylogia doskonala, z nowej przeblyski mial Epizod III.

a na serio: planujesz zmianę sprzętu muzycznego?? jeżeli tak,to w jakim stopniu?? nowy instrument,czy może tylko jakieś części ...

Nie widze poki co potrzeby zmiany sprzetu - mam zawodowy zestaw, na ktorym spokojnie moge nagrywac w studiu i koncertowac.

aha, jeszcze jedno - na jaką grę na PC teraz czekasz i nie możesz się doczekać?? ;D pozdro

Nie ma takiej gry. W pare gier z pewnoscia zagram (Football Manager 2009, Dead Space, Fallout 3, finalna wersja PES-a 2009), ale na mysl o zadnej nie trzesa mi sie rece.

1. Kiedy wydasz nową płytę razem z zespołem?

Jak ją nagramy i wytwornia zalatwi wszystkie sprawy zwiazane z jej wydaniem. Mam nadzieje, ze w przyszlym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw chciałbym panu powiedzieć że tworzy pan wraz z zespołem naprawdę świetną muzykę i bardzo lubię czytać pańskie teksty w CDA. Chciałbym się dowiedzieć która płyta Iron Maiden się panu najbardziej spodobała i pytanie bardziej ogólne czy ktoś z redakcji gra w Lord of the Rings Online? pozdro

P.S jeżeli takie pytania już były to najmocniej przepraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...