Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

A gdzie grupowe zamawianie pizzy

Robimy to raz w miesiącu, kiedy musimy podczas deadline'u zostać dłużej w pracy.

lazenie na silke

Na siłownię każdy chodzi sobie sam, jeśli ma ochotę. Od razu uprzedzę, że nie spacerujemy też razem w parku, nie jeździmy na wakacje ani razem nie mieszkamy.

i uciekanie przed szefem???

Mam wrażenie, że próbujesz rozciągać na nas swoje doświadczenia ze szkoły. :)

Nie kapuje cie koles.....

Cóż ci mogę poradzić, koleś? Dużo czytaj, to może się jeszcze rozwiniesz intelektualnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm....

Cormaczku czy ty brales te pytania na serio?

Zapytalem o zwykly dzien pracy, ty udzieliles smiechowej odp, jako ze mistrzem cieNTej riposty nei jesetm to ot tak se napisalem glupiego posta a ty to wziales na powaznie :D

No coz milo ze kazdego traktujesz na powaznie, ale troszke dziwne ze najpierw nie dajesz odpowiedzi (czyli nie beirzesz na powaznie) a pozniej odpowiadasz z powaga na glupie pytania.

Wiec moze moglbys powiedziec jak wyglada twoj dzien w pracy?

Zwykly dzien nei wyjazdowy czy deadlejnowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec moze moglbys powiedziec jak wyglada twoj dzien w pracy?

Zwykly dzien nei wyjazdowy czy deadlejnowy...

Wygląda dokładnie tak, jak napisałem wcześniej: przychodzę na 8, pracuję, wychodzę o 16. Żadnej ekstrawagancji i ekscesów, żadnych ziomalskich spoko akcji. Bo to jest praca, a nie cyrk. Naprawdę nie wiem, jakiej odpowiedzi się spodziewałeś, że udzieloną przeze mnie potraktowałeś jako żart.

może napisałbyś coś na blogu?

Nie mam na to ani czasu, ani ochoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no oprocz tego cyrku to niczego nadzwyczajnego sie nie spodziewalem :D

Np jak przychodzisz do pracy to jest jakas kawa czy cos takiego?

Od czego zacznyasz dzien? Od razu grasz w jakas gre czy moze przeglad jakis info?

Jak to jest z pisaniem recenzji, piszesz ja podczas przechodzenia gry czy juz po?

Czesto musisz pisac/ grac w domu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np jak przychodzisz do pracy to jest jakas kawa czy cos takiego?

Mamy kuchnię z ekspresem do kawy, opiekaczem, mikrofalówką i lodówką, więc można sobie zrobić coś do picia i do jedzenia.

Od czego zacznyasz dzien? Od razu grasz w jakas gre czy moze przeglad jakis info?

To zależy od tego, co mam akurat do zrobienia. To nie jest tak, że całymi dniami tu gramy - gra się w to, co się recenzuje, a nie dla przyjemności.

Jak to jest z pisaniem recenzji, piszesz ja podczas przechodzenia gry czy juz po?

Po.

Czesto musisz pisac/ grac w domu?

Staram się tego unikać, ale czasem oczywiście konieczne jest wzięcie pracy do domu, np. jeśli termin goni lub z jakiegoś powodu nie można skorzystać z redakcyjnej konsoli (lub po prostu wygodniej jest skorzystać z domowej).

Lubisz solowe płyty Friedmana?

Zależy które. Najbardziej lubię "Dragon's Kiss". "Scenes" też jest fajnym albumem. Płyty "Arrival" nie pamiętam, ale skoro mam ją na półce, to zapewne jest dobra. :) Później Friedman zaczął się już psuć i nie interesuje mnie to, co nagrał po roku 2000 - słyszałem "Music for Speeding" oraz "Loudspeeker" i bardzo się na tych albumach zawiodłem. Kolejnych już nie ruszałem.

Co myślisz o Dio jako o wokaliście? Lubisz jego głos?

Był oczywiście znakomitym wokalistą, ale nie interesował mnie zbytnio żaden zespół, z którym grał.

Na gitarze wolisz grać solówki czy jakieś partie rytmiczne?

Ja generalnie jestem gitarzystą rytmicznym. Solówki gram wtedy, kiedy mam jakiś wyrazisty pomysł na nie. Jeżeli nie mam, nie napinam się i oddaję je drugiemu gitarzyście, który o wiele lepiej radzi sobie z grą solową. Właściwie to nie wiem, czemu wyszło tak, że na EP-ce "No Escape" nagrałem o jedną solówkę więcej niż Sergiusz. Na płycie, którą zaczynamy nagrywać od najbliższego poniedziałku, będzie więcej solówek Serka - i dobrze.

Kiedy zaczynaliśmy grać (mniej więcej w tym samym czasie, choć wtedy jeszcze się nie znaliśmy), on bardziej skupiał się na solowaniu, a ja na grze rytmicznej (pod wpływem Iced Earth i Megadeth) - i to teraz mocno widać, np. w naszych różnych technikach kostkowania, które sprawiają, że on ma lepszą kontrolę podczas solówek, a ja podczas gęstego, połamanego rytmicznie bicia a'la Iced Earth. Ja wypracowałem sobie też szybkie kostkowanie jednostronne (z góry na dół), dzięki czemu mocno, selektywnie kostkuję motoryczne partie tłumione - kiedy nagrywaliśmy EP-kę, widać było na wykresach w Cubasie, że mam w takich riffach równiejszą dynamikę niż kostkujący obustronnie Serek. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że całymi dniami tu gramy - gra się w to, co się recenzuje, a nie dla przyjemności.

Pytalem o gre do recenzji bo to raczej oczywiste ze w takowej pracy gra sie w to co sie ma grac...

Czyli gdy zakladaliscie zespol wogole sie nie znaliscie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdy zakladaliscie zespol wogole sie nie znaliscie?

Kumpel zaprowadził mnie na próbę do kapeli jego znajomego. Potrzebowali wtedy gitarzysty. Na gruzach tamtej kapeli powstało InDespair, przy czym z tamtego składu zostałem tylko ja i drugi gitarzysta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli takowa technologie sie dopracuje i 3d tez pojdzie do przodu moze byc ciekawie prawda?

Ale która technologia? Kinecta? Liczę na to, że będzie rozwijana. A jeśli chodzi o 3D, to nie wydaje mi się, że potrzebny jest przeskok na inną technologię (holograficzną?), żeby zrobić istotny krok do przodu.

A wlasnie, czy widzisz te wszystkie efekty 3d ktore tak tlumnie ludzie kina reklamuja?

Tak, widzę głębię w kinie i na telewizorach 3D.

Czy jesteś zagorzałym fanboy'em Sony, który wychwala ponad niebiosa PS3 i nienawidzi Xboxa?

Nie, bo to dziecinne. Poza tym fanbojem Sony nie mógłbym być choćby dlatego, że firma koncertowo zmarnowała potencjał PSP.

I jeszcze jedno pytanie: wolisz pada od PS3 czy od X360?

Pad od X360 jest lepszy pod każdym względem.

BC Rich Warlock Platinum Series - miałeś styczność z tą gitarą? Warto za 800 zł?

W rękach tej gitary nie miałem. Jeżeli egzemplarz jest w dobrym stanie, to myślę, że warto.

1. Co sądzisz o zespole Rhapsody, czy znasz jakikolwiek ich utwór ?

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...st&p=658547 - punkt drugi

2. Gdyby w naszych czasach nie było gitar, to na jakim instrumencie grałbyś ?

Żaden z obecnie znanych mnie nie interesuje, więc albo nie grałbym na żadnym, albo grałbym na czymś, co nie zostało wynalezione, bo powstała gitara. Poza tym brak gitary oznaczałby wykształcenie się innych gatunków muzycznych niż obecnie, więc może w ogóle nie interesowałbym się muzyką. Można byłoby tak długo gdybać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważasz że twoje studia pomogły ci w otrzymaniu pracy w redakcji?

Pomogły w tym sensie, że dawały mi dość wolnego czasu, by kręcić się koło CDA. :)

jaki kierunek studiów twoim zdaniem najbardziej moze pomoc w otrzymaniu pracy dziennikarstwo?

Jakiej pracy? Jeśli jakiejkolwiek, to dziennikarstwo na pewno nie. Jeśli chodzi Ci o pracę w CDA, to formalne wykształcenie jest mało istotne.

w co grasz aktualnie dla relaksu na ps3?

W FIFĘ 11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...