Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

No bo po prostu nie pasuje mi takie granie i nudzi mnie. Jeśli leci gdzieś w knajpie albo na imprezie - super. Lepsze to niż współczesna popowa czy hiphopowa tandeta. Ale sam sobie nie włączam hardrockowej klasyki. No, może poza Whitesnake (ale tez w zakresie składanki the best of).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ściągnąłem i właśnie przesłuchuję Time to Wake Up.

Pierwsze co rzuca się w uszy, to świetne brzmienie oraz wokal, który jest tysiąc razy lepszy, niż na waszych poprzednich nagraniach. Wokalista naprawdę osiągnął duży postęp, fajnie. Także teraz, to chyba nie macie już żadnych słabych punktów, gratulacje!

Życzę wielu sukcesów, tłumów na koncertach i dużo radości z tego, co robicie. :)

PS Płytkę kupię na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Macie już gotową okładkę waszej płyty?

Jeszcze nie.

2. Czy przy jej wykonaniu pomagał wam jakiś malarz, fotograf?

Jesteśmy z kimś dogadani, ale nic więcej na ten temat nie powiem, dopóki wszystko nie zostanie oficjalnie przyklepane.

3. Kiedy ujawnicie tytuł krążka?

We właściwym momencie. Prawdopodobnie wraz z okładką.

4. Będzie na płycie coś w rodzaju intra, outra?

Nie będzie. Od pierwszej chwili będzie kop prosto w zęby. :)

5. Mozna już składać pre-order? :smile:

Nie można. :) Nie przyjmiemy żadnych zamówień do czasu, aż będziemy mieli w rękach gotowe płyty. Bo różnie może być i nie ma sensu niepotrzebnie ryzykować wpakowanie się w jakieś nieprzyjemne sytuacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze odnośnie singla: bardzo mi się podobał i bardzo chcę więcej, i , że oddalę się na chwilę od meritum, odniosłem takie wrażenie, że wokalista śpiewa (oprócz tego, że lepiej) również znacznie wyraźniej :wink: A wracając znów do samego utworu: fajne brzmienie, fajna kompozycja, ciekawy pomysł i niezwykły, niezwykle sugestywny klimat. Czekam z niecierpliwością na kolejny utwór.

EDIT: No i nie mogę się doczekać, kiedy usłyszę Ruler of the Game w wersji studyjnej :wink:

Edytowano przez guest531
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: No i nie mogę się doczekać, kiedy usłyszę Ruler of the Game w wersji studyjnej :wink:

Będzie, ale nie pod takim koślawym, "angielskawym" tytułem. :)

Linkin Park, Nightwish czy Red hot Chili Peppers? Który z tych zespołów jest najmniej asłuchalny?

Gdyby ktoś mi przystawił pistolet do głowy i kazał wybierać, to podałbym Linkin Park albo Red Hotów.

A czytałem wyższe posty i poczytałem, że będziecie mieli Swoją płytę? Czego gratuluję i od razu pytam, czy będzie można nabyć ową płytę z Twoją dedykacją? ;) Od tak, żeby się miło słychało ;)

EP-kę na życzenie podpisywaliśmy, więc z albumem też będziemy tak robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Cormac muszę powiedzieć, że od wczoraj, w kółko słucham "Time to Wake Up" ;D Naprawdę świetnie się rozwijacie, obyście przebili się do grania większych i częstych koncertów, a do tego nie tylko na południu polski ;) Aktualnie najbardziej lubię wasz "Nie widział nikt" i mam pytanie - znajdzie się on na płycie, czy abym go miał "dla siebie" muszę kupić Epkę?

Dodam jeszcze, że o ile wasz wokal kojarzy mi się z Ironami, to całokształt nie wiem czemu, ale miło kojarzy mi się z początkami Megadeth ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...